Soru Sizce forum sitem nasıl olmuş?

emretokgoz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Selam dostlar günaydınlar, alan adı ve site için bir miktar yatırıp yaparak açtığım forum sitem hakkında değerli düşüncelerinizi bekliyorum, sizce ne yönde geliştirebilirim, düzenli içerik girişi sağlıyorum. Tüm eleştirilere ve değerlendirmelere açığım :)

Webmaster Forum

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,926
Gerekli eklentileri kurup, özellik getirmeniz dışında bir önerim yok. Tasarım olarak gayet hoş ve üyeler de foruma çekilmiş.

QueinS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Selam dostlar günaydınlar, alan adı ve site için bir miktar yatırıp yaparak açtığım forum sitem hakkında değerli düşüncelerinizi bekliyorum, sizce ne yönde geliştirebilirim, düzenli içerik girişi sağlıyorum. Tüm eleştirilere ve değerlendirmelere açığım :)

Webmaster Forum

Güzel olmuş hocam elinize sağlık iyi bir aktiflik varsa zamanımı orda geçiririm.
Üye oldum adım Quein ilk belirli bir üyeye bir yetki verirsin:))) PP'ye gif konulması on numara olmuş bir istek gibi bişey olucak;

Üst tarafta
1651090577247.png

Bu katogorilerin üstüne fare ile gelince;
1651090627379.png

Böyle alt kategoriler çıkarsa mükemmel olur sitelerde en sevdiğim şeylerden biridir.

Son düzenleme:

emretokgoz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Güzel olmuş hocam elinize sağlık iyi bir aktiflik varsa zamanımı orda geçiririm.
Üye oldum adım Quein ilk belirli bir üyeye bir yetki verirsin:))) PP'ye gif konulması on numara olmuş bir istek gibi bişey olucak;

Üst taraftaEkli dosyayı görüntüle 170131
Bu katogorilerin üstüne fare ile gelince;
Ekli dosyayı görüntüle 170132
Böyle alt kategoriler çıkarsa mükemmel olur sitelerde en sevdiğim şeylerden biridir.
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim dostlar.

@QueinS değerli hocam bu tarz kategori dediğiniz gibi üst kısımda kullanan bir forum var mıdır ilham alabileceğimiz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karanlık temayı unutmuşun.
Evet karanlık temaya düzeltmeler yapacağım değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerekli eklentileri kurup, özellik getirmeniz dışında bir önerim yok. Tasarım olarak gayet hoş ve üyeler de foruma çekilmiş.
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam ?

QueinS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
@QueinS değerli hocam bu tarz kategori dediğiniz gibi üst kısımda kullanan bir forum var mıdır ilham alabileceğimiz?

Hocam bu sitede var. Üstte sınıf kategorisi. Ama forum değil.

Birde benim forum adım "Quein" di ve her siteden çıkıp girince giriş yapmak zorunda değildim ve bir konu açmıştım. (gerekirse detaylarını veririm). Akşam bu konuyu açıp sabah tekrar siteye girince giriş yapmam gerekiyordu ve kaydedilen kullanıcı adı ve şifremi girdim ve alttaki hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ek;
1651590920084.png

emretokgoz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hosting firmasında yaşanan bir problem sebebiyle 21 gün geriye gitmek zorunda kaldık hocam, bilgisayara geçince attığınız siteyi inceleyeceğim ?

emretokgoz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam bu sitede var. Üstte sınıf kategorisi. Ama forum değil.

Birde benim forum adım "Quein" di ve her siteden çıkıp girince giriş yapmak zorunda değildim ve bir konu açmıştım. (gerekirse detaylarını veririm). Akşam bu konuyu açıp sabah tekrar siteye girince giriş yapmam gerekiyordu ve kaydedilen kullanıcı adı ve şifremi girdim ve alttaki hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ek;
Ekli dosyayı görüntüle 170267
Yeni temamıza geçtiğimizde bu bölüme güzel bir düzen ayarlaması sağlayacağım hocam :) alt menü olarak kategorileri eklemeyi düşünüyorum