Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Cihaza su altında bir şey olmuyor yakın zamanda çektiğim su altı vidosunu eklerim

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oldu işte vala çalışmıyor tüm kapakları da kapalı idi bu 2. sualtı çekimim...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ama olan oldu önemli olan şimdi ne olacağı...uğraştıracaklar mı yoksa insan gibi halledecekler mi bakalım göreceğiz

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperia z kullanan kader arkadaşlarım sizlere iki sorum olucak
birincisi google play de ücretsiz olan temassız kontrol (air call accept free) uygulamasını kullanan var mı?ben kullanmak istiyorum ama sorun çıkıyor,telefonuma gelen çağrılara cvp veremiyorum gelen çağrıyı cevaplıyorum 2 saniye içinde kapanıyor,uygulamayı sildim telefonum normale döndü,yorumlarınızı bekliyorum..

ikinci sorum ise iphoneda arama geldiği zaman flaşın yanıp sönmesi,bunun android de kesin ama kesin bi uygulaması vardır bilen varsa lütfen yardımcı olsun..

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
azönce açtığım başlığa arkadaş yazmış su geçirmeyen xperia z gibi telefonlar sualtında kullanım için uygun değildir diye :))) su geçirmeyen telefonu suya sokmayınız valla bişey olmadı diyen arkadaşlar cihaz bozulabilir güvenip de duşa suya sokmayın yani ben şimdi uzun süre telefonsuz kalacağım ama çözeceğim bu işi

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Keseceğin zaman haber ver ben rakıyı getiririm. Eti ne lezzetlidir şimdi o haşlağın :)

ygedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iron man 3 ü yükledim ve oyunda bayaa bi ilerleme sağladım ama kasmaya başladı bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız var mı?Xperia Z kaldıramıyorsa bu oyunu ne kaldırcak ki başka?Ayrıca hiç bir şey çalışmadığı halde ram in 1 gblık kısmını kullanıyo sizdede durum böyle mi?

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperia z kullanan kader arkadaşlarım sizlere iki sorum olucak
birincisi google play de ücretsiz olan temassız kontrol (air call accept free) uygulamasını kullanan var mı?ben kullanmak istiyorum ama sorun çıkıyor,telefonuma gelen çağrılara cvp veremiyorum gelen çağrıyı cevaplıyorum 2 saniye içinde kapanıyor,uygulamayı sildim telefonum normale döndü,yorumlarınızı bekliyorum..

ikinci sorum ise iphoneda arama geldiği zaman flaşın yanıp sönmesi,bunun android de kesin ama kesin bi uygulaması vardır bilen varsa lütfen yardımcı olsun..

Benim sorular gümbürtüye gitti sanırım :(..

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
air call accept free yi yükledim ve kapanma gibi bir sorunla karşılaşmadım. uygulamanın kısayoluna girip açıyorum. daha sonra arama geldiğinde elimi sensöre paralel bir şekilde sallayınca açılıyor.

ygedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşım iphone da kastettiğin bildirim ışığı ise ayarlara girip bildirim ışığını açıyosun mesaj ya da cevapsız çağrı olduğunda sağ üstte mavi bildirim ışığı yanıp sönüyo,ayrıca air call programı ücretsiz olduğu için sadece çağrı cevaplamaya izin veriyor sanırım,tam sürümü satın aldığında diğer özelliklerini de kullanabiliyorsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

iron man 3 ü yükledim ve oyunda bayaa bi ilerleme sağladım ama kasmaya başladı bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız var mı?Xperia Z kaldıramıyorsa bu oyunu ne kaldırcak ki başka?Ayrıca hiç bir şey çalışmadığı halde ram in 1 gblık kısmını kullanıyo sizdede durum böyle mi?

Bu soruma cevabı olan var mı??

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Xperia Z su altı :)
[SDNTV]http://distilleryvesper11-7.ak.instagram.com/078debea013111e3b09522000a1f9363_101.mp4[/SDNTV]

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bugün bende denize xperia z ile girdim, video çekmedim ancak mayonun cebinde 20 dk boyunca kaldı. Hiçbir sıkıntısı yok. Eve girdiğimde de bulaşık deterjanıyla güzelce yıkadım tuzunu attım. İşin zevkli yanı millet bakıyor bu niye telefonunu suya sokuyor diye :) İşin daha zevkli yanıysa telefon hâlâ paketten çıktığı gibi tertemiz :)

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonu herhangi bir kimyasalla yıkamayın sabun deterjan vs. deniz suyundan çıkardığınız gibi direkt olarak tatlı su ile yıkayın başka bişey kullanmanıza gerek yok. deniz suyu ve kimyasallar telefonda korozyona sebep olur

lilana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
demekki bazısı hatalı benimki bozuldu zira :) sony garanti vermez bir an su alsa biter telefonunuz suya sokan hata ediyor söyleyin dedi yetkili :))) suya sokmak için değilmiş o alet hahaha ne saçmalık değil mi

blackcaners

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu denize sokmayın içinde su geçirmesini önlemek için bi madde varmış deniz suyu bunu kristalize ediyomuş bu yüzdende su giriyormuş.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
böyle bir güncelleme geldi ama ne olduğuna dair bir fikrim yok.

rwbck.png

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Görünürde bir değişiklik yok bir kaç sistem dosyasını güncelledi anlaşılan stabilite güncellemesi gibi bir şey sanırım. Android sürümü ve FW numarası değişmedi.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
o zaman sizin dediğiniz gibi bir kaç yama gelmiştir stabilite artmıştır

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bu güncelleme Turkcell romu olanlara Kurulum Yöneticisi uygulaması getirdi heralde ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam ben istanbulda oturuyorum klon yapıcak yer arıyorum yardımcı olurmusunuz?

arira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z almayı düşünüyorum. biri bana söylesin imei klonlama yapılabilir mi?

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
klonlama olmuyor bende bir ara xperia ar s vardı yapmaya çalıştım olmadı