Sınıfta kaldım iyi değilim psikolojim bozuk

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
selam 9.sınıfa gidiceğim tekrardan moralim çok bozuk bu satırları size yazarken aklıma kötü şeyler geliyor ben aileme diyemedim bunu henüz demeyide planlamıyorum çünkü diyemem aileme layık biri olmadığımı düşünüyorum babamın annemin emeklerini boşa çıkardım. ben kendimi her zaman iyi bir öğrenci olarak gördüm. bana göre sınıfta kalacak son insan benim. öğretmenlerim çoğu beni severdi. çoğuda sevmezdi ben onları sevemedim. liseye kadar çok iyi bir şekilde geldim........................moralim çok bozuk yaşamak için hiç bir sebebim yok ölmek için onlarca var. aklıma getirmeyim diyorum ama olmuyor. bu foruma son mesajım olailir bu beni teselli etmeye çalışmayın olacağımı hiç sanmıyorum. hepinize iyi günler iyi yaşamlar hoşçakalın arkadaşlar forumdan çıkıyorum mesajlarınızı okuduktan sonra

Hic moralini bozma, benim kayinbirader 2 kez sinifta kaldi, ucuncusunde de sinifi gecti ve simdi bilgisayar muhendisiliginde okuyor, arkadasim ise lise 1. sinifta bir kez kaldi, simdi Turkce ogretmenligini bitirdi, kadro bekliyor, kisacasi hic uzulme, yasamimizi bu sinavlar belirlemez, kendimiz belirleriz, ben Dunya yi ayna olarak gorurum, ona nasil bakarsam, o da ayni sekilde bakar bana, hic kotu seyler dusunme, kendini de onlari da bu olaydan dolayi uzme, anlik kararlar verme, bir kac hafta zaman ver kendine, aklin da kalbin de zaman icinde gercekleri gorecektir, emin ol.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üzülme bence m. tohanın dediği gibi dünyanın sonu değil bunu ailene en kısa zamanda bildir yoksa o suç ikiye katlanır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
inan okadar kolay deil nedeyim benim de kalmam yüksek ne yapcam bilmiyorum:(

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hazır konu hortlamışken fevzi01234 ün akibetini bilen varmı? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim hiç üzülme şimdi 2013 yilindan yaziyorum sana kafana takma dünyanin sonu değil ya... Boşkoy kardeşim nolcak baştan okursun iyi bir karne getirirsin ben hiç sinifta kalmadim ama bilirim o aciyi yani anliyorum seni...! Annen de kizar kizar susarlar sonuçta öldürmezler seni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sınıfta kaldım koca senem gitti ailemi cok üzdüm onlara laik bir evlat değilim.Sınıfta kalacağıma ölseydim daha ıyıdı

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
bende kaldım ama hayatın sonu değil ki sınıfta kalmak. takmayacaksın arkadaşım . takmayacaksın derken dertlenmeyeceksin , aşırı derecede üzülmeyeceksin. yoksa bu yılda sorunlar çıkar. dersini almış almış oldun böylece. şimdi yapman gerekn derslerine biraz bakmak. çünkü bir anadolu, anadolu öğretmen lisesin de bile derslerine biraz baktığın zaman sınıfı geçebiliyorsun. dikkat et bu yıl da geçen yılki gibi haylazlıklar yapma. kalmak önemli aslında ama takmamak lazım. şimdi arkadaşlarım üniversiteye giderken ben lise 4 gidiyorum. eğer geçmiş olsaydım sınıfımı bende gidebilirdim. hadi gitmemiş olayım ama sınıfı geçseydim üniversiteye daha rahat hazırlanabilirdim. sağlık olsun diyelim derslere dikkat et. bende kaldım ama hayatın sonu değil ki sınıfta kalmak. takmayacaksın arkadaşım . takmayacaksın derken dertlenmeyeceksin , aşırı derecede üzülmeyeceksin. yoksa bu yılda sorunlar çıkar. dersini almış almış oldun böylece. şimdi yapman gerekn derslerine biraz bakmak. çünkü bir anadolu, anadolu öğretmen lisesin de bile derslerine biraz baktığın zaman sınıfı geçebiliyorsun. dikkat et bu yıl da geçen yılki gibi haylazlıklar yapma. kalmak önemli aslında ama takmamak lazım. şimdi arkadaşlarım üniversiteye giderken ben lise 4 gidiyorum. eğer geçmiş olsaydım sınıfımı bende gidebilirdim. hadi gitmemiş olayım ama sınıfı geçseydim üniversiteye daha rahat hazırlanabilirdim. sağlık olsun diyelim derslere dikkat et.

