öğrenci olarak cv paylaşmak istermisiniz?

• hayır burası bu konular için uygun bir yer değil

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

muyendizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben makine mühendisliği 4. sınıfa geçmiş bir öğrenciyim konya da ikamet ediyorum inanın anlamakta güçlük çekiyorum ücretsiz mühendis adayları çalıştırmak istemiyorsun ve üstüne firmanıza gelindiğinde insanın gururunu kıran sırf eğer staj yaparsa benim üstümde amir olur düşüncesi yüzünden para bile talep etmediğim firmalar bir çok mühendislik programlarına ve sanayi bilgisine sahip olmama rağmen insan kaynaklarından bizim için yetersiz bir cv cevabını alıyorum. Daha mezun olmadan sanayi kültürüne , programlarda belli bir seviyeye gelmeme rağmen stajlara kabul edilmiyorum. yukarıda belirtmiş olduğum cümleyi insan kaynaklarında ki insanlığını kaybetmiş kişiden duydum dediği cümle ''cv in bu firma için çok iyi senin yaşın çok küçük sen bu cv ile burada amir olursan senden yaşça büyük insanlar sana hizmet verecek ben insan kaynakları ve bu şirketin bir ortağı olarak burada ki hiyerarşiyi korumak ve insanların birinden emir alırken kendini kötü hissetmemesini sağlamakla da görevliyim seni burada uzun dönem stajyer olarak kabul edersem eminim ki diğer ortaklar senin burada çalışmanı isteyecektir ben senin burada staj uygun olduğunu düşünmüyorum ve bu firmanın da bir ortağı olarak senin stajını kabul edemem'' evet bu cümleler gerçek dinlerken kanım dondu bu ülkeye ve firmaya ihanet içinde olduğunu bir insan bu kadar güzel anlatabilir insan. cv'mi aşağıya bırakıyorum belki sdn de yeni bir başlık olur üniversite öğrencileri cv lerini bırakarak çalışma imkanı yada staj imkanı bulurlar.
Stajım hakkında biraz bilgi vermek istiyorum şubat ayının başında başlayıp haziranın sonuna kadar süren makine mühendisliği stajıdır. halen staj yapacak bir firma bulamadım konya merkezli bir firma benimle iletişime geçerse uğrayabilirim . cv'mi ekte bırakıyorum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi: