Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Gençler onu bunu bırakın da ayıptır söylemesi smart TV aldık, bu öğlen kurmuşlar akşam eve geldim baktım iyi güzel. USB girişinde bir tane USB bellek vardı taktım çıkarttım bi sorun yok! acaba bu USB firmanın hediyesi mi yoksa yazılım falan mı yüklemişlerdir anneme sordum flash, tv'nin kutusundan çıkmış.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Mesaj banada geldi ebay la paypal ayrılıyor falan gibi şeyler okumuştum önceden, 5lira'yı geri vermeleri güzel oldu yalnız. Cardboard felan alırız.
Ciddi misin? Ayda yılda bi ebay'dan kılıf sipariş edicektim 2-3 gün sonra paypala param yaticak İnşallah sorun olmaz.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Ciddi misin? Ayda yılda bi ebay'dan kılıf sipariş edicektim 2-3 gün sonra paypala param yaticak İnşallah sorun olmaz.
uploadfromtaptalk1460744230741.png

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Arkadaşlar envayi çeşit yazılım ilaçlama işlerinde usta kişi,kurum ve kuruluşlar bana ulaşsın
Pek önemli birşey değil ama yine de ulaşsın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bugünün ilk günaydını benden beyler, Günaydınlarrrr :D

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Hepsiburadanın "x saat y dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" lafına artık inanmıyorum. Dün bugün elimde olması gereken ürünleri bu yalana inanarak sipariş verdim ama bu sabah kargoya vermişler. Halbu ki dün müşteri hizmetlerini 2-3 kez aradığımda dueumu anlatmama rağmen bana ürünün dün için gecikmeden gece dahi olsa kargoya verileceği söylendi. Sonuç olarak ta bugün kargoya verildi.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Hepsiburadanın "x saat y dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" lafına artık inanmıyorum. Dün bugün elimde olması gereken ürünleri bu yalana inanarak sipariş verdim ama bu sabah kargoya vermişler. Halbu ki dün müşteri hizmetlerini 2-3 kez aradığımda dueumu anlatmama rağmen bana ürünün dün için gecikmeden gece dahi olsa kargoya verileceği söylendi. Sonuç olarak ta bugün kargoya verildi.
Satmak icin yalan dolan. Indirim icin son gun diyordu bir üründe. Ne hikmetse 2 aydir indirimde

Reaksiyon puanı
16,118
[ video ] v i d e o u r l s i [ / v i d e o ] bunu girmeden gömmesi çok saçma ve bug ta [ u r l ] u r l [ / u r l ] gisende gömmesidir ben link koyuyorum videoyu gömmüyorum ki hata düzeltilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...