Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
8000 mesaja az kalmış büyük konusun be Söyle Rahatla.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Uzun zamandır girmiyordum buraya :D

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Başlamasın daha iyi?. Bir an önce yaz gelse keşke...
Çoğu bölümün dersleri başladı benim daha ders kayıtlar bile başlamadı. Yani benimki geç biter herkes yazın tatil yaparken ben dersle uğraşırım ?

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
@_Zaur_ @nixc0r esrayla konuştuk.... bana karşı tamamen boş olduğunu ve geçmişte yaşadıklarımızı unuttuğunu söyledi onun için iyi bi arkadaştan farksızmışım. doğum gününde aldığım hediyelerden sonra bana onun ögzünde sadece arkadaş olduğumuzu hediyeyi de arkadaşça kabul ettiğini söyledi. ben de kendisine karşı duygularımın 5 6 senedir bitmediğini arkadaş olarak göremediğimi söyledim. aşırı resmi bir sohbetten sonra arkadaşlığımızı bitirdik.
esra için artık ben bi hiçim ancak o gözümde eksilmiyor bile...

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Yeni deprem olduğu zaman yardım etmeye gidiyorduk kolilere vs.
orada bir kızla tanıştım konuştuk fln.
2 gün sonra dedim yardım işi bittikten sonra zurna gömeriz birlikte, kız o gün gelmedi.
eve dönerken yolun karşısında karşılaştık, konuştuk vs. (o sırada abiniz instayı kaptı) dedim gidelim biseler yiyelim. gittik yedik (hesabı da arkadaşımla ben ödedik, cüzdanı bıraktık yani) alla emanet fln eve geçtik işte. sonra ben kıza yazdık sabaha kadar konuştuk aralıksız. bi zamandan sonra bana eski sevgililerini anlatmaya başladı, bende böyle işlere aşırı sinir olurum ama yine konuşmaya devam ettim. öyle bir gün daha konuştuk, sonra bana kız arkadaşlarını ayarlamaya çalıştı (dedim bu napıyo) bende instayı sileceğimi söyledim. sonra duygularımı açıkladım. tel numarasını verdi dedim yok eyw, hadi alla emanet.
bunu da niye yazdım bilmiyom ıghferoıfjroepwfjdkewğ

yine darlık bastı bi dumanlanıyıim

Son düzenleyen moderatör: