Siz hangi partiyi tutuyorsunuz?

Hangi partiyi tutuyorsunuz?

• Adalet ve Kalkınma Partisi - AKP

Kullanılan: 121 30.6%
  • Cumhuriyet Halk Partisi - CHP

Kullanılan: 150 37.9%
  • Milliyetçi Hareket Partisi - MHP

Kullanılan: 23 5.8%
  • İyi Parti - IYI

Kullanılan: 29 7.3%
  • Halkların Demokratik Partisi - HDP

Kullanılan: 11 2.8%
  • Saadet Partisi - SAADET

Kullanılan: 0 0.0%
  • Memleket Partisi - MP

Kullanılan: 1 0.3%
  • Büyük Birlik Partisi - BBP

Kullanılan: 3 0.8%
  • Demokrat Parti - DP

• Demokratik Gelişim Partisi - DGP

• Emek Partisi - EMEP

• Hak ve Adalet Partisi - HAP

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hak ve Eşitlik Partisi - HEPAR

• Komünist Parti - KP

Kullanılan: 4 1.0%
  • Millet Partisi - MP

• Millet ve Adalet Partisi - MİLAD

Kullanılan: 2 0.5%
  • Türkiye Komünist Partisi - TKP

Kullanılan: 6 1.5%
  • Vatan Partisi - VP

Kullanılan: 2 0.5%
  • Diğer

Kullanılan: 38 9.6%
  • Demokrasi Ve Atılım Partisi - DEVA

• Kullanılan toplam oy
    396

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Size bir şey dicem ve linç yicem ben şahsen RTE ciyim (13 yaşında olmak bişey kaybettirmiyor ) belki bir aile ye bakmıyorum belki bir vergi ödemiyorım işte çalımıyorım ama şuan için benlik çoğu şey normalin altında özellikle bu sene tamam RTE iyi yönetiyor demiyorum ama bu CHP yi yöneten şahıs mümkünatı yok bu ülkeyi yönetemez bak sylüyorum RTE KÖTÜ KABUL ANCAK VE LAKİN DĞERLERİ YÖNETEMEZ

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
@ConfickerBelasi neden kızgın attınız ki? Taraftar gibi parti tutmak iyi birşey mi? A partisi b partisi hiç farketmez.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
@Dora listeye güncelleme getirmek gerek, yeni partiler açıldı o partileri de eklerseniz sevinirim, Deva partisi, gelecek partisi vs.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Diğer. kısmına o partiler de girmez mi?
O anlamda demedim, diğer kısmında genelde çok düşük oy potansiyeli olan partiler oluyor ya, çoğu adını bile duymadığımız partiler var liste de onlarında olması gerektiğini düşündüğüm için söyledim.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
takım tutar gibi parti tutuyor vatandaşlar . 1 gün iyibirşey yapanı başa oturtma derdindeler 2023 te inşAllah 50 li yaşlarda ticaret ve ekonomiyi iyi bilen bi aray gelir. mesela türkiyedeki geçim için min maaş 7000 tl diyorlar84 milyona asgari maaş versen 79 milyar dolar yapar ülkenin ekonomisinin 10/1 i gider belki biz rahat yaşarız ama bizden sonraki jenerasyon sürünür.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Parti tutmuyorum. Şu an seçim olsa, yaşım tutsa ve Liberal Demokrat Parti seçimlerde olsa; Liberal Demokrat partiyi desteklerdim.

Reaksiyon puanı
1,338
Hiçbiri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oy kullanma hakkım olursa hepsine oy vereceğim XD

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ekli dosyayı görüntüle 79602

Hangi partiyi tutuyorsunuz? Açıklamak isteyen dile elbette getirebilir lakin kapalı oylama yapılacaktır.​
Bizimki gitse yerine kim gelecek? Kılıçdaroğlu mu, ya da Demirtaş mı?

Eğer Kılıçdaroğlu veya saçma bir aday gösterirlerse AKP basarım sonraki seçimde.
Eğer İmamoğlu gösterirlerse (tahminen onu gösterecekler) ocaya tencereyi ekleyip mısırımı patlatıp koltukta yayılıp seçimleri izleyeceğim.
Mansur Yavaş aday olursa gidip ona basarım (ki aday olmayacak)

Mantıklı düşündüğümüzde, oy vermem böyle bir ülkede.
Yöneten kadro kötü, gelecek kadro ondan beter. Kadro yok, kim ekonomiyi yönetecek gibisinden...

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Şu an parti tutmuyorum.Ama benim nacizane görüşüm,Şuan da CHP belediye başkanlarından Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu Hem tabandan hemde diğer partilerden az da olsa destekleniyor.Ama Mansur Yavaş bu destek almada ön sırada geliyor.Lakin CHP Mansur Yavaş'ı aday göstermeyecek.Onların menfaatlerine ters olur.Bu sefer ekonomi üzerinden ilerleyecekler. Ekonomiyi yönetebileceğini güvendikleri birinin aday gösterecekler.Elimizde 2 şeçenek var.Ya Meral Akşener ya da Volkan Babacan.Meral hanım bir zamanlar bakanlık yapmış biri.Azda olsa tecrübesi var.Ve bazı konularda muhalefete göre daha kararlı bir duruş sergilemesi kendini ön plana çıkartıyor.Volkan Babacan'da bir süre Ekonomi bakanlığı yapmış birisi.Ne kadar ekonomiden iyi anlamış olsa da.Bu şeçimde hem sağcısından hemde solcusundan oy almak gerek.Sağ partilerden hatrı sayılır.bir oy alabileceğinin sanmıyorum.Zaten Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül'de var.Lakin bunlar ittifaklaşmadan çok.Bireysel olarak taraf oluşturacaklardır.Hiç olmazsa ikisi de aynı safta olurlar.3. Bir taraf...Bu duruma bakınca İlk turda %50+1'i almak epey zor.Büyük ihtimal hiç biride alamayacak.Şeçim 2. tura kalacak.2.turda da zaten.Muharrem ince faktörü devreye girecek.Eğer şeçim 2, tura kalırsa Muhalefet cephesinin adayını aday göstereceğim demişti.
Neyse konu nerden nerelere geldi.Eğer Boş lakırdı yaptırsam affola.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ekonomi dışında hiçbir kabiliyeti yok o adamın. İşlerine gelmeyeni fetöcü diye postalıyorlar.

Bir albenisi olsa zaten partisini kurduğu gibi halk arkasından giderdi. Kurulalı yıl olacak neredeyse halen anketlerde yüzde 1 veya 0.5 deniyor. Bu saatten sonra imkansuz görüyorum ben. Ayrıca zamanında Hazine ve Maliye bakanı iken adama demediğini bırakmayan CHP şimdi çıkıp çok iyi adam gelin arkasında birleşelim çatı adayımız olsun demez heralde !!!

Not : Kesin demezde diyemiyorum :D Zamanında neredeyse sayıp sövüp Atatürk düşmanı dedikleri seni Cumhurbaşkanı yaptırmayacaz dedikleri eşinin başı kapalı diye verdiği resepsiyonlara gitmedikleri hastaneye bile sokmadıkları Abdullah Gül'ü çatı adayı yapmayı planlayabildikleri için CHP'dir ne yapsa yeridir diyorum...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar