Tek sünnetli oyuncu

Bu konuyu okuyanlar

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Ben Soyununca Müjde Kaçtı!

Ünlü Tiyatrocu Ferhan Şensoy, Ntv'de Ekrana Gelen 'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında 1977 Yılında Birlikte Oynadıkları 'Kızını Dövmeyen Dizini Döver' Filminde, Yönetmenin İsteği Üzerine Soyununca Müjde Ar da Dahil Tüm Oyuncuların Seti Terk Ettiğini Söyledi.

Önceki akşam NTV'de ekrana gelen 'Haydi Gel Bizimle Ol' isimli programa katılan Ferhan Şensoy, Müjde Ar'la birlikte rol aldıkları 'Kızını Dövmeyen Dizini Döver' isimli filmin setinde yaşanan ilginç bir anısını anlattı.

Şensoy, 'Uzun süre yurtdışında yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönmüştüm. Yönetmen Temel Gürsu bir film çekiyormuş 'Kızını Dövmeyen Dizini Döver' diye. Müjde Ar'ın yanısıra başrollerden biri de Mahmut Cevher'di. Temel Abi ile yemeğe çıktık, orada bana 'Bize ikinci bir jön daha lazım. Sen oyna' dedi. Tamam dedim. Sete gittik. Daha ilk sahnede 'Soyun lan' dedi. 'Tamamen mi abi' dedim. 'Herhalde yani' dedi. Ben Türkiye'ye gelmeden önce Fransız tiyatrolarında yıllarca çıplak oyunlarda oynamışım. Rahatım tabii. Oralarda da çırıpçıplak soyunmaya alışmışım. Hatta Fransız tiyatrocular arasında tek sünnetli oyuncu ben olduğumdan en meşhur şapkalı muamelesi yapıyorlardı. Temel abi öyle deyince cartt diye donumu çıkardım. Bir anda set boşaldı. Temel Abi, 'Allah belanı versin manyak adam, ben şaka yaptım' dedi. 'Şaka maka abi ben sanat için soyunurum da giyinirim de' dedim. Bu olay uzun süre Yeşilçam'da mizah konusu oldu'
[sub]haberler.com[/sub]

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
sanat için giyinirim muahahaha zuahah ;D

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
hiç sevmem zaten ferhan şensoyu. oldum olası gıcık gelir bana o adam. ne bileyim tiyatrocu dediğin örnek insandır ama bunun örnek olacak bişeyi yok. örnek olmayı boşver terbiyesi de yok. skeçlerinde, oyunlarında, filmlerinde ağzı bozuk, hareketleri kırmızı kartlık yani. tamam mizahın içinde argo da olur ama yakışana gider. mesela rahmetli Kemal Sunal. Kemal abiye yakışıyordu argo kelimeler ve hepimizde gülüyorduk. ama bu adama yakışmıyor, yakışmıyor, yakışmıyor!!!

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
bence tam aksine zakice ince espirileri var tiyatroları muhteşem özgün bir tarzı var kavugunu hak ediyor....

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
manyak herif yaa :D bide iyi bişiymiş gibi dioki çırılçıplak olmaya alışığım ahaha :D rahatmışşş bak seen :D ferhan şensoy çok güldürüo beni ya :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çatlak bu adam :D

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
eee akıllı olduğu söylenmez