Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Bu konuyu okuyanlar

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende öyle bir sorun yok dostum ayarlarına baktın mı ?

Valla bende 4.0.3 le birlikte bu sorun başladı. 4.0.4 lede devam ediyor. dil ve giriş den Yazım düzeltme yi devre dışı bırakıyorum ama sonuç değişmiyor. Başka bir yerde ayar varsa onu bilemem.

XperiaNeoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Sony Xperia Neo V telefonuma Android 4.0.4 güncellemesi az önce geldi ve yüklüyorum ...

@XperiaNeoV seninde haberin olsun :)

779ll.png
teşekkürler :)
bende şimdi denedim pc companion ile bulmadı wifi ile buldu telefonun 3g mobil interneti ile yüklüyorum
yalnız şuna değinmek istiyorum 21 mb az buz birşey değil gerçekten başardıklarına şimdi daha kurmadanbirkez daha inandım!
teşekkürler sony

OrbitaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler :)
bende şimdi denedim pc companion ile bulmadı wifi ile buldu telefonun 3g mobil interneti ile yüklüyorum
yalnız şuna değinmek istiyorum 21 mb az buz birşey değil gerçekten başardıklarına şimdi daha kurmadanbirkez daha inandım!
teşekkürler sony

Özel mesajına buradan cevap vereyim. Zira 15 mesajdan sonra özel mesaj atabiliyormuşum. O 25 sayısı hava durumu uygulaması linkide bu; https://play.google.com/store/apps/...wMiwiY29tLmFjY3V3ZWF0aGVyLnBhaWQuYW5kcm9pZCJd

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Valla bende 4.0.3 le birlikte bu sorun başladı. 4.0.4 lede devam ediyor. dil ve giriş den Yazım düzeltme yi devre dışı bırakıyorum ama sonuç değişmiyor. Başka bir yerde ayar varsa onu bilemem.

Hocam benim ayarlarda metin giriş ayarlarında sadece hızlı düzeltmler seçili sizdede öylemi ?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yaşasın ben de guncelledim :D

XperiaNeoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi ben bu sony ayakta alkışlamak istiyorum kasarak demek yakışmazda böyle hata vererek oyunu sonlandırdığı uygulamaları sorunsuz şekilde açıyor ve akıcı bir şekilde oynamama müsade ediyor gercekten 4-0-4 harika ötesi 4-0-3 göre gözle görülecek akıcı bır kullanım daha seri ve kullanışlı hala gelmiş
teşekkürler sony :) bu ürüne verdigim para helalı hoş olsun htc vs gibi müşterilerini mağdur etmediğin içinde sonsuz teşekkürler

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sürümü su an 2.3.4 olan we bu hafta gelen modelleri güncelleyen oldu mu hicc ? xperia arc weya neo gibi (neo v degil) ??

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nerden yukleyebılırım.lınk verebılırmısın.dün günceleme yaptıktan sonra company programını kaldırıp sıldım

:(

wifi ile direk telden yükleyebilrsin eğer senin tele geldiyse.
Wifi le telden internet bağlantısını aktif et.
Telefonda Update center diye bir program var onu çalıştır.
sistem tabında iken sağ tuş yap yenile de.
Eğer senin tele güncelleme geldiyse bulacaktır. Daha sonra ekran da yazanları takip et.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Flashtool ile 4.0.4'e yükselttim. 4.0.3 sürümüyle alakası yok. Bu sefer olmuş diyebilirim. GB'den bile çok daha hızlı çalışıyor. Batarya süresinde gözle görülür bir artış var. 19 saattir açık olan telefonumun şarj seviyesi %76 şu anda.
usta telefonu uçuş modunda mı taşıyorsun :p

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
wifi ile direk telden yükleyebilrsin eğer senin tele geldiyse. Wifi le telden internet bağlantısını aktif et. Telefonda Update center diye bir program var onu çalıştır. sistem tabında iken sağ tuş yap yenile de. Eğer senin tele güncelleme geldiyse bulacaktır. Daha sonra ekran da yazanları takip et.
3G ile olmaz mı

yelkowan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uçuş modunda değil. Wi-fi , gps, bluetooth kapalı. 3g veri aktarımı açık durumda. 2-3 defa face'e girdim. 1-2 web sitesine baktım. Bir kaç çağrı ve biraz da sms. Sonuç bu ;)

XperiaNeoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim gözlemlemiş olduğum 2. bir husus var buda cihazın şarjının daha fazla gidiyor olması
şuan güncellemeden sonra %55 % 60 larda olan sarjım %30larda wifi güncellemeden sonra hep açıktı ve programlar yüklüyorum aynı zamanda muzik dinliyorum kulaklığı ile gerçekten sony hatalarını telefi etmeyi çok iyi biliyor ;)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tüm sony cilere hayırlı uğurlu olsun ve her anlamda da doyurucu olsun diyelim ve acaba aranızda bu 4.0.4 güncellemesiyle ilgili s2 ye dair bi malumatı olan varmıdır ?

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
benim gözlemlemiş olduğum 2. bir husus var buda cihazın şarjının daha fazla gidiyor olması
şuan güncellemeden sonra %55 % 60 larda olan sarjım %30larda wifi güncellemeden sonra hep açıktı ve programlar yüklüyorum aynı zamanda muzik dinliyorum kulaklığı ile gerçekten sony hatalarını telefi etmeyi çok iyi biliyor ;)

Daha fazla övme Sony'i bence, adından kaybediyorsun uyarmadı deme :D

bahto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2g ile saniyede 20 kb la indirmeye çalışıyorum şu an telefona umarım hata vermeden indirir 1 saat beklycez artık başka net yok :S aman tek düzelsin herşey de buna da razıyım ... deli etti beni 4.0.3

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
2g ile saniyede 20 kb la indirmeye çalışıyorum şu an telefona umarım hata vermeden indirir 1 saat beklycez artık başka net yok :S aman tek düzelsin herşey de buna da razıyım ... deli etti beni 4.0.3

yaw beninki de neo v update center tel güncel diyor halbuki 2.34 kullanıyorum telden 3g ile nasıl indiririm yardım edin bi

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Dün heyecanlı heyecanlı eve gidip pc kompitişın'a bağladım telefonu.. Bir iki defa sunucuya bağlanamadı, sonra da zaten güncel dedi. Telefondan 3G ile denedim sonuç yine aynıydı.. Sinir oldum...

Telefon LT18i

useryok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya arkadaş Neo ile Neo V arasında ne farkı var ki Neo için hala güncelleme çıkmadı. Ne çıkarsa Neo V için. Neo üvey evlat muamelesi görüyor..