Sony xperia z, Samsung galaxy s3'e göre hız bakımından fark yaratır mı?

Bu konuyu okuyanlar

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MERHABA arkadaşlar bundan 1 hafta önce samsung galaxy s3 aldım ama aklıma buyuk bir sorun takıldı sony xperia z çıktı ve huzursuz oldum sizce xperia z ve s3 arasında gerçekten xperianın fiyatının inmesine değecek farklar var mıydı şunuda belirtmek isterim benim için telefonda kamera ekran ve sarj problem değil sadece hız bakımından bir fark yaratır mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bayağı araştırdımda s3 çok iyi cihaz yalnız pentileden dolayı pixel sayılıyomu sana bi soruyum dedim yakından belli oluyomu pixeller

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Dağlar kadar fark yok,ama S3 yerine Note 2 alsaydın veya S4'ün beklemeliydin,gelmesine bir kaç hafta kaldı.

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onlar note 2 almayacaktım s4 de sonuçta 1800 tl filan olacaktı onunda inmesini beklemek........
yani sen sonuçta z ve s3 arasında kendini hissettirecek bir fark olmadığını söylüyorsun değil mi

berkcombil

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Hız farkı yok.Aksine Z'de ki FullHD paneli GPU yeterince besleyemediğinden S3'teki oyun performansı çok daha iyi olacaktır.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaratır bi arkadaşımın söyledigine göre telefon full hd oldugu için oyunlarda belli bi süreden sonra ısınma yapıyormus(ayrıca ekran cam oldugu için aşırı ısınmaya sebeb oluyormus) tam verim alabilecegini sanmıyorum...

Telefon almayı düşünüyorsan bence suan 2sine alma derim benim biraz teknolojiyle ilgim var cok fazla takip ediyorum bi tavsiye vereyim ;) yine karar sana kalmıs tabikide

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birde unutmamak lazım sony xperia Z de 4.2 güncellemesi için söz verdi ama en hızlı güncelleme veren marka samsung fakat s3 e gelecekmi 4.2 onda bi fikrim yok çünkü s4 çıktıgı için ona verir gibime geliyor