Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
capon çizgi dizilerindeki cadı kız. Bana söz veridiğin, fındığın üzerine yatamazsın. ALLAH inşallah size bol bol findık verir ki toplamaktan kolun yorulsun. :p

1- Sana söz vermedim. :mrgreen:
2- Fındığı toplama işine karışmıyorum uzun zamandır. :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
O bu değilde bu zukernberg denilen lanet herif, her miletten çekik gözlü kızı arkadaş olarak öneriyor amma gel gör ki bir koreli önermedi ya laa. Bir kaç mankene, bir kaç populer kıza arkadaşlık teklifi gönderdim. Sırf kendi halinde güzel kızlar bulma umuduyla, yok arkadaş istediğim gibi gelmiyor. Hep de endonezyalı çekik gözlü kızlar geliyor(fena da değiller ama hepsi @arsenik'e göre :p). Algoritmana zukemberg başka bişi demiyorum :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1- Sana söz vermedim. :mrgreen:
2- Fındığı toplama işine karışmıyorum uzun zamandır. :)
@friendly abiden önce semaverde bana söz verdin. ALLAH sana o karışma fırsatını versin. :p

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
O bu değilde bu zukernberg denilen lanet herif, her miletten çekik gözlü kızı arkadaş olarak öneriyor amma gel gör ki bir koreli önermedi ya laa. Bir kaç mankene, bir kaç populer kıza arkadaşlık teklifi gönderdim. Sırf kendi halinde güzel kızlar bulma umuduyla, yok arkadaş istediğim gibi gelmiyor. Hep de endonezyalı çekik gözlü kızlar geliyor(fena da değiller ama hepsi @arsenik'e göre :p). Algoritmana zukemberg başka bişi demiyorum :p
Hehehe koreli önerileri bende dolu abi senden alıp bana göndermiş zukemberg :D endonezyalıymış bulsan ona da şükredecen de neyse :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu ne yav kim lee hoca avatar değiştirmiş tanıyamadım :D

41atakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Marketten gelirken tanımadığım kız arkamdan bana bakıyordu arkamı dönüp bakınca başını ters yöne çevirdi :tt2:

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
hong kongtan kargomuz gelecek, bakalım bugün ayrılmış. önünde 7 günü var. 7 gün içinde gelmezse işime daha az yarıyacak.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
microsoft sertifikalarına sahip olan var mı ?

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Anladım ki ergenlik vücutta değil,beyinde oluyormuş..
Asıl mesele zihinde bitirmekmiş ergenliği,vücutta değil..
Ergenler,çocuklar,liseliler diye gençlerle alay edenlerin bir çoğu da şehvetine,uçkuruna düşkün insanlar topluluğuymuş..
Aslında davranışsal ve düşsel olarak ergenlerden beter olanların,kendilerini avutma biçimiymiş "ergenler geldi gene,gene ergen,Allah'ın liselisi" mırıldanmaları..
Aynı ergenler gibi ego tatmini ve gururla meşgulmüş insanların bir çoğu..
Aslında insanların pek çoğu ergenliğe mahkûm kalmış ömür boyu!
Anladım..

Reaksiyon puanı
2,146
İlk başlarda daha kolaydı kazanmak şimdi zorlaşmış, bence.

dümdüz yolda 1. giderken araba saçmalıyor sağa sola çekiyor tosluyoruz, son 500 metrede 1. giderken bi bakıyorum 4 tane araba önümde bitmiş hem de baya bi fark açmışlar nasıl oluyor anlamadım kestirme falan da yok
ne ilginçlikler yaşadım dünden beri yav ama öyle böyle 1. geldim rahatladım :D

Reaksiyon puanı
16,118
dümdüz yolda 1. giderken araba saçmalıyor sağa sola çekiyor tosluyoruz, son 500 metrede 1. giderken bi bakıyorum 4 tane araba önümde bitmiş hem de baya bi fark açmışlar nasıl oluyor anlamadım kestirme falan da yok
ne ilginçlikler yaşadım dünden beri yav ama öyle böyle 1. geldim rahatladım :D

geçmiş olsun .

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
kmplayerda sağdaki reklam zımbırtısını nasıl kaldırırız?

Reaksiyon puanı
10,327
Soru: Kralların taçlarını yere atıp onların üzerinde tepinmeleriyle ünlü ülke hangisidir?
Cevap: Türkiye. Neden mi? Çünkü “Kadınlar baş tacımızdır!” deriz, sonra onlara “kralın kim olduğunu” göstermek için şiddet uygularız!

bugün bi yerlerde gördüğüm bir replikdi! :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
(VİDEO işleniyor kalan süre tahmini: 4gün 22 saat hey maşallah haftaya çarşamba akşamı videomun işlenmesi biter inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...