Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Technopat'ın bu özelliğinden çok şikayet ediliyor. Kullanıcı gizliliği için tarihler bile sansürlendi.
1590418230281.png

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
(Gerçekte) Nefret ettiğiniz bir siteyi, bu kadar konuşmaya değmez; sizi mutlu edecek ve size bir şeyler katacak daha değerli şeylerle ilgilenin, naçizane tavsiyem. :)
Etrafımdaki insanların korkarak siteyi kullandıklarını görüyorum. Bu yüzden de onlara darbem oldu bu konu. İnsanlara çöp gibi davranmanın bedeli ağırdır.

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Bir de hazır Sosyal'in moderatörleri varken sitenin en altındaki "bize ulaşın" bölümünden gelen mesajları okumalarını rica ediyorum. Bence okumuyorlar!
1590419159991.png

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bundan sonra konuyu takip etmeyi bırakıyorum. Yetiştirmem gereken projem var. Artık siz de bu konuda zaman harcamayın. Moderatör @enes.wtp'nin açıklamalarını okudunuz. Köle ve beyinsiz olduğumuz için yasaklanma alıyormuşuz. Bana DC'den ekran görüntüsü gelirse cevaplamaya gelirim.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Artik o senin sulalenin sembolü olur ?
Asdfhj ama torunuma değil torunumun çocuğuna aile mirası????
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Sfatihmehmed arkadaşımızın oğlu : oğlum bak dedeni goruyormusun ne güzel bir şey yapmış da sana techonpat miras birkamis 100 yıllık hesap sende kendi oğluna ver bu değerli sembolü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...