Sınırsız Hosting İnceleme

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar ben bir hosting alacağım fakat gelişmiş bir özelllikte host arıyorum.Türkiyedekiler pahalı bunun için yurrt dışından almaya karar verdim yabancı firmadan.Araştırma yaparken şu siteye rastladım.. Web Hosting : Just Host Hosting özelliklerine göre fiyat çok iyi..Bu hostingten iyi anlayam birisi bi bakabilir mi..alınabilir bir host mu.

Birde bişe soracam yine bu adreste Web Hosting : Just Host iki tane paket var ve aralarında sadece 1 tane farklılık var bu fark da "Free Domains For Life" diye bişey ve fiyatada bayağı yansıyor.bunun ne olduğunu bilen var mı?

CebraiL STARK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Disk Space Unlimited diyor bu tamamen safsata satış aldatmacası senin sitenin alanı MB olarak sınırsız olamaz ki onların sunucularının hdd'si sınırsız olması lazım :D ben sınırsız harddisk satan biyer görmedim

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Sınırsız olmaz değil olur, ana pc de yer kalmazsa yeni hdd eklerler yine sorun cozulur ancak boyle yazan yerlern cogu musteri bulamadıkları ıcın yazarlar, o yuzden dıkkat etmek lazım hosting seçerken.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
ya bende kararsız kaldım türkiyedekiler de çok pahalı..yurt dışındanda güvenemiyorsun çoğu siteye..ararken bunu buldum.sitedede 2008 en iyi hosting firması yazıyo.siz ne dersiniz alınır mı?

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
orada limitsiz yazan hiçbirşey limitsiz olamaz, çok mantıklı gelmedi ban o site
yabancı hosting alacaksan godaddy kullan bence...

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
googleye godaddy yazınca birkaç tane çıkıyor size zahmet hangisini önerdiğinizide yazarmısınız.?

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
godaddy.com
bu işin en üst düzeyde yapan, dünya üzerinde en çok müşteriye sahip olna hostinglerden birisi, uzun süredir 1. sıradaysı ama şu anki durumunu kesin bilmiyorum

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
godaddy.com
bu işin en üst düzeyde yapan, dünya üzerinde en çok müşteriye sahip olna hostinglerden birisi, uzun süredir 1. sıradaysı ama şu anki durumunu kesin bilmiyorum

yardımlarınız içn teşekkürler

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Free Domains For Life dedıgı subdomain buna fazla takılma cunku sana gerekmez bu sıte ıcınde klasor olarakta kullanırsın herkes ole yapıyor arkadasların dedıgıne bı yardımcı olım yurt dısındakı satıcılarla ılk once englısh bılmen gerekır eger bılıyorsan bu sorunu atlattın ama eger adamlar hostıng saglamayı kestı napacaksın bı hostıng ıcın yurt dısınamı gıdeceksın hem " ucuz etın yahnısı yenmez dıe bosuna solememıs atalarımız "

sana yardımcı olım asmabilisim@hotmail.com bu benım arakdasım ekle konus emınım anlasırsınız benım adımı ver o verdı msnı nı dersen daha ıyı yardımcı olur hadı kolay gelsın.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. fakat o msn adresindeki arkadaşa ismini vermem için ismini bilmem lazım :D

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
emnimax de o tanır . zaten gercek ismimi oda bilmiyo sanalda gercek ismimi kullanmıyorum

bovocox

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim sana tavsiyem godady 10 gb alanı var ve kaliteli.Türkiyeye görede ldukca ucuz

Gr@fiker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.servage.net/
başlangıçta biraz pahalı gelebilir ama gerçekten sağlam bir yer ben hiç sorun yaşamadım ayrıca istediğin kadar host satabiliyorsun yılda 200 civarında ödüyorsun 750 gb alan ve 7500 gb band veriyorlar bence düşün

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yıllık 200 TL cok cok pahallı arkadasım ve 750 GB olmasının hıc bı anlamı yok neden dıe soracaksan aylık 7.5 GB vermısler BW yi bu ancak göz boyama 100 MB alana 5 GB BW saglıyolrlar 750 GB ye 7.5 saglasalar ne olur.bu alanı dosya paylasımı ıcın kullansa aylık 7.5 GB transfer edıp ondan sonra 1 ay sıtesı bıle calısmıcakmı mmusterının sadece dedıgım gıbı goz boyama.

godady ye gelince sadece sunu soyleyebılırım gunun her saatı net basında gecırıyorum ve hiçte guvenlı oldugunu soleyemicem.ve ingilizce bir sistem.

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben JustHost kullanıyorum. 3 yıllık peşin ödedim.

