Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
heygidi optimus black ile girmişim listeye zamanında. 3 telefon daha değiştirdim o günden beri.
android kullanıcısı olmayan kaldımı zaten ?

Reaksiyon puanı
16,118
seçiyo malesef. ama girişiyle oynadım çoğu kulaklığı görüyo net çekilde ses veriyo.

maxiplus5 nokia 2730c stok kulaklığını kabul etti philips she3595bk 50liralık kulaklığı beğenmedi beğense onu alıcaktım gt-s5360 ne taksan kullanıyor mikrofonsuz kulaklıkla bile konuşabiliyorsun...

Amiral1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu pc ye bağlayıp video ve resimleri al dediğimde telefondan sildiğim resimleride aktarıyor bu resimleri kalıcı olrk nasıl silicem ?

Amiral1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klasörün kopyasını al pc de sonra telefpndaki klasörü sil

sanırım nasıl yaptığımı anlamadınız ; pc ye telefonu bağladıktan sonra => bilgisayarım => sony (üzerine sağ click ) => video ve resimleri al diyince otomatik tüm resimleri alıyor ve silinmiş olanlarda geliyor yani orda içine girip klasör klasör baktığımdada silinmiş olanlar gözükmyr.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Beyler m8 kullanıyorum telefon zaten hızlı ama bilgisayardaki gibi telefonun da bakımı varmıdır yani clean master her zaman yüklüyorum telefona bazıları gereksiz diyor veya antivirüs programı yüklüyorum 1 yıldır 1 tane virüs bulmadı çok saçma geliyor en doğrusu nedir

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Beyler m8 kullanıyorum telefon zaten hızlı ama bilgisayardaki gibi telefonun da bakımı varmıdır yani clean master her zaman yüklüyorum telefona bazıları gereksiz diyor veya antivirüs programı yüklüyorum 1 yıldır 1 tane virüs bulmadı çok saçma geliyor en doğrusu nedir
Amc security kullanıyorum mesela zararını görmedim fayda sağlıyor antivirüste avg mevcut

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Amc security kullanıyorum mesela zararını görmedim fayda sağlıyor antivirüste avg mevcut

Bunların ne fayda sağlıyor hani clean master kullanıyorum senelerdir temizliyor ediyor da normalde de telefon aynı hızda antivirüsde avg yüklüydü kaç aydır hep boş boş tarıyordu onuda az önce sildim

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bunların ne fayda sağlıyor hani clean master kullanıyorum senelerdir temizliyor ediyor da normalde de telefon aynı hızda antivirüsde avg yüklüydü kaç aydır hep boş boş tarıyordu onuda az önce sildim
Avg bende cihazda kendilinden uüklü geldi amc security ben pc dede kullanıyorum teldede kullanıyorum başka bişiy kullanmadık çöp dodyalar kalınyılar ön bellek dosyalar falan kontrol edip temizliyorum kullanıp kullanmamak terjih mesrlesi tabi çok büyük fauda sağlıyor diye bir durum yok

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Avg bende cihazda kendilinden uüklü geldi amc security ben pc dede kullanıyorum teldede kullanıyorum başka bişiy kullanmadık çöp dodyalar kalınyılar ön bellek dosyalar falan kontrol edip temizliyorum kullanıp kullanmamak terjih mesrlesi tabi çok büyük fauda sağlıyor diye bir durum yok

advancedi pc de bende kullanıyorum ama clean masterla pek farkı yok zaten neyse hocam sağ olun

A

aliadnan

SDN Okuru
Telefonda virüs programları gereksiz. Ayrıca ram temizleme ve ccleaner tarzı programlarada gerek yok. Arkada çalışıp ram ve batarya emiyorlar. Android de kurduğunuz uygulama ilk açtığınız andan itibaren arkaplanda çalışır ve ram boşaltma programları anlık uygulamayı durdurur saniyeler içerisinde tekrar açılır. Cleaner uygulaması tarayıcı geçmişini android klasörünün içerisindeki bir kaç geçici klasörü siliyor. Elle yapılabilir. Telefonun yavaşladığı zaman google servislerini launcher vs. verilerini temizle android 5 varsa memory leak vardır kesinlikle telefonu arada kapat aç ve gereksiz uygulama yükleme face gibi. Android m m8 e gelirse uzun süreler yeni telefon aramazsın benden söylemesi çok akıcı ve stabil çalışıyor.

Reaksiyon puanı
16,118
anti virüs şart sonra virüs batağına döner tel.

Reaksiyon puanı
2,146
Söyle Rahatla'ya yazsam teknik konuşuyorsunuz diye sileceklerdi. Buraya yazayım.

WhatsApp Web'de telefonunuzun bağlantısı kopup duruyorsa, telefonun ekranını açmadan da gelmiyorsa eğer, Wifi ADB ile bilgisayarınızla telefon arasında bağlantı kurun, sorun kalmıyor, root lazım ama wifi adb için.