Sıradan Tipli Erkeklerin Nasıl Güzel Sevgilisi Oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben öyle tiplerle arkadaş falan olmazdım, itici gelirler. Sevgilisi olan adamın benim yanımda işi olmamalı. Arkadaşım olacaksa benden ezik olması daha iyi olur.
Endüstri Meslek'te o işler öyle yürümüyor. Onlarla arkadaş olamazsan üstüne üstüne gelirler.
Düz lise gibi rahat olamıyorsun.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Endüstri Meslek'te o işler öyle yürümüyor. Onlarla arkadaş olamazsan üstüne üstüne gelirler.
Düz lise gibi rahat olamıyorsun.
Okulu bırakalı yıllar oldu, ben normal hayattan bahsediyorum.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Ben de meslek lisesine gittim de, milletin başından geçen olayları takip etmiyorum. Bi elaman kız tavlıyorsa bundan senin nasıl haberin oluyor ki :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızların kendini güldürebilen erkeklerden hoşlandığını nerden anladın? Anket falan mı yaptın?
Gözlem yaptım ??

Ben de meslek lisesine gittim de, milletin başından geçen olayları takip etmiyorum. Bi elaman kız tavlıyorsa bundan senin nasıl haberin oluyor ki :D

Kızların kendini güldürebilen erkeklerden hoşlandığını nerden anladın? Anket falan mı yaptın?
Gözlem yaptım ??

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aşkı bilmek, onu yaşamanın ilk anahtarıdır. Sanırım bilen de çok az kişidir... Aşkı bilen ve onu Allah'tan dua ile isteyen asla mahrum kalmaz, inancını koruduğu müddetçe er ya da geç aşkına kavuşur. Bu böyledir.

Reaksiyon puanı
307
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Hiç Ali Ağaoğlu hikayesine bağlamayın, zengin olmayanların da olabiliyor :D

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.
Benim ortalama bir tipim var hatta 1.65 boyum var.

1.72 manitam da oldu masmavi gözlü kusursuz güzellikte

Düzgün biri gibi gözüküp karaktersiz olup 10 tane kızda şansını denersen 2- 3 tanesi bakıyor.

Lütfen linç etmeyin ama öyle ?

Reaksiyon puanı
1
Ülkemizde güzel kızların sevgilisi yakışıklı erkekler açılamadığı için yoktur genelde.Onlarda tabi haklı olarak başkalarına yöneliyorlar önemli olan iç güzellik değilmi?

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Reaksiyon puanı
5,172
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.
Her şey dış görünüş ve para değildir. Çoğu zaman fakir ve sıradan bir erkek, yaptıklarıyla bir kadını çok mutlu edebilir.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Çünkü geneli SeRRRRRRRRRRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrT ve keko erkek o yüzden böyle günümüzün kızları keko seviyor :D akıllı olan kesim de var tabii orası ayrı şaka bir yana muhabbeti sarıyordur iyi kalpi birdir güzel demediğin birine bile aşık olabiliyorsun huyunu suyunu severek

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Sıradan kızların da çok yakışıklı erkek arkadaşları oluyor .

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554

Diğer insanlardan farklı olduğu içindir.Kendini kabullenmiştir.

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Normalde imkansıza yakın dediğin fakat istisna olabiliyor mesela ben güzel kız istemem millettele uğraşılmaz hep birisi kestirir gözüne

Son mesajlar