Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
iyi akşamlar Türkiye!
Ne dinliyorsunuz?
bunu da boş geçmeyin da! arabesk koymak yasaklanmıştır.

Ama bu haksızlık sevgili ConfickerBelasi grav grav (rock) müzik serbestken, arabesk müzik paylaşımlarını yasaklamış olamanız pek etik olmamış sanki.

Bergen yada Hakkı bulut paylaşımı yapabilirim her an bilemiyorum :)

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ama bu haksızlık sevgili ConfickerBelasi grav grav (rock) müzik serbestken, arabesk müzik paylaşımlarını yasaklamış olamanız pek etik olmamış sanki.

Bergen yada Hakkı bulut paylaşımı yapabilirim her an bilemiyorum :)

Müslüm Gürses paylaşırsan beni de etiketle abi. Bi Affet olsa da dinlesek.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
bir ara sdn de youtube dan müzik ekleme yasağı vardı o ne oldu ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Screenshot

Şu şekil materyal dizayn gibi daha hoş duruyor. Sayfanın geç yüklenmesinden dolayı ilk açılışı bu şekil. Ben yapmadım..

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
K-pop'a başlamak isteyen arkadaşlar şu music video'yu izleyebilirler:)

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
İzmir Belediyesinin gezileri gerçekten ücretsiz olmasına karşın kaliteliydi. Teşekkür, tebrik, tavsiye...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
İzmir Belediyesinin gezileri gerçekten ücretsiz olmasına karşın kaliteliydi. Teşekkür, tebrik, tavsiye...
Ne kadar şanslısın ki İzmir gibi güzel bir şehirde ama camları açınca içeri resmen sıcak pervane havası giren bir şehirde oturuyorsun :D

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
100 gb lık internet kotamı geçmeme rağmen hızım hala 9 mbit nasıl oluyor acaba , 5 e düşeceklerini belirtmişlerdi ? Sizde durum nasıl arkadaşlar ?

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
SDN'nin dolayısıyla XENFORO'nun mesaj düzenleme işlevi kafayı yemiş.

İkinci yeni yazdığım mesajı birinci yeni yazdığım mesajdaki içeriği kopyalayıp 2. yeni mesajla birleşik yeni mesaj olarak algılıyor. Bu mesajı da düzenleyince ikinci kendi kopyaladığı mesajı silip orijinal mesaj üstünde düzenleme yapıyor. Dolayısıyla ikinci yeni mesajımı düzenlediğimde aslında ikinci yeni mesajımı silmiş olup birinci yeni mesajımda kafasına göre düzenleme yapıyor.

Çileden çıkarıcı. En iyisi hiç mesaj yazmamak. :D

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

İkinci yeni yazdığım mesajı birinci yeni yazdığım mesajdaki içeriği kopyalayıp 2. yeni mesajla birleşik yeni mesaj olarak algılıyor. Bu mesajı da düzenleyince ikinci kendi kopyaladığı mesajı silip orijinal mesaj üstünde düzenleme yapıyor. Dolayısıyla ikinci yeni mesajımı düzenlediğimde aslında ikinci yeni mesajımı silmiş olup birinci yeni mesajımda kafasına göre düzenleme yapıyor.

Daha açıklayıcı yazabilirsen geliştiricimize bildirebilirim dostum. Ama böyle kafam karıştı. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru

Benim kafam yandı valla:D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Daha açıklayıcı yazabilirsen geliştiricimize bildirebilirim dostum. Ama böyle kafam karıştı. :D
Şöyle ki a mesajını yazdım. Ardından düzenle yapmadım da b mesajını hemen altına ekledim. Çünkü xenforo o kadar akıllı ki kendisi a ile b yi birleştirip tek mesaj olarak gösterecek diye düşündüm. Ama sonra ne göreyim. A mesajı duruyor altında da a+b kendine göre özelleştirilerek birleştirilmiş yeni c mesajını doğurmuş. Ekranda a ve c mesajı var. Sonra C mesajını düzenleye basıp a kısmını siliyorum. Kaydet diyorum. Sayfayı yenilediğimde c mesajı silinmiş a mesajı da b mesajının yerini almış. Sonuç olarak ilk yazdığım a mesajı uzayın sonsuz derinliklerinde kayıplara karışmış oluyor.

Buradan da xenforonun yeterince akıllı olmadığı sonucunu çıkarmış oluyor ve her gördüğüm forumda xenforoya saydırmayı kendime görev ediniyorum. :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şöyle ki a mesajını yazdım. Ardından düzenle yapmadım da b mesajını hemen altına ekledim. Çünkü xenforo o kadar akıllı ki kendisi a ile b yi birleştirip tek mesaj olarak gösterecek diye düşündüm. Ama sonra ne göreyim. A mesajı duruyor altında da a+b kendine göre özelleştirilerek birleştirilmiş yeni c mesajını doğurmuş. Ekranda a ve c mesajı var. Sonra C mesajını düzenleye basıp a kısmını siliyorum. Kaydet diyorum. Sayfayı yenilediğimde c mesajı silinmiş a mesajı da b mesajının yerini almış. Sonuç olarak ilk yazdığım a mesajı uzayın sonsuz derinliklerinde kayıplara karışmış oluyor.

Buradan da xenforonun yeterince akıllı olmadığı sonucunu çıkarmış oluyor ve her gördüğüm forumda xenforoya saydırmayı kendime görev ediniyorum. :p
Hocam onun için düzenle yapmadan önce yenilemeniz gerekiyor sayfayı o zaman A mesajı siliniyor A+B kalıyor.
A mesajı orda bir önizleme. Aslında size öyle gösteriliyor ama sonradan giren biri ayı değil A+Byi görüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...