Sınırlı internet?

Bu konuyu okuyanlar

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sınırlı internetin sınırını geçince[9 saati geçince demek istiyorum] kotadan mı yiyor acaba?
Not:Ttnet'den söz ediyorum.;)

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
1 Mbps 0,010(TL/MB) 4 GB
1 Mbps 0,009(TL/MB) 6 GB
2 Mbps 0,009(TL/MB) 6 GB

Evet yiyor :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Cepten yiyor, zaten kota bitmiş oluyor.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
arkadaş ondan bahsetmemiş galiba.Yani bir sonraki aydan mı yiyor diye sormuş olabilir.

Zaten soru tam vitrinlik o da ayrı mesele...Açık bir soru değil

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sınırsıza geç bu sorundan kurtul..:D

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
arkadaş ondan bahsetmemiş galiba.Yani bir sonraki aydan mı yiyor diye sormuş olabilir.

Zaten soru tam vitrinlik o da ayrı mesele...Açık bir soru değil
9 saati geçince demek istiyorum

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
9 saati geçince demek istiyorum

ttnette saatli internet yokki?yaptığın işlemlere göre kota gider.senin 9 saatte yaptıgın kotayı istersesn 1 saatte de yapabilirsin..

TTnet anasayfasında bir çok soruya yanıt verilmiş istersen bir ziyaret et

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
en iyisi sınırsız yapmak ama 49 ytl biraz çok gibi

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ttnette saatli internet yokki?yaptığın işlemlere göre kota gider.senin 9 saatte yaptıgın kotayı istersesn 1 saatte de yapabilirsin..

TTnet anasayfasında bir çok soruya yanıt verilmiş istersen bir ziyaret et
Arkadaşım sn beni anlamadın galiba benim netim sınırlı günde 9 saat yani,ben diyorum ki 9 saati geçince kotadan mı yiyor..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşım sn beni anlamadın galiba benim netim sınırlı günde 9 saat yani,ben diyorum ki 9 saati geçince kotadan mı yiyor..

tt netin günde 9 saat sınırlı oması olayını ilk senden duydum ikimizden biri çok kötü yanılıyor.Ama kim acaba..Yanılan ben isem yeni bir şey öğrenmenin verdiği huzurla araştırmaya başlayacağım:)

Tekrar söylüyorum günde 9 saat sınır olmaz benim bildiğim 4gb kota hakkın vardır.Bunu günde dokuz saatte doldurabileceğin gibi 1 haftada da doldurabilirsin bir ayda da...

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
tt netin günde 9 saat sınırlı oması olayını ilk senden duydum ikimizden biri çok kötü yanılıyor.Ama kim acaba..Yanılan ben isem yeni bir şey öğrenmenin verdiği huzurla araştırmaya başlayacağım:)

Tekrar söylüyorum günde 9 saat sınır olmaz benim bildiğim 4gb kota hakkın vardır.Bunu günde dokuz saatte doldurabileceğin gibi 1 haftada da doldurabilirsin bir ayda da...
İnş ben yanılıyorumdur ama sınırlı olduğuna eminim.:) günde 9 saat kota ise 4gb.Soruya yönelelim:D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
O zaman sevinebilirsin çünki sen yanılıyorsun.Kota pc basında durdugun saate göre değişmez.Ya da internete bağlı kaldıgın süre içerisinde değişmez.Ne kadar bağlı kaldıgın değil,bağlı kaldıgın sürede ne yaptıgının önemi vardır.

Görüntülü sohbet,youtube gibi etkinlikler kotanı daha cabuk doldurur.Ama sdn ye takılırsan kota dostudur:)

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biri uydurmuş günlük 8 saat diye hangi manyaksa milletde inanıyor arkadaşım msn ve int girdiğin sürece istersen 24 saat gez internette ttnet sana kota koymuş onu aşarsan ekstraa gelir yoksa 8- 9 saat yok .kotayıda burdan http://adslkota.turktelekom.com.tr sorgulatacan downloadda 4gb'ü geçmemeye çalışacan upload da sınır yok ikisini fln da toplama sadece download

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
9 saat ne yahu :)

ridvan1452

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla benimde sınırlı ama kota bilgisine bakılıyo ya internetten o iki aydır sıfır gosteriyo

telekom bayine gittim bunda bisorun olmasın dedim Adamda dedi brak kulllan istedinkadar bak sıfır gosteiyo bsy olmaz dedi

sizdede olan varmı bu yaw

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Sınırlı internette zaman sınırlaması yok. İsterseniz bütün ay 24 saat internete girin 4 GB'tı geçmediğiniz sürece bir problem olmaz. Tabi kotayı geçmeyen birileri var mı bilmem son bir senedir hiç 29 TL verdiğimi hatırlamıyorum hep geçtim kotayı. :D:D:D

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla benimde sınırlı ama kota bilgisine bakılıyo ya internetten o iki aydır sıfır gosteriyo

telekom bayine gittim bunda bisorun olmasın dedim Adamda dedi brak kulllan istedinkadar bak sıfır gosteiyo bsy olmaz dedi

vay be abi bilerekmi yaptın yoksa:D

hybris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 saat olayı adsl hizmetini satın aldığınız noktalar tarafından uydurulmuştur ki halkımıza da gayet uygun düşen bir açıklamadır. Şöyle ki internet alan çoğu doğumu evvel şahıslar kota olayını tam anlayamamışlar ve sonucunda interneti bağlayanlarda hesap yaparak hergün 8 saat kullanıma bağlamışlardır kota kullanımını. Tamamen uydurmadır fakat kesinlikle efektif bir çözümdür. Bu bizim hem gülünecek hemde ağlanacak halimizi ortaya koymaktadır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Tellcom un sınırsız 29 TL kampanyası var bu ay geçicem büyük ihtimal :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332

:D :D

İki ay sonra okkalı bir fatura gelirse adamın boğazına yapışırsın.

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
özetle 9 saat sınırı yok sınırlı iternet deken kota sınırından yani 4gb lık bi sınırdan bahsediliyo 4 gb geçme istersen 90 biay boyunca 90 saat kal fark etmez 4gb 1 gb geersen 10 tl fazldan ödersin 1 mb gecrsen ona göre 1 kuruş ödersin olay budur

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
8 saat olayı adsl hizmetini satın aldığınız noktalar tarafından uydurulmuştur ki halkımıza da gayet uygun düşen bir açıklamadır. Şöyle ki internet alan çoğu doğumu evvel şahıslar kota olayını tam anlayamamışlar ve sonucunda interneti bağlayanlarda hesap yaparak hergün 8 saat kullanıma bağlamışlardır kota kullanımını. Tamamen uydurmadır fakat kesinlikle efektif bir çözümdür. Bu bizim hem gülünecek hemde ağlanacak halimizi ortaya koymaktadır.

+1 :)

8 saat kullanım diye birşey yok usta yhaa :D

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben abone olurken o alçak kadın bana 9 saat sınırlı demişti.:D

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
İnş ben yanılıyorumdur ama sınırlı olduğuna eminim.:) günde 9 saat kota ise 4gb.Soruya yönelelim:D

Bizim arkadaş aynı soruyu bana sordu ve şunları söyledim...

-Yemişler seni... :happy:

Şakası bir yana öyle birşey yok için rahat olsun... Sen kotanı aşmadıkça problem yok... Saatle bir ilişkisi yok bu işin...

Ben abone olurken o alçak kadın bana 9 saat sınırlı demişti.:D

Sen v ne kadar az bağlanırsan tt un sistemleri o kadar az yorulur... Bu da onlara yarar...