Sosyal Ağlar Kadınların Elinde

Bu konuyu okuyanlar

murat.saglam

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Digital Flash NYC'nin yaptığı bir araştırma, sosyal ağlarda kadınlar ve erkekler arasındaki çatışmayı göz önüne serdi. Görünüşe göre kadınlar, sosyal ağları ele geçirmiş durumda.

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4

Digital Flash NYC'nin yaptığı bir araştırma, sosyal ağlarda kadınlar ve erkekler arasındaki çatışmayı göz önüne serdi. Görünüşe göre kadınlar, sosyal ağları ele geçirmiş durumda.
Ben mi anlamadım yazıdamı eksik anlatım var.kadınlar çok mu sosyal ağa giriyormuş ayrıca neden çatışıyormuş ,niye sosyal ağları ele geçirmişler dertleri ne :) bunları bana açıklayın lütfen.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fake hesapları çıkarırsak kadınlar 25% kalır.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Özellikle 30 yaş üstü kadınlara interneti öğreten erkekler. Sonra bilgisayar başından kalkmayan da kadınlar. Yani bile bile lades dedik beyler.. .demişlerdir yani.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
fake hesaplari nasil ayirt etmisler?

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Görünüşe göre kadınlar, sosyal ağları ele geçirmiş durumda.

Alt başlık, uzaylılar tarafından ele geçirilse daha makbul olurdu diye düşündürüyor :biggrin:

Kadınların ele geçirdiği bir sosyal nasıl olurdu acaba?

FNSSF.png

:devil2:

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sonucun yeterince güvenilir oldugunu sanmıyorum
çevremdeki insanlara bakıyorum fake hesaplar, bilgisayarı açmayı bilmeyen ama yavrum bana facebookumu açarmısın diyen teyzeler, evde canı sıkıldıgı için facebook oyunları oynayan ev hanımları, şifresi unutulan hesaplar.... bunlar kullanıcıdan sayılır mı? sosyal agı ele geçirebilir mi? :D