Technopat Tarzı Çözüm

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem8214

Asistan
Reaksiyon puanı
31
+Arkadaşlar anakartımdan alevler fışkırıyor, Win7 kullanıyorum.
-Windows 10 kullanmazsan tabi fışkırır hak ediyorsun, Windows 7 kullanan adam değildir konusunu bile açmayın banlandınız.

+Merhaba arkadaşlra
-FORUMUMUZDA BÖYLE CAHİLLERE YER YOK YAZIM KURALLARINA DİKKAT ET 9999999 MİLYAR YIL YASAKLANDIN!

+Bilgisayarım çalışmıyor!
-BIOS güncelle, güncel Windows 10 kur ve driver güncellemelerini al.

+SSD önerisi istiyorum, 500₺ bütçem var.
-Bütçene 9999999999999₺ daha ekle x ürününü al ucuz etin yahnisi yenmez.

+Abi ben şu ürünü ala...
-Ucuz etin yahnisi yenmez.

+Siz Microsoft'a sponsor musunuz, eğer öyleyse Microsoft'un haberi var mı?
-ŞŞŞŞŞ, sadece git ve güncel Windows 10 kur.

+bla bla bla (Siyaset içerikli paylaşım)
-SİYASET YASAK BAN! (X kişisi)
X kişisinin profili: %-1 Post %101 Siyasi paylaşım.

+50000000'den fazla kişi şu videoyu atmış, Win7 şu konuda Win10'dan daha iyiymiş ben de test ettim doğru.
-YALAN ÖYLE BİR ŞEY YOK WINDOWS 10 ADAMDIR YALAN ATTIĞIN İÇİN BAN.

+Mavi ekran alıyorum (Hatalı sürüm güncellemesi alan driver'dan veya bildiğimiz Driver'dan kaynaklanan problemdir)
-Mavi ekran donanımsal sorundur mavi ekran aldığınız için banlandınız.

+Sa
-Windows 10 kur, ucuz etin yahnisi yenmez, driver güncelle, BIOS güncelle ve yazım kurallarına dikkat et banlandın.
Technopat da james donkey 710 alacaktım, sordum alınır mı diye. Birisi diyor eşek alınmaz, birisi diyor 300 TL daha ekle Razer al. Sordum ben de niye marka düşmanlığı yapıyorsunuz ne hatasını gördünüz diye. Yok kalitesiz mal kullanıyor, yok 2 aya bozulur falan. Aldım kulaklığı yaklaşık 4-5 ay önce. En az 5-10 defa düşmüştür hiç bozulmadı kalitesi de mükemmel bana göre tam fiyat performans. Technopattakiler kendisini tanrı zannediyor

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Nokta yok kısmına kadar anladım virgülü nerede bunun kardeşim? Ayrıca hiçbir şey ayrı yazılır Türkçe'nin ırzına geçtin.
Senide anlamakta güçlük çekiyorum. Buranın moderatörleri nerde ya?

Biz hangi dilde konuşuyoruz?

Windows 10 ok?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yenmez, bedavaya eğitim görürseniz cümle kurmayı beceremezsiniz gidin ücretli eğitim alın hepiniz banlandınız.

Güncel Windows 10 kurun, RAM'iniz bozuk olabilir bu yüzden BIOS güncelleyin ve o PSU'ya sisteminizi emanet etmeyin gidin 85154181565165W Corsair alın iyi forumlar konu kilit.

Reaksiyon puanı
769
Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yenmez, bedavaya eğitim görürseniz cümle kurmayı beceremezsiniz gidin ücretli eğitim alın hepiniz banlandınız.

Güncel Windows 10 kurun, RAM'iniz bozuk olabilir bu yüzden BIOS güncelleyin ve o PSU'ya sisteminizi emanet etmeyin gidin 85154181565165W Crosair alın iyi forumlar konu kilit.
Haydaa konu kilit derken? Norm Ender'den şarkının telif haklarını aldın mı? Ucuz etin yahnisi yenmez git bi Windows 10 kur gel bakıyım sana 1 saat ban atıyorum.

Reaksiyon puanı
769
Recep bilgili insanları sever ama bilgisizlerle dalga geçer tarzı var
Bütün forumda öyle bir hal var yanlış bilgi verdim diye herkes komik emojisi atıp 1 hafta ban yedim. Böyle yapınca havalı olduklarını zannediyolar Allah'ın asosyalleri hayatlarındaki en büyük başarısı foruma kayıt olmayı becerebilen tipler alayı. Heleki Recep Baltaş falan hayatında bir kere kız arkadaşı olmuş mudur acaba? Hayatı bilgisayara driver kurmaktan ibaret sanıyolar.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Bütün forumda öyle bir hal var yanlış bilgi verdim diye herkes komik emojisi atıp 1 hafta ban yedim. Böyle yapınca havalı olduklarını zannediyolar Allah'ın asosyalleri hayatlarındaki en büyük başarısı foruma kayıt olmayı becerebilen tipler alayı. Heleki Recep Baltaş falan hayatında bir kere kız arkadaşı olmuş mudur acaba? Hayatı bilgisayara driver kurmaktan ibaret sanıyolar.
Yanlış bilgi dedikleri şeye katılıyorum ama oradakı üyelerin çoğu kısmı doğru bilgiyi ancak bilgisayarı güncel tutarak çok iyi çalışacağını düşünüyor.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Yanlış bilgi dedikleri şeye katılıyorum ama oradakı üyelerin çoğu kısmı doğru bilgiyi ancak bilgisayarı güncel tutarak çok iyi çalışacağını düşünüyor.
Bir uygulamaya güncelleme gelince bunlar hemen atlıyor hatalarla uğraşıyor fixlettiriyorlar ben de arkadan geliyorum tertemiz kullanıyorum, bence çok hoş bir durum her yerde söyleme büyü bozulmasın ?

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
Technopat'ta oyunun satın alma linkini verdim diye 1 ay ceza yedim. O yüzden buraya taşındım :).

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
+c# için kaynak önerin
-windows 10 kur
filan mı ora ?
+mavi ekran veriyor ağğbiii
-minidump dosyasını burada paylaş bakıyım
+Al bak ağbiii
-Ve uzun süre sessizlik sonrası Windows 10'u güncelle düzelir
+Güncelledim döndüm ağğbi. Şimdide başka hata kodu veriyor
+ Minidump dosyasını yine yolla bakıyım
-Al bak ağbii
+ve sonsuza dek konu sessizliğe bürünür

minidump dosyasıda ayrı felakettir

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Technopat'ın Türkçe diktatörlüğünü anlamıyorum. Onca insanın işi gücü yok, oturup Türkçe kontrol ediyorlar sadece. Benim üyelik ban yedi, Ceza veren moderatörün geçmişindeki tüm Türkçe hatalarını gösterince :))

Öte yandan birde bizim foruma bakın. Kaç kişi kaldı adam akıllı öneri veren ? 10 yaşında çocuklar, açtığın konuya öneri yazıyor hiç alakasız konularda. Moderatörler raporlamazsan, çok yoğun olduklarından görmediklerini iddia ediyor.
Donanım konusunda bir isminde 35 barındıran arkadaş kaldı benim bildiğim. Yüzeysel bilgiden bahsetmiyorum.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
+Arkadaşlar anakartımdan alevler fışkırıyor, Win7 kullanıyorum.
-Windows 10 kullanmazsan tabi fışkırır hak ediyorsun, Windows 7 kullanan adam değildir konusunu bile açmayın banlandınız.

+Merhaba arkadaşlra
-FORUMUMUZDA BÖYLE CAHİLLERE YER YOK YAZIM KURALLARINA DİKKAT ET 9999999 MİLYAR YIL YASAKLANDIN!

+Bilgisayarım çalışmıyor!
-BIOS güncelle, güncel Windows 10 kur ve driver güncellemelerini al.