Host alırken sana bir domain veriyor ve hostun parasını ödediğin sürece o domain'de açık kalıyor. Hızıda gayet güzel hiç sorun yaşamıyorum.

BurakGxG

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkiyeden host almayın ! önyargı mı ? evet o bende var
En kralı hostmonster.
Eğer bir adam site işleriyle ilgileniyorsa vede yabancı bir host firmasına derdini basit bir dille anlatamıyorsa önce ingilzce kursuna gitsin ondan sonra bu işlerle ilgilensin

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bırak yabancılarla uğrasmayı :D elin gavuruna vereceğn parayı bi müslümana verde katkın olsun..

Datafon İletişim A.Ş. | HOSTING, COLOCATION,
SUNUCU BARINDIRMA, SUNUCU KİRALAMA, DEDICATED SERVER,
DEDICATED HOSTING, VPS HOSTING, SERVER KİRALAMA

<-- süper bir firma :D Hep burdan alıyorum hostlarımı.. sorunsuz .. Sedat bey :D Var orda o size yardımcı olur..

Saygılar..

arkadasım seni takdir ediyorum en dogrusunu soylemıssın.

Türkiyeden host almayın ! önyargı mı ? evet o bende var
En kralı hostmonster.
Eğer bir adam site işleriyle ilgileniyorsa vede yabancı bir host firmasına derdini basit bir dille anlatamıyorsa önce ingilzce kursuna gitsin ondan sonra bu işlerle ilgilensin

bu sektorde onyargılı olmak arastırmayı ve ardından da gelısmeyı engeller kesinlikle bu sektorde ılerlemek istiyorsan arastırmacı bırısı olman gerekır yoksa hıc bı zaman gelısemezsın.
örnek : TÜRKİYE bu aslaki yanlıs anlasılmasın turkıyeme saygım var ama malesef boyle.

Gr@fiker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllık 200 TL cok cok pahallı arkadasım ve 750 GB olmasının hıc bı anlamı yok neden dıe soracaksan aylık 7.5 GB vermısler BW yi bu ancak göz boyama 100 MB alana 5 GB BW saglıyolrlar 750 GB ye 7.5 saglasalar ne olur.bu alanı dosya paylasımı ıcın kullansa aylık 7.5 GB transfer edıp ondan sonra 1 ay sıtesı bıle calısmıcakmı mmusterının sadece dedıgım gıbı goz boyama.

godady ye gelince sadece sunu soyleyebılırım gunun her saatı net basında gecırıyorum ve hiçte guvenlı oldugunu soleyemicem.ve ingilizce bir sistem.

yazıma iyi bak 7.5 gb değil 7500 gb ben kaç yıldır kullanıyorum hiçde sorunum yok gerçekten muhteşem bir firma paneli kolay ingilizce olduğuna bakma

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yazıma iyi bak 7.5 gb değil 7500 gb ben kaç yıldır kullanıyorum hiçde sorunum yok gerçekten muhteşem bir firma paneli kolay ingilizce olduğuna bakma

kusura bakma 7,5 TB yazacaktın o zman bılgısayardan bunaldım bı zamanda yazdım onu hem 7,5 TB olsada onu 2 haftada bıtırenler var nese tartısmaya hıc gerek yok ısteyen ıstedıgınden alsın ben sadece yardımcı oluyorum bı kac bılgı vererek yapıp yapmamak onlara kalmıs.

recepivedick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende birşey soracaktım

20rr2hv.jpg

bunlar benim blog sitesinin bir aylık verileri , pek reklamını da yapmadım daha da artacağını düşünüyorum ve hosting almak istiyorum.

nasıl bir paket seçmeliyim , bir de hosting alırken domaini yanında veriyorlar mı yoksa ilk önce domain mi almalıyım ?

pek acemiyim fazla bilgim yok

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadasım bunlarda % hesapları yazıyor sıtenın kac MB alanı var ve kac mb BW sı var bıze bı yaz ona gore sana bısı soyleyelım

recepivedick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu blogspotun verileri,
bilmiyorum nerden öğrenebilirim senin dediklerini

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sıtenın adresını yaz buraya bı bakım sıtene ıcerıgıne falan

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sana 200 MB alan 5 GB BW trafık yeterlı bı arkadasada bu mesajda aynı maıllı verdım sanada verım asmabilisim@hotmail.com bu maıllı ekle sana yardımcı olurlar hostıng konusunda hadı kolay gelsın gerısı.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
emnimax arkadaşım çok teşekkür ederim.Verdiğin adresteki kişiyle konuştum sağolsun ilgilendi benimle ..Bu arada selamı da var:D

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
a.s saolasın.
ısını gordugune cok sevındım benımde katkım olduysa ne mutlu nese hadi sanada artık kolay gelsın gerısı.