Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
425
Siz agresif dediniz. Ben cevapladım. Sen nasıl agresif dersin diye üzerime gelen sizsiniz hatırlatayım. 7 kişi oldu...
sdn.PNG

Arkadaş da konu içeriğine uygun olarak söylemiş.

Adamın sistemini eleştiriyoruz ''Sistemini öner çık kardeşim milletin işine burnunu sokma''

Adamın topladığı sistemde 10700KF var soğutucu yok...
SSD'si sorunlu ki bu sadece 1 ÖRNEK.

Şimdi bu alacak kişi işlemcinin yanından soğutucu çıkmadığını bilmese, SSD'nin sorunlu olduğunu bilmese alacak elinde kalacak.

Ama ben susayım, ne haddime ki eleştiri yapmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün duruma yazan sizdiniz. Donanım Arşivinden ekipçe SDN'ye gelme kararı aldık demişlerdi.
Evet biz dedik, buranın ortamına baktık ve direk dışlandık gördüğümüz muamele ortada moderatör bile bu işe alet.

White Ravens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
95
Dün duruma yazan sizdiniz. Donanım Arşivinden ekipçe SDN'ye gelme kararı aldık demişlerdi.
1- Haberim yok, hangi duruma yazmışım?
2- "demişlerdi." kısmı lafı söyleyenin başkası olduğunu belirtiyor.
3- SDN'den önce başka bir foruma veya siteye üye olmak, kişileri o sitenin vatandaşı falan mı yapıyor?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ekli dosyayı görüntüle 120744

Adamın sistemini eleştiriyoruz ''Sistemini öner çık kardeşim milletin işine burnunu sokma''

Şimdi bu alacak kişi işlemcinin yanından soğutucu çıkmadığını bilmese, SSD'nin sorunlu olduğunu bilmese alacak elinde kalacak.

Susmayın lütfen. Siz eleştirdiniz ben de eleştirdim. Niye rahatsız oldunuz bu kadar? :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Agresif olan kendi seviyesini gösterir. Nereden geldiğinden ziyade nerede olduğun önemli. Ortama uyum sağlarsın, bukelemun bulunduğu bölgenin rengini alır. Ortama kendi rengini almasını söylemez.

Sevgilerimle.

Reaksiyon puanı
425
Agresif olan kendi seviyesini gösterir. Nereden geldiğinden ziyade nerede olduğun önemli. Ortama uyum sağlarsın, bukelemun bulunduğu bölgenin rengini alır. Ortama kendi rengini almasını söylemez.

Sevgilerimle.
Ekli dosyayı görüntüle 120744

.

Susmayın lütfen. Siz eleştirdiniz ben de eleştirdim. Niye rahatsız oldunuz bu kadar? :)
Rahatsız olduğum nokta şu;
Kendi üyeleriniz bunu apaçık yaparken bizi böyleymiş gibi göstermeniz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çünkü oradaki yönetici de senin gibi AYRIŞTIRMA/SINIFLANDIRMA yapıyordu.
Kardeşim SDN üyeleri agresif diyen sen değil miydin? Sen eleştirirsin de ben eleştiremez miyim. Neyse uzatmayalım isterseniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim. Her türlü sıkıntıda özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Problem varsa çözelim üstünü kapatmayalım. Size agresif davranan, huzur bozan üye olursa raporlayın.

Kesteko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
175
SDN'ye geldik fakat maalesef hoş karşılanmadık. Mesaj yazdığımız konularda dışlandık, sizler ''DA Forum üyesi'' olarak adlandırdınız... Siz yöneticisiniz, bu duruma el atacak kişi de sizsiniz, biz değil.
Ayrıca ''Agresif'' olarak karşılanmamız da pek hoş olmadı, sadece konularda doğruları ve yanlışları söylemiştik halbuki.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Kardeşim SDN üyeleri agresif diyen sen değil miydin? Sen eleştirirsin de ben eleştiremez miyim. Neyse uzatmayalım isterseniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim. Her türlü sıkıntıda özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Problem varsa çözelim üstünü kapatmayalım. Size agresif davranan, huzur bozan üye olursa raporlayın.
Donanım arşivi mi diyim? Bu forumun adı sdn olduğu için öyle dedim. Mesela sen de "donanım arşivi üyeleri" diyeceğine "yeni üyeler" de.

White Ravens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
95

Peki, konuyu işgal etmeye gerek yok.
Cevaplamadığınız sorularımın cevaplarını mesaj olarak yazabilirsiniz.
İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
425
Alt tarafı agresif dedim niye bu kadar abarttınız ya. Agresif misiniz acaba?
Arkadaşın önerdiği sistem;
Ekli dosyayı görüntüle 120746

Benim eleştirim;
Ekli dosyayı görüntüle 120747

Arkadaşın cevabı;
Ekli dosyayı görüntüle 120748

Ekli dosyayı görüntüle 120749

Agresif olan: Biz

Aynen...

Öyle mi hocam @Usain
Cevap bekliyorum?

Bunlar dışında ''burnunu sokma'' vs. tarzı söylemler de vardı ama eklemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...