+SSD önerisi istiyorum, 500₺ bütçem var.
-Bütçene 9999999999999₺ daha ekle x ürününü al ucuz etin yahnisi yenmez.

+Abi ben şu ürünü ala...
-Ucuz etin yahnisi yenmez.

+Siz Microsoft'a sponsor musunuz, eğer öyleyse Microsoft'un haberi var mı?
-ŞŞŞŞŞ, sadece git ve güncel Windows 10 kur.

+bla bla bla (Siyaset içerikli paylaşım)
-SİYASET YASAK BAN! (X kişisi)
X kişisinin profili: %-1 Post %101 Siyasi paylaşım.

+50000000'den fazla kişi şu videoyu atmış, Win7 şu konuda Win10'dan daha iyiymiş ben de test ettim doğru.
-YALAN ÖYLE BİR ŞEY YOK WINDOWS 10 ADAMDIR YALAN ATTIĞIN İÇİN BAN.

+Mavi ekran alıyorum (Hatalı sürüm güncellemesi alan driver'dan veya bildiğimiz Driver'dan kaynaklanan problemdir)
-Mavi ekran donanımsal sorundur mavi ekran aldığınız için banlandınız.

+Sa
-Windows 10 kur, ucuz etin yahnisi yenmez, driver güncelle, BIOS güncelle ve yazım kurallarına dikkat et banlandın.
Sadece . koymadım dıe ceza yedım .d

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hiç unutmuyorum 1-2 ay kadar oldu sanırım bana 3-4 ay ban vermişler durduk yere o moderatör kimdi hatırlamıyorum ama sanırım bana garezi vardı üst üste abartmıyorum 10 tane sebepten ban vermişti. Anında çıkış yaptım forumdan yer imlerinden de kaldırdım daha da girmem o foruma.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
hepsini toplayacaksın atacaksın 29921992 fareli kafese oh ne güzel olur

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
+c# için kaynak önerin
-windows 10 kur
filan mı ora ?
BIOS güncelle kaynak gelir ?

Sadece . koymadım dıe ceza yedım .d
Nokta önemli, ölüm kalım meselesi ?

Hiç unutmuyorum 1-2 ay kadar oldu sanırım bana 3-4 ay ban vermişler durduk yere o moderatör kimdi hatırlamıyorum ama sanırım bana garezi vardı üst üste abartmıyorum 10 tane sebepten ban vermişti. Anında çıkış yaptım forumdan yer imlerinden de kaldırdım daha da girmem o foruma.
Sarı reco ve sadrazamları yargı dağıtmayı seviyor, onların gazabına uğramışsın ?

Bak 1500tl cok az samsung a10 alma ona 13500tl daha ekle iphone 11 pro max al daha iyi
Her zaman aynı mantık işliyor, ne kadar para o kadar kaliteli ve iyi olduğu zannedilen ürün... Hadi öneriyi geçtim övmeyi de geçtim yere göğe sığdıramıyorlar orası da ayrı bir konu ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
hepsini toplayacaksın atacaksın 29921992 fareli kafese oh ne güzel olur
Ağa ne yapıyorsun? Hiçde güzel olmaz.
Fareleri söküp yeniden montajlayıp bilgisayar yapar adamlar. Orada bile Ban atarlar.

Recep HoneyStone abimizi öyle bakkal bilgisayarcılarıyla bir tutamazsın.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Ağa ne yapıyorsun? Hiçde güzel olmaz.
Fareleri söküp yeniden montajlayıp bilgisayar yapar adamlar. Orada bile Ban atarlar.

Recep HoneyStone abimizi öyle bakkal bilgisayarcılarıyla bir tutamazsın.
Ona da w10 yüklerler.d

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Adamlar James bond yahu. En arka dip Dişlerinin içine USB format belleği montajlamışlar.

Microsoftun bile haberdar olmadığı en yeni W10 güncellemeli İso dosyalarını kullanıyorlar
Microsoft W11 duyurusu yaptığı anda forumlarında W10 kullanımını yasaklarlar demedi demeyin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...