Tek seferde 5 gb dosya upload etmek ister misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
bir seferde 5 gb uploada izin veren filedropper süper br hizmet sunuyor upload hızı kapasitesiyle benim favori upload sitelerim arasına girmewyi başardı.

http://www.filedropper.com/adsz_2

tek sefer ve tek dosya halinde 5 g b dosyanızı internete upload edebilirsiniz.

www.filedropper.com

aylık 5 dolara 50 gb uploada izin veriyor aylık 10 dolara ise 250 gb upload izin veriyo.r

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
bune ya 5 gb 50 gb 250 deli bişi :D

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
evet :) kapasite yüksek olunca bilgilendireyim dedim premium fiyatlar bile çok düşük :)

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
vallaha 5 gb upload imkanı veriyor windows 7 isosunu denedim hiçbir hata vermeden upload etmeye başladı:) ayrıca 5 gb her gün limitsiz gibi duruyor 50 gb 7 gün free yazıyor şunu birlikte çözelim arkadaşlar sizce 5 gb upload ettiğimiz dosyalar kalıcı oluyormudur bir süre sonra sizce silinir mi silin mezmi süper bir upload sitesi

3-5 gb arası dosyalarınz varsa upload edeceğiniz tek partta upload edebilirsiniz.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
FileDropper.com was created as a fresh alternative to sites like MegaUpload and RapidShare. Unlike those sites, we do not reel the user in and make them wait for annoying countdown timers. We do not hide the download link with aggressively placed ads.
Our goal is simple, to offer the most basic file hosting service so you can share your stuff quickly.
How long are the files kept?
The files are kept forever as long as they are being downloaded.
Is the upload size really 5 GB?
Yes.
Why is FileDropper doing this?
To make the process a lot simpler, and because we know how annoying it is to not be able to share files.

Dosyalar indirildiği sürece silinmiyormuş. :)

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
süper o zaman :) 5 gb tek link dosya süper

rapidshare ve diğer upload sitelerine byby diyebiliriz ozaman :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Henüz diyemeyiz. Şimdi böyleler peki ilerde millet onlara yönelince bi tarafları kalkar Rapid gibi. Bilmem anlatabildim mi?

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bunun gibi birkaç site vardı zaten; vip-file, hamstershare, storage.to vb...
Ama yenilerinin de katılması rekabet açısından tüketiciye yarar bakımından iyi olur herzaman :yes:

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
La belki 7-8 tane sağlam yükleme sitesi var da ne oluyor? Hepsi aynı fiyat :S

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
50-60 tane daha upload sitesi açılırsa rekabete girip fiyatları düşürürler belki.
Aslında 5-10 kişi birleşip bizde bir tane türk upload sitesi kuralım (ama yabancılara da hitab etmeli). Fiyatı da düşük tutarız (diğerleri 10$ ise biz 8$ a yaparız:mrgreen:) Ne dersiniz ?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Sunucularının Kapasitesi Hakkında da Bilgi Verselermiş Keşke

Birde Geniş Bant Olanaklar nelerdir Kaç Kişiye Kadar Maximum İndirme Hızı Veriyolar

Ama " Sık Kullanınlara" Attım bu Siteyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw kardeşm upload ettim link wermedi site nerden bulucam yüklediğim dosyayı % 100 oldu ama herhangi bi değişim olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1.5 MB lık dosya yükledim ama indirilmiyor (indirme linkni verdi)
indirme bağlantısı : filedropper . c o m/brklgt
aradaki boşlukları silin ziyaretçi olduğum için link yazamıyorum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
1.5 MB lık dosya yükledim ama indirilmiyor (indirme linkni verdi)
indirme bağlantısı : filedropper . c o m/brklgt
aradaki boşlukları silin ziyaretçi olduğum için link yazamıyorum.

mega.co.nz üye olup onu kullan sende. Chrome ile tam uyumlu çalışıyor. Tek seferde upload sınırı bedava kullanıcılar için 50gb, diğer kullanıcılar için ise kaç gb yerin varsa.

Csoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
50-60 tane daha upload sitesi açılırsa rekabete girip fiyatları düşürürler belki.
Aslında 5-10 kişi birleşip bizde bir tane türk upload sitesi kuralım (ama yabancılara da hitab etmeli). Fiyatı da düşük tutarız (diğerleri 10$ ise biz 8$ a yaparız:mrgreen:) Ne dersiniz ?

Hhahahaha ,, :) ben bu konuda birşey yapılırsa destek veririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendebir oyun paylaştım bakalım iyi olacakmı yoksa boşuna beklemiş olucam media fire ye atarımdaha rahat olur :huh::mrgreen:

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Henüz diyemeyiz. Şimdi böyleler peki ilerde millet onlara yönelince bi tarafları kalkar Rapid gibi. Bilmem anlatabildim mi?
Orası öyle tabi kardeşim sonuçta bu belediyenin Beltur büfeleri değilki. Yarın bir gün kullanıcıları toplayınca yapıştıracaklar :)