Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

• Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucesezar

Müdavim
    Cezalı
    Reaksiyon puanı
    557
    Gençler onu bunu bırakın da ayıptır söylemesi smart TV aldık, bu öğlen kurmuşlar akşam eve geldim baktım iyi güzel. USB girişinde bir tane USB bellek vardı taktım çıkarttım bi sorun yok! acaba bu USB firmanın hediyesi mi yoksa yazılım falan mı yüklemişlerdir anneme sordum flash, tv'nin kutusundan çıkmış.

rawkid

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    1,316
    Mesaj banada geldi ebay la paypal ayrılıyor falan gibi şeyler okumuştum önceden, 5lira'yı geri vermeleri güzel oldu yalnız. Cardboard felan alırız.
    Ciddi misin? Ayda yılda bi ebay'dan kılıf sipariş edicektim 2-3 gün sonra paypala param yaticak İnşallah sorun olmaz.

yucesezar

Müdavim
    Cezalı
    Reaksiyon puanı
    557
    Ciddi misin? Ayda yılda bi ebay'dan kılıf sipariş edicektim 2-3 gün sonra paypala param yaticak İnşallah sorun olmaz.
    uploadfromtaptalk1460744230741.png

yucesezar

Müdavim
    Cezalı
    Reaksiyon puanı
    557
    Arkadaşlar envayi çeşit yazılım ilaçlama işlerinde usta kişi,kurum ve kuruluşlar bana ulaşsın
    Pek önemli birşey değil ama yine de ulaşsın.

Lazzz

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    3,278
    Bugünün ilk günaydını benden beyler, Günaydınlarrrr :D

cansermo

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    30
    Hepsiburadanın "x saat y dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" lafına artık inanmıyorum. Dün bugün elimde olması gereken ürünleri bu yalana inanarak sipariş verdim ama bu sabah kargoya vermişler. Halbu ki dün müşteri hizmetlerini 2-3 kez aradığımda dueumu anlatmama rağmen bana ürünün dün için gecikmeden gece dahi olsa kargoya verileceği söylendi. Sonuç olarak ta bugün kargoya verildi.

Odessa

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    432
    Hepsiburadanın "x saat y dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" lafına artık inanmıyorum. Dün bugün elimde olması gereken ürünleri bu yalana inanarak sipariş verdim ama bu sabah kargoya vermişler. Halbu ki dün müşteri hizmetlerini 2-3 kez aradığımda dueumu anlatmama rağmen bana ürünün dün için gecikmeden gece dahi olsa kargoya verileceği söylendi. Sonuç olarak ta bugün kargoya verildi.
    Satmak icin yalan dolan. Indirim icin son gun diyordu bir üründe. Ne hikmetse 2 aydir indirimde

ConfickerBelasi

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    16,116
    Yapma Volkan yapma Volkan....

Hatırladın mı bu cümleyi ?

Artık buralarda müzik paylaşmayı bırakmalısın, demedi deme :)
    ben onları gömmedim hatta [ url ] link [/ url ] boşluksuz yazdım gömmek için kod girmedim ki forum bug'ı.

ConfickerBelasi

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    16,116
    [ video ] v i d e o u r l s i [ / v i d e o ] bunu girmeden gömmesi çok saçma ve bug ta [ u r l ] u r l [ / u r l ] gisende gömmesidir ben link koyuyorum videoyu gömmüyorum ki hata düzeltilmeli.

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...