Sony Türkiye

XZ4 5000 TL altı fiyatla gelirse yılın telefonu olabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    13

TheJurisdiction

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sızıntılara baktığımızda Şubat sonunda tanıtılacak XZ4 gerçekten harika bir cihaz gibi görünüyor. Türkiye'ye gelme durumu ne olur sizce? Fiyatı 5000 üstü mü olur? Sizin fikirleriniz neler?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Gelmez sony çoktan çekildi.

TheJurisdiction

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki 800$ gibi fiyatlara yurt dışında bulma ihtimalimiz olur mu sence? Yani yurt dışı fiyatı ne olur?

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Telefon konusu biraz garip açıkçası.Ben sony xz3 ten sonra zaten iyi olan donanımın güzel bir tasarımla birleştiğini düşünüyorum.Keşke gelse XZ3 ve XZ4 ler.Fanboy değilim ama bence tasarımı çok güzel.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Gelmez gelsede ilk zamanlar pahalı olur

TheJurisdiction

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
5000 TL den pahalı mı olur sence

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pek bilgim yok o konuda yine biraz yüksek olur siz yine bir bakın şu htc ne alemde acaba? Esas kral htc idi androidte iki sony :)
arayüz ve sağlamlık olarak gerçekten iyi firmalar. değerleri mi bilinmiyor yoksa onlar mı tutunamıyor, galiba ikiside

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Gelmeyecek ki keşke gelsede pahallı olsa biraz bekler bir sene sonra ucuza alırdık adamlar tamamen çekilmeye giden bir sürece girdi :( keşke şu japonyada bu sony'nin başındaki ceo'yu fetöcü filan diye baştan atacak birileri olsa :D adamlar telefonları düzeltti türkiyeden çekildi gerçi xz1 de güzeldi.

TheJurisdiction

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefon konusu biraz garip açıkçası.Ben sony xz3 ten sonra zaten iyi olan donanımın güzel bir tasarımla birleştiğini düşünüyorum.Keşke gelse XZ3 ve XZ4 ler.Fanboy değilim ama bence tasarımı çok güzel.
bencede gelmeli. çoğu firmadan önde cihaz üretiyolar ama fiyat politikası ve eurasia yüzünden TR piyasasında geri planda kaldı.

Gelmeyecek ki keşke gelsede pahallı olsa biraz bekler bir sene sonra ucuza alırdık adamlar tamamen çekilmeye giden bir sürece girdi :( keşke şu japonyada bu sony'nin başındaki ceo'yu fetöcü filan diye baştan atacak birileri olsa :D adamlar telefonları düzeltti türkiyeden çekildi gerçi xz1 de güzeldi.
:) gerçekten dediğin gibi oldu. iyi bir reklam politikası yapmalılar diğer firmalardan eksik olan yönü bu.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
5000 TL den pahalı mı olur sence

arayüz ve sağlamlık olarak gerçekten iyi firmalar. değerleri mi bilinmiyor yoksa onlar mı tutunamıyor, galiba ikiside

Aslında bu iki firma snapdragon denen nane yüzünden gümbürtüye gitti snapdragonda bir amerikan şirketi kendini düzeltene kadar lg,sony ve htc nin başını yaktı. Bunlar kendi işlemcisini ve teknik servisini kuracaktı kvk gibi yamyamlarla son kullanıcıyı başbaşa bıraktılar gerçi lg'de kendi hatalarıda vardı adamlar süper ince kalitesiz ips paneller yaptılar. :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Spny garanti ve tasarım yüzünden battı bir zamanlar satış rakamları yüksekti ben hayranıydım sony tasarımların

İronmes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Her ne kadar telefonları çok tutmasa da tüm telefonlarda sensörleri hala kullanılıyor sonynin

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Bundan sonra sony in hiç bir telefonu tutmaz :)

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Sony'nin amiral gemisi hiçbir telefonu ucuz olmadı ki bu ucuz olsun ;) Boşa beklemeyin ucuz falan olabilme ihtimali yok