StarCraft II: Wings of Liberty PC İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
oyun çok güzeldi
İlkini bilmiyorum fakat bu oyunu sevdim

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
İlk oyunla neredeyse hiç fark yok. 12 yıl sonunda hiç yenilik olmayınca insan hayal kırıklığına uğruyor. Görev oyunu hikayesi çok hoş hazırlanmış ama genel olarak ilk oyundan farkını göremedim ben. O yüzden pek heyecan vermedi bana...

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Gayet keyif alarak oynadım. Ve Artık online oynama vakti geldi :)

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
İlk oyunla neredeyse hiç fark yok. 12 yıl sonunda hiç yenilik olmayınca insan hayal kırıklığına uğruyor. Görev oyunu hikayesi çok hoş hazırlanmış ama genel olarak ilk oyundan farkını göremedim ben. O yüzden pek heyecan vermedi bana...

Gayet düzgün çalışan ve 12 yıl boyunca oynanan bir sisteme, fazla ellemeden birkaç ufak eklentiyle kullanmak bence çok akıllıca.

Starcraft'ın oynanışında değişmesi gereken çok şey yoktu zaten.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Gayet düzgün çalışan ve 12 yıl boyunca oynanan bir sisteme, fazla ellemeden birkaç ufak eklentiyle kullanmak bence çok akıllıca.

Starcraft'ın oynanışında değişmesi gereken çok şey yoktu zaten.

Oynanışında değişme olsun demiyorum ama yenilik olmaması ayıp bence. 12 yıl bekledikten sonra insanın aklına oyunu güzelleştirecek yeni fikirler gelir herhalde.. Bence bu oyun sırf şu an ki fanları kaybetmemek adına yapılmış, ötesi değil.

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
12 yıldır oynanan mükemmel bi oyunun üstüne birkaç düzenleme yaparak, bozmak istememeleri çok doğru bir hareket. Başka oyun firmalarının bu stratejiyi izlemeyerek yenilikçi bir üslupla takılmaları genelde hüsrana yol açmıştır,örneğin Age of Empires serisi 2 mükemmel oyunun ardında serinin 3. oyunu ile miladını doldurmuştur.

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence yeterince değişiklik yapılmış oyunun tadı hiç bozulmamış geçmişten bir parça

Kesinlikle olması gerektiği gibi

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Evet StarCraft I'den aldığımız aynı zevki bozulmadan StarCraft II'dende alabiliyoruz :) Bu arada orjinalini edinip Battle.Net üzerinde oynayan var mı acaba?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
ben alacaktım 115 ytl çok para yav, belki indirim olursa o zaman alırım inşallah

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İlkini çok sevmiştim. 2. sinide elde edebilirsem oynayacağım bakalım.