Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Abel Tesfaye

Star Platinum: THE WORLD
Reaksiyon puanı
127
Bu hafta çok stresli ve yorucu geçti. Ödevler fazlaca beni yiyip bitirdi. Bugün yorgunluğumla ikide falan yatacağım. Asıl stresli olan şey, ilk defa bir kızdan hoşlanır gibiyim. Karşısındayken çok rahat konuşabiliyorum ama dersteyken bir anda aklıma geliyor, kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Şuan bunu yazarken de. Karnıma uyuz bir ağrı giriyor, hatta tuvaletim bile geliyor istemsizce. Yorgunluk ve bu, bu hafta beni bitirdi. Nedense bu hafta pek mutlu da değilim, kızdan dolayı mı bilmiyorum yüksek ihtinalle aklıma geldiği anki stresten dolayı. Herhangi biri geldiği zaman da kalbim çıkacak gibi oluyor. İçimi birine dökmek istiyorum. Şuna söylesem ona birşey der mi, buna söylesem bana güler mi, anneme babama söylesem kızar mı, kıza açılsam reddetmeyi geçtim benimle artık arkadaş bile olur mu düşüncesi de çok stresli yapıyor beni. Buraya kadar okuyana çok teşekkür ediyorum. Beni stresinden arındıracak, rahatlatacak birşey önerirseniz çok minnettar olurum, saygılar.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Bir cennet için, bunca eziyet niye?

Bu sadistlik değil mi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
@_Zaur_ @nixc0r esrayla konuştuk.... bana karşı tamamen boş olduğunu ve geçmişte yaşadıklarımızı unuttuğunu söyledi onun için iyi bi arkadaştan farksızmışım. doğum gününde aldığım hediyelerden sonra bana onun ögzünde sadece arkadaş olduğumuzu hediyeyi de arkadaşça kabul ettiğini söyledi. ben de kendisine karşı duygularımın 5 6 senedir bitmediğini arkadaş olarak göremediğimi söyledim. aşırı resmi bir sohbetten sonra arkadaşlığımızı bitirdik.
esra için artık ben bi hiçim ancak o gözümde eksilmiyor bile...
Şükür et konuşabiliyon. Daha göz temasından ileri gidemedim :D ahahshhahdhajs

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
20230314_191248.jpg

Aynen, tamam, haklısın.

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
forumda 62 kullanıcı aktif yazıyor ama gerçekte ilk 15 dk içinde aktif olan 18 kişi saydım. diğerleri aktif değil. zaten konu açan ve cevaplayan az, burdan da belli.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
forumda 62 kullanıcı aktif yazıyor ama gerçekte ilk 15 dk içinde aktif olan 18 kişi saydım. diğerleri aktif değil. zaten konu açan ve cevaplayan az, burdan da belli.
Altyapı ile alakalı, 1 saat önce giren de çevrim içi olarak gözüküyor.

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
Altyapı ile alakalı, 1 saat önce giren de çevrim içi olarak gözüküyor.
Xenforo kullandım, biliyorum. standart hali 15 dk dır. Ama kodlar ile oynarsak 1 saate kadar çevrimiçi süresini uzatabiliriz hatta daha fazla bile yapabiliriz. yani geliştiriciler oynamıştır :)

Bir de forumda konu okuyan kısmında da benzer bir yanıltıcı durum mevcut. adam forumda aktif görünmüyor ama konuyu okuyanlar arasında hala ismi duruyor.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
1 Milyar olmuş. Dün 999 Milyondu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-25-09-29-09-406_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-03-25-09-29-09-406_com.google.android.youtube.jpg
    61.7 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2023-03-23-17-58-21-275_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-03-23-17-58-21-275_com.google.android.youtube.jpg
    58.1 KB · Görüntüleme: 29
Reaksiyon puanı
307
O an söylemek istediklerinizin devamı burada.
Söyle Rahatla 8000 sayfa ve 159.987 yorum ile 13 yıllık ömrünü doldurdu, soluğu versiyon ikide alıyoruz.

Herkese bol rahatlamalar :)
Ben küçükken babam hamallık yapıyordu yani maddi açıdan iyi değildik, Bağcılar’ da yaşıyorduk ve ortamı biliyorsunuz.

Hem maddi yönden hem de sosyolojik açıdan arkadaşım olmadı, gezip tozamadım, sevgilim 1-2 tane oldu.

Liseden itibaren tatillerde çalıştım, üniversitede burs verdi patron sağolsun. Hiç kimseye minnet eylemedim aileme bile para verdim.

Sonrasında işe girdim, babam emekli oldu ev aldık, 0 km arabamı aldım.

Hiç kız ortamım olmadı, arkadaş ortamım da işyerinden olanlarla genelde.

Kimsenin bana gerçek manada değer verdiğine inanamadım.

İşten ayrıldım, arkadaşlarım mesaj bile atmadı hiç.

Sevilmek istedim, kızlar ilk başta kendileri yazıyor sevgili oluyoruz sonra “ sadece hoşlantıydı aşık olamadım “ diyip gidiyor.

Herkesi güldüren, incitmeyen iyi biriyim. Tip olarak da kötü sayılmam.

Mutsuz değilim ama mutlu da değilim.

Sadece iyi biri olup hep kaybetmek can sıkıcı oluyor.

Çok monoton hayatım var.

Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, bunlar gerçekten hissettiklerimdi.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben küçükken babam hamallık yapıyordu yani maddi açıdan iyi değildik, Bağcılar’ da yaşıyorduk ve ortamı biliyorsunuz.

Hem maddi yönden hem de sosyolojik açıdan arkadaşım olmadı, gezip tozamadım, sevgilim 1-2 tane oldu.

Liseden itibaren tatillerde çalıştım, üniversitede burs verdi patron sağolsun. Hiç kimseye minnet eylemedim aileme bile para verdim.

Sonrasında işe girdim, babam emekli oldu ev aldık, 0 km arabamı aldım.

Hiç kız ortamım olmadı, arkadaş ortamım da işyerinden olanlarla genelde.

Kimsenin bana gerçek manada değer verdiğine inanamadım.

İşten ayrıldım, arkadaşlarım mesaj bile atmadı hiç.

Sevilmek istedim, kızlar ilk başta kendileri yazıyor sevgili oluyoruz sonra “ sadece hoşlantıydı aşık olamadım “ diyip gidiyor.

Herkesi güldüren, incitmeyen iyi biriyim. Tip olarak da kötü sayılmam.

Mutsuz değilim ama mutlu da değilim.

Sadece iyi biri olup hep kaybetmek can sıkıcı oluyor.

Çok monoton hayatım var.

Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, bunlar gerçekten hissettiklerimdi.
Hocam adamın dibisin ?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bugün metroma binen 10'lu ergen sürüsü geçmiş hayatımı hatırlattı ve gözüm karardı. Oğlanla kız Siyam ikizleri gibi 10 durak yapışık durdu birbirine avuğavuğavuğ!

• Komik
Reactions: Rei

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Bizde yapışık duracak birini bulabilsek keşke! ?

Abel Tesfaye

Star Platinum: THE WORLD
Reaksiyon puanı
127
gittikçe sınıfımda daha az eğlenmeye başladım. dershaneye gitmeye can atıyorum her seferinde.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Verilen ama tutul(a)mayan sözler; Yaşanan anılar ve artık yabancılaşan iki insan… Gün gelir mi ki gözler yerini sözlere, sözler ise kırk yıl hatra yerini bıraksın ?

• Beğen
Reactions: Rei

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,469
Hayatımın kadını ile aramız açıldı. Kavga falan ettik. Öyle 1.5 senedir konuşmuyoruz. Deprem bölgesine taşındı işi gereği Şanlıurfa'ya . Numarasını falan s silmiştim. depremden sonra ulaşamadım. Çalıştığı yerin duyuru sayfasını falan gizlice bakıyorum ama hiç haber yok. Durumu iyi mi acaba merak da etmiyor değilim. beni çok ama çok kırdığı için bi yandan da çok umursamıyorum diğer depremzedeleri düşünüyorum. Yardım topladım bölgeye hiç onu düşünmedim. Garip bir şey.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
En çok istediğim şey ya. Geçen yaz havuza denize hiç gitmedik sadece bir kere denize gittik bu yaz çok şey yapmak istiyordum ama ders tekrarı yapmam lazım yine boş durmayacağım çok koyuyor.
Geçen yaz nerdeyse eve girmedim, full dışarıdaydım...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
En çok istediğim şey ya. Geçen yaz havuza denize hiç gitmedik sadece bir kere denize gittik bu yaz çok şey yapmak istiyordum ama ders tekrarı yapmam lazım yine boş durmayacağım çok koyuyor.
Kuzenlerle tekrar bir araya gelmek bi aramız açıldı nedensizce eski yazlar…