Sony Xperia Z3 Compact Kullananlar Kulübü

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Z3 compactta çizilme yok fakat değmez düşüncesindeyim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefon almak istiyorsan şuan ki en doğru kararlardan biri z1 compact ve Z3 Compact

Alıcam hocam vatandan z3 compact siyah var tek 1700 lira 36 ay vade ile 2000 e falan geliyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merehaba arkadaşlar bede sizin aranıza katıldım dün itibariyle genel olarak telefon güzel hoşuma gitti...
kullananlardan önerilerini alabilirim neler yapmam gerekiyor

sevket42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sanırım güncellemeler mart sonu geliyormuş facebookta sony türkiye sitesinde güncellemelere cevap vermişler merakla bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes::closedeyes::closedeyes:Arkadaşlar sony maleseef odak noktalarını konsol yapıakmış geçtiğimiz günlerde bilgisayardan çekilmiş ve vaio ile ayrılmıştı ki bu xperia yararlı olabilir ama son günlerde yapılan açıklamalara göre televizyon hatta telefondan bile vazgeçebilirmiş maleseef ARKADAŞLARIMA ATIP TUTUYORDUM HERYER SONY OLUCAK APPLE GİBİ STAND AÇICAKLAR SONY E aslında en iyi marka hatta telefonları çook daha iyi öbür markalara göre ama şöyle bi durum var ön yargılı insanlar mesela ''telefonu ne sony aa sony ezik kötüymüş sende samsung s5 yok muydu baban mı sattı '' gibi eyer bu ön yargıyı kaldıramassak kaldırılamassa sony telefon hatta konsoldan bile çekilebilir inş bu önyargıyı iptaaal ederiz sonyyy alın pişan olmassınızz NE OLUR ALINNN Z ALIN KONSOLUNU ALIN TW SİNİ ALIN HEPSİNİ ALIN KÖTÜ OLMAAZZZ FİYATARIDA UYGUNNN inş z5 z6 yı görürüz yardım ve destek n olurr

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:closedeyes::closedeyes::closedeyes:Arkadaşlar sony maleseef odak noktalarını konsol yapıakmış geçtiğimiz günlerde bilgisayardan çekilmiş ve vaio ile ayrılmıştı ki bu xperia yararlı olabilir ama son günlerde yapılan açıklamalara göre televizyon hatta telefondan bile vazgeçebilirmiş maleseef ARKADAŞLARIMA ATIP TUTUYORDUM HERYER SONY OLUCAK APPLE GİBİ STAND AÇICAKLAR SONY E aslında en iyi marka hatta telefonları çook daha iyi öbür markalara göre ama şöyle bi durum var ön yargılı insanlar mesela ''telefonu ne sony aa sony ezik kötüymüş sende samsung s5 yok muydu baban mı sattı '' gibi eyer bu ön yargıyı kaldıramassak kaldırılamassa sony telefon hatta konsoldan bile çekilebilir inş bu önyargıyı iptaaal ederiz sonyyy alın pişan olmassınızz NE OLUR ALINNN Z ALIN KONSOLUNU ALIN TW SİNİ ALIN HEPSİNİ ALIN KÖTÜ OLMAAZZZ FİYATARIDA UYGUNNN inş z5 z6 yı görürüz yardım ve destek n olurr
Kendi ağzıyla yalanladı ceosu MWCdeki konferansını izlemediniz sanırım Sonynin xperia veya braviayı satma gibi bi düşünceleri yok

melihcaneker1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Baban mı japon anan mı doğru söyle ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar cihazı bir türlü recovery moda alamıyorum. Ses artırma ve güç tuşuna aynı anda basıyorum ama hiç tepki vermiyor. Güç tuşuna basıp sonra ses artırma tuşuna basınca da normal bir şekilde açılıyor. Ne yapabilirim?

Batuhan542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazı bir türlü recovery moda alamıyorum. Ses artırma ve güç tuşuna aynı anda basıyorum ama hiç tepki vermiyor. Güç tuşuna basıp sonra ses artırma tuşuna basınca da normal bir şekilde açılıyor. Ne yapabilirim?

kendal reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben z3 c mi alsam z2 mi ya nebileyim performans farkı var ama ekran farkıda var sizce hangisi olsun neden yada başka önerisi olan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sony şu kamera arayüzünü değiştirmeli kameraya lense hiç yakışmıyor aşırı yavaş işliyor çok ayıp sen bütün dünyaya lens set sonra gel telefonuna böyle bir kamera uygulaması yap ayıptır .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar z3c de istenmeyen sms leri nasıl engelliyoruz? Firmalardan gelen, promosyon sms leri vs.?