özel soru : derslerine neden çalışmadığını sorabilir miyim ? pc , sevgili , ortam ?
[MENTION=186350]fevzi0123[/MENTION]

CR7ronaldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bakın arkadaşlar buradan herkese duyuruyorum!! 9. sınıfta kaldınız ve yaz tatilindesiniz.Ve bütün yaz boyunca ortalama yükseltme sınavlarına girdiniz ama yinede sınıfınızı geçemediniz.Eğerki böyle bir durumdaysanız size sınıf geçme önerilerimi sunuyorum. Eğerki ANADOLU LİSESİNE gidiyor iseniz ve sınıfta kaldıysanız önce bütün sene boyuncaki derslerinizin ortalama notunu çıkarın internetten veya öğretmeninizden olmadı kendiniz(internetten bulabilirsiniz.) mesela siz düz liseye gitmiş olsa idiniz ve bu hesapladığınız notla sınıf geçebilirmiydiniz? işte asıl sonuç burda yani anadolu lisesinin geçme notu 3.0 iken düz lisenin 2.5 sizin ortalamanız 2.5 veya fazla ise düze göre geçmiş oluyorsunuz ya işte siz bu durumda iseniz kaydınızı anadolu lisesinden düz liseye 10.sınıf olarak aldırabilirsiniz! Tamam belki düz liseye geçmiş olucaksınız ama en azından sene kaybı yaşamamış olursunuz.Arkadaşlar bu dediğim durumda olan varsa mutlaka dediğim gibi yapsın!! Nakil aldırarak bu işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.hayır böyle bişey olamaz diyorsanız benim çoğu arkadaşım öyle yaptı emin olun sizde görceksiniz!!:yes:

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bakın arkadaşlar buradan herkese duyuruyorum!! 9. sınıfta kaldınız ve yaz tatilindesiniz.Ve bütün yaz boyunca ortalama yükseltme sınavlarına girdiniz ama yinede sınıfınızı geçemediniz.Eğerki böyle bir durumdaysanız size sınıf geçme önerilerimi sunuyorum. Eğerki ANADOLU LİSESİNE gidiyor iseniz ve sınıfta kaldıysanız önce bütün sene boyuncaki derslerinizin ortalama notunu çıkarın internetten veya öğretmeninizden olmadı kendiniz(internetten bulabilirsiniz.) mesela siz düz liseye gitmiş olsa idiniz ve bu hesapladığınız notla sınıf geçebilirmiydiniz? işte asıl sonuç burda yani anadolu lisesinin geçme notu 3.0 iken düz lisenin 2.5 sizin ortalamanız 2.5 veya fazla ise düze göre geçmiş oluyorsunuz ya işte siz bu durumda iseniz kaydınızı anadolu lisesinden düz liseye 10.sınıf olarak aldırabilirsiniz! Tamam belki düz liseye geçmiş olucaksınız ama en azından sene kaybı yaşamamış olursunuz.Arkadaşlar bu dediğim durumda olan varsa mutlaka dediğim gibi yapsın!! Nakil aldırarak bu işlemi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.hayır böyle bişey olamaz diyorsanız benim çoğu arkadaşım öyle yaptı emin olun sizde görceksiniz!!:yes:

İyi de düz lise kalmadı ki şimdi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet doğru diyosun tabi ama yinede var tabi yani şahsen benim oturduğum civarda yan yana bir sürü düz lise var. Zaten böyle bişey olmasa bu öneriyi yapmazdım.

CR7ronaldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oturduğum civarda tüm düz liseler Sağlık ve Meslek lisesi oldu.
