Sınırlı internet?

Reflex

Profesör
Sınırlı internetin sınırını geçince[9 saati geçince demek istiyorum] kotadan mı yiyor acaba?
Not:Ttnet'den söz ediyorum.;)

ZorhaK

Rektör
arkadaş ondan bahsetmemiş galiba.Yani bir sonraki aydan mı yiyor diye sormuş olabilir.

Zaten soru tam vitrinlik o da ayrı mesele...Açık bir soru değil

Reflex

Profesör
ttnette saatli internet yokki?yaptığın işlemlere göre kota gider.senin 9 saatte yaptıgın kotayı istersesn 1 saatte de yapabilirsin..

TTnet anasayfasında bir çok soruya yanıt verilmiş istersen bir ziyaret et
Arkadaşım sn beni anlamadın galiba benim netim sınırlı günde 9 saat yani,ben diyorum ki 9 saati geçince kotadan mı yiyor..

ZorhaK

Rektör
Arkadaşım sn beni anlamadın galiba benim netim sınırlı günde 9 saat yani,ben diyorum ki 9 saati geçince kotadan mı yiyor..

tt netin günde 9 saat sınırlı oması olayını ilk senden duydum ikimizden biri çok kötü yanılıyor.Ama kim acaba..Yanılan ben isem yeni bir şey öğrenmenin verdiği huzurla araştırmaya başlayacağım:)

Tekrar söylüyorum günde 9 saat sınır olmaz benim bildiğim 4gb kota hakkın vardır.Bunu günde dokuz saatte doldurabileceğin gibi 1 haftada da doldurabilirsin bir ayda da...

Reflex

Profesör
tt netin günde 9 saat sınırlı oması olayını ilk senden duydum ikimizden biri çok kötü yanılıyor.Ama kim acaba..Yanılan ben isem yeni bir şey öğrenmenin verdiği huzurla araştırmaya başlayacağım:)

Tekrar söylüyorum günde 9 saat sınır olmaz benim bildiğim 4gb kota hakkın vardır.Bunu günde dokuz saatte doldurabileceğin gibi 1 haftada da doldurabilirsin bir ayda da...
İnş ben yanılıyorumdur ama sınırlı olduğuna eminim.:) günde 9 saat kota ise 4gb.Soruya yönelelim:D

ZorhaK

Rektör
O zaman sevinebilirsin çünki sen yanılıyorsun.Kota pc basında durdugun saate göre değişmez.Ya da internete bağlı kaldıgın süre içerisinde değişmez.Ne kadar bağlı kaldıgın değil,bağlı kaldıgın sürede ne yaptıgının önemi vardır.

Görüntülü sohbet,youtube gibi etkinlikler kotanı daha cabuk doldurur.Ama sdn ye takılırsan kota dostudur:)

mustifanci

Asistan
Biri uydurmuş günlük 8 saat diye hangi manyaksa milletde inanıyor arkadaşım msn ve int girdiğin sürece istersen 24 saat gez internette ttnet sana kota koymuş onu aşarsan ekstraa gelir yoksa 8- 9 saat yok .kotayıda burdan http://adslkota.turktelekom.com.tr sorgulatacan downloadda 4gb'ü geçmemeye çalışacan upload da sınır yok ikisini fln da toplama sadece download

ridvan1452

Profesör
valla benimde sınırlı ama kota bilgisine bakılıyo ya internetten o iki aydır sıfır gosteriyo

telekom bayine gittim bunda bisorun olmasın dedim Adamda dedi brak kulllan istedinkadar bak sıfır gosteiyo bsy olmaz dedi

sizdede olan varmı bu yaw

AliA

Guru
Onursal Üye
Sınırlı internette zaman sınırlaması yok. İsterseniz bütün ay 24 saat internete girin 4 GB'tı geçmediğiniz sürece bir problem olmaz. Tabi kotayı geçmeyen birileri var mı bilmem son bir senedir hiç 29 TL verdiğimi hatırlamıyorum hep geçtim kotayı. :D:D:D

Reflex

Profesör
valla benimde sınırlı ama kota bilgisine bakılıyo ya internetten o iki aydır sıfır gosteriyo

telekom bayine gittim bunda bisorun olmasın dedim Adamda dedi brak kulllan istedinkadar bak sıfır gosteiyo bsy olmaz dedi

sizdede olan varmı bu yaw

vay be abi bilerekmi yaptın yoksa:D

Son mesajlar