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Daha bi saat once kardesime aldik. Tek kelimeyle muhtesem bisey.

picasso038

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, cihazda ki pembe ekran sorunu çozuldu mu ? Birde kullanan arkadaslar iki uc cumle ile cihazi yorumlasalar, memnun lar mi

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
mrb arkadaşlar bnde z3c almayı düşünüyorum ne kadar zamandır kullanıyorsunz uzun vadede sorun yaşayan varmı bnde bir haftaya almayı düşünüom 3 yıl kullanıcam ne dersnz bna uyar mı (çok fazla bi beklentm yok şarjı uzun dayansın oyun oynamayı severim bide bişey sormak istiyorum bataryası uzun vadede kullanım ömrü kısalıyor mu yani 2-3 yıl sonra batarya perfonmansı çok düşer mi )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 aydır falan kullanıyorum daha bi kere takılma kasma yaşamadım oyun internet falan aktif kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyor. daha şarzı bitipte hiç kapanmadı. hele bir ultra stamina modu var (bi çok özelliği kısıtlayan bişey) açıyosun şarz gitmiyor. cidden bekliyosun falan böyle şarz düşmüyo. ekranı çok güzel renkler falan muthiş. çözünürlük 720p olduğundan şarz konusunda avantajlı. hoparlörden sesi çok çıkmıyor(su geçirmeyen hoparlör olduğu için normal). yanında verdikleri kulaklık pek güzel değil orta seviye. sağlamlık olarak 1 metre den halıya düşürdüm bi kaç kere bişe olmadı. kırılmaz cam taktım arkalı önlü kılıfsız kullanıyorum taş gibi telefon. kamerasına gelecek olursak bi fotoğrafçı olarak söylüyorum ön kamerası berbat. arka kamerası sıradan 8 mp kamera. 20mp yazıyor ama otomatik modda 20 mp çekemiyorsun. manuel çekerim dersen 20 çekiyor ki çok fazla seçenek sunmuyor. 20 ile çektiğin fotoğraf ile 8 ile çektiğin fotoğrafı kıyaslayınca zoom yapıp inceleyince çok fazla detay farkının olmadığını anlıyorsun. yani arka kamerası sıradan bır kamera. abartılcak bişe yok. su geçirmezliğe gelince, baya su geçirmiyo :d beraber banyoya gir, havuza atla, telefonu çeşmede yıka falan güzel şeyler bunlar. :d

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
eyw. kardesim z3c 3 yıl götürür mü bataryası 2 sene sonra sıkıntı yaratır mı garanti bittikten sonra batarya değişimi ücret karşılığı yaparlarmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 yil sonra bataryasi illa zayiflar ama kullanilmaz hale gelirmi bilmiyorum. Gelirse de 2 yil sonunda garanti bitmeden servis de bi şansını denersin hic olmadi ucret karsiligi değiştirirsin diye düşünüyorum. performans olarak bi 3 yil goturecegini dusunuyorum ama bunların da bi omru var. Muhtemelen 2 yilin sonunda yavaslar... (tekrar hatirlatayim on kamerasini bi dene almadan once) bu arada android 5.0 guncellemesi cikti avrupada. Bikac gune turkiyede de yayinlanacak. Hadi eyw.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
eyw kardesm kamerasını denrm bnm şuan kulladm tele göre çok fark vr perfonmansının dşünemiom bile nokia c6-01 kullanıyorum bi yandanda android 4 yıl gitmz diyolar ip 5s al diyorlar ama z3c alacm herald

pesimist1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eyw kardesm kamerasını denrm bnm şuan kulladm tele göre çok fark vr perfonmansının dşünemiom bile nokia c6-01 kullanıyorum bi yandanda android 4 yıl gitmz diyolar ip 5s al diyorlar ama z3c alacm herald
Bende z3c ile 5s arasinda kalmistim. 5s e krr verdim. Ama z3c de saglam cihaz.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
aynn kardes bnde kararsız ip5s-z3c arasında ama z3c alacm heralde

xMeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bende z3 compact almayı dusunuyorum ama kamerasından endişeleniyorum:blink:

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar bende z3 compact almayı dusunuyorum ama kamerasından endişeleniyorum:blink:
Elbetteki berbat bir kamerası yok fakat tatmin etmiyor hele ki 20mpli rakamları duyunca. Manuel 8mp modunda güzel çekimler yapabilirsin ama ortam oldu aniden çekmen gerekti felan bi ayfon değil :)

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Beyler z3c için ön arka kırılmaz cam filmi varmı nerden bulurum netten kapıda ödeme olan sağlam güvenilir site varmı

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Buff dan yok mu ön arka kırılmaz cam filmi bulamadım