Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Bu konuyu okuyanlar

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
hocam buluyorsa ne bekliyorsunuz :) companion üzerinden yükleyin oda yasak kendi updatesi sonuçta.
keşke benim de companionda bulsada :D yüklesem

Yok o değil, Companion kendi sürümünü güncelliyor.Dün güncelledi , bugun bi daha sürüm buldu gene güncelledi.
Telefona ait bir android sürümü değil :D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yok o değil, Companion kendi sürümünü güncelliyor.Dün güncelledi , bugun bi daha sürüm buldu gene güncelledi.

Ehehehe :D Bana geldi ya nye gece geliyor anlamadım seri numarasına göre gidiyor herhalde

OrbitaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seri numaram tutuyor ve Xperia Neo V için 4.0.4 güncellemesi daha gelmedi. Dün bayağı bir bekledim hastanede nöbetçiyken ama olmadı. Beklemedeyiz bakalım. Dilerim ICS 4.0.4 ile kasmalar ve program çökmesi sorunları giderilir.

Ek'te Sony Bridge For Mac programının telefonun güncel olduğuna dair ekran alıntısını paylaşıyorum...

775ju.png

XperiaNeoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman benim ki daha sürüm felan güncelleyecek de ondan sonra gelecek ölme eşeğim ölme :D

ya tek merak ettiğim bu teknik problemlerin ortadan kaldırılmış olması.
çünkü bu cihaz bunu hak etmiyor yağ gibi akması lazım sonuçta sony bu kendi yazılımları ile önde 4.0.3'e göre 4.0.4 arasında ucurumlar kadar fark var
tek temennim bu problemlerin ortadan kaldırılmış olması ve daha uzun ömürlü kullanılabilecek akıllı telefon olması
pil ömrü %50 ekran parlaklığı ile 1.5 gün rahat gidiyor gündelik konuşma sms ve diğer uygulamalar dahilinde

OrbitaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Sony Xperia Neo V telefonuma Android 4.0.4 güncellemesi az önce geldi ve yüklüyorum ...

@XperiaNeoV seninde haberin olsun :)

779ll.png

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben begendim kasımalar ortadan kalktı önceki güncelemeden eser yok :)

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aha bana da geldi acaba Ota yla mı yüklesem , Yoksa Pc companion lamı yoksa Seusla mı yüklesem?

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Daha 1 saat önce yoktu şimdi geldi. Acele etmeyin hepimize yetecek kadar güncelleme var sadece biraz sabır

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
senin SI numaran listede warmıydı Hwoarang ?? bide Türkiyedemisin heycanımızı mazur görr tamm 4 aydırr pc basındayım ics icinn :((

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SI Numarasına göre gidiyor heralde bendede yoktur hala

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=2]Senin SI numaran listede warmıydı Hwoarang ?? bide Türkiyedemisin heycanımızı mazur görr tamm 4 aydırr pc basındayım ics icinn Hwoarang [/h]

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin SI numaran listede warmıydı Hwoarang ?? bide Türkiyedemisin heycanımızı mazur görr tamm 4 aydırr pc basındayım ics icinn Hwoarang
SI Numaralarına bakarsanız benimkide listede ama şu anda hala yok tahminimce sunucu yoğunluğu olmaması için yavaş yavaş yüklüyorlar ayrıca 4 aydırlı neden ICS Bekliyorsun ki zaten 4.0.3 güncellemesi daha önce geldi

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SI Numaralarına bakarsanız benimkide listede ama şu anda hala yok tahminimce sunucu yoğunluğu olmaması için yavaş yavaş yüklüyorlar ayrıca 4 aydırlı neden ICS Bekliyorsun ki zaten 4.0.3 güncellemesi daha önce geldi
cünkü bende lt15 war flashtool olsun istemedim orjinal icin bekledim xperia arc icinn rommla ugrasmak istemedim peki listeye konmadan gelirmi acaba yükleme telefona ?

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Android 4.03 Arc s, Neo V ve Ray'a gelmişti sadece. Demekki farklı bir model teli var. Benim tel Neo V bu arada hala telefon keypad geç geliyo. Android 4.0.3 ün en büyük sorunu bu idi düzeltmemişler. Aslında keypad apksini sürekli arka planda çalıştırsalar sorun düzelirde niye bu sony yazılımcıları bunu akıl etmiyo anlamıyorum. Sonuçta telefonla arama yapmak telin ana özelliği.

Dolayısıyla 4.0.4 te 4.03 e göre şimdilik performans iyileşmesine rastlamadım. Umarım şarj süresinde bari iyileşme olur.

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 4.03 Arc s, Neo V ve Ray'a gelmişti sadece. Demekki farklı bir model teli var. Benim tel Neo V bu arada hala telefon keypad geç geliyo. Android 4.0.3 ün en büyük sorunu bu idi düzeltmemişler. Aslında keypad apksini sürekli arka planda çalıştırsalar sorun düzelirde niye bu sony yazılımcıları bunu akıl etmiyo anlamıyorum. Sonuçta telefonla arama yapmak telin ana özelliği.

Dolayısıyla 4.0.4 te 4.03 e göre şimdilik performans iyileşmesine rastlamadım. Umarım şarj süresinde bari iyileşme olur.
benim tel arc s deil arc tıı umarım iyilesirr

t.simsek93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.0.4 aynen o biçim olmuş...Gözle görülür, hissedilir düzeltmeler yapılmış...
4.0.4 'le yolaa dewam...forever :p

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sonunda bana da geldi. Yüklüyor. Yorumlarımı paylaşacağım

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar güncelleme yapmanın yöntemini buldum .pc compationda yada telefondaki update centerde güncelleme yoktu.aklıma birşey geldi dedim acaba 3g ile bağlanınca bulurmu denedim ve buldu .3g ile update centerdan güncelleme buldum daha sonra 3g yi kapttım wirelesi açtım şu anda dosya telefona iniyor.indirdikten sonra ilk yorumları bildiririm.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar güncelleme yapmanın yöntemini buldum .pc compationda yada telefondaki update centerde güncelleme yoktu.aklıma birşey geldi dedim acaba 3g ile bağlanınca bulurmu denedim ve buldu .3g ile update centerdan güncelleme buldum daha sonra 3g yi kapttım wirelesi açtım şu anda dosya telefona iniyor.indirdikten sonra ilk yorumları bildiririm.

Bendede wifi açıtığında bulmuştu hocam bence denesinler işe yarayabilir :)

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
allah allaaah :) arkadaş heyecan yaptım :) memnun musunuz ? onu söyleyin bana

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar SE Xperia Noe V güncelleme şu anda başarıyla gerçekleştirdim 4.0.3 güncellemesinde kullandığım GO lancuer programı ve GO SMS programındaki yavaşlık tamamen kayboldu gözle görülür derecede hızlılık tespit ettim detaylı kullandıktan sonra buraya yazarım bu arada 4.0.3 güncellemesi yaklaşık bende 15 dakka sürmüştü 4.0.4 güncellemesi 5 dakikada tamamlandı.

Bende de wlan ile buldu :D
evet arkaşalar vlan yada 3g ikisinden birini deneyin buluyor şu anda 2. telefona 3g den denedim bulmadı vlandan denedim buldu Neo V bu arada telefon

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
otomatik yazı düzeltmeyi iptal edememeyle ilgili sorun 4.0.3 deki sorun 4.0.4 de de devam ediyor.

dil ve giriş den Yazım düzeltme nin tikini kaldırmama rağmen çok bilyiromuş gibi hala yazdığım kelimeyi otomatik olarak düzeltiyorum diye saçma sapan kelimelerle değiştiriyor. 2.3.4 sürümünde sadece türkçe karakteri düzelt ,baş harfi düzelt ,vb bir sürü seçenek var dı ve canavar gibi çalışıyor du.
Bu İCS in sorunlarından iyice bıktım ha. 4.0.4 le düzelir dedik olmadı. Şu Nokia Lumia lar Türkiye gelse de kurtulsam şu android saçmalığından.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
otomatik yazı düzeltmeyi iptal edememeyle ilgili sorun 4.0.3 deki sorun 4.0.4 de de devam ediyor.

dil ve giriş den Yazım düzeltme nin tikini kaldırmama rağmen çok bilyiromuş gibi hala yazdığım kelimeyi otomatik olarak düzeltiyorum diye saçma sapan kelimelerle değiştiriyor. 2.3.4 sürümünde sadece türkçe karakteri düzelt ,baş harfi düzelt ,vb bir sürü seçenek var dı ve canavar gibi çalışıyor du.
Bu İCS in sorunlarından iyice bıktım ha. 4.0.4 le düzelir dedik olmadı. Şu Nokia Lumia lar Türkiye gelse de kurtulsam şu android saçmalığından.

Bende öyle bir sorun yok dostum ayarlarına baktın mı ?