SWAP CİHAZ - İphone 6s

Bu konuyu okuyanlar

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Swap ( değişim cihazı ) hakkında yardımcı olabilecek var mı. İPhone 6s sol alt köşeden mouse tıklamışsınız gibi sesler geliyor. Ekran kasa aralığı ile ilgili bir problem sanırım. Genpa teknik servis swap cihaz ile değişim sağlanacağını söyledi ancak emin olamadık. Sizce swap ürünle değişime girmeli miyim ?

Son düzenleme:

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kabul etme. Yeni cihaz iste

Sıfır açılmamış kutulu bir ürün verilmediğini söylediler. Sebebini sorduğumda ise sıfır kutulu cihaz yeniden vergilendirmeye girer ve ayrıca kutu içeriği gibi şeyler söylendi. Ancak Verilecek swap ürün ile ilgili de bu ürününde sıfır olduğunu garantinin bu cihaz üzerinden devam edeceği bilgisi verildi. Swap denilen cihazından toplama olduğunu duymuştum daha önce ama kesin bilgi sahibi değilim. Ya da genpa yerine apple store ile randevulu olarak görüşmenin yararı olur mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sıfır açılmamış kutulu bir ürün verilmediğini söylediler. Sebebini sorduğumda ise sıfır kutulu cihaz yeniden vergilendirmeye girer ve ayrıca kutu içeriği gibi şeyler söylendi. Ancak Verilecek swap ürün ile ilgili de bu ürününde sıfır olduğunu garantiden bu cihaz üzerinden devam edeceği bilgisi verildi. Swap denilen cihazından toplama olduğunu duymuştum daha önce ama kesin bilgi sahibi değilim. Ya da genpa yerine apple store ile randevulu olarak görülmenin yararı olur mu
Swap cihazlar hakkında toplama olduğuna dair veya tamir edilip swap diye adlandırılan cihaz düğüne dair görüşler mevcut ki ben swap cihazların 0 olmadığına inanıyorum.
Apple store ile görüş