Sıradan Tipli Erkeklerin Nasıl Güzel Sevgilisi Oluyor?

Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Hiç Ali Ağaoğlu hikayesine bağlamayın, zengin olmayanların da olabiliyor :D

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.

Şimdi kendini o tipsiz diye nitelendirip alay ettiğin insanlarla karşılaştırıyorsan şunu bilmelisin ki o eleştirdiğin insanlarda öz güven var. Çekinik değiller baskınlar. Onlarda olan bu tür özellikler sende olmadığı için burada dert yanıyorsun
Yoo dert yanmıyorum. Benim sevgili beklentim yok artık. Kendimi kız görmeme durumuna göre ayarladım, o seviyede yaşıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan iç güzellik. Diyenler olucaktır şimdi ben öyle kız görmedim hiç ya para ya tıp olucak.
Benim hiç bir fikrim yok bu konularda çünkü ben kız görmüyorum :D Görmediğim için bi fikir oluşmuyor.

Strasza

Profesör
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Hiç Ali Ağaoğlu hikayesine bağlamayın, zengin olmayanların da olabiliyor :D

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.

Adam belki peach'tir, kaba, ayının tekidir. Çok rağbet görüyorlar kızlardan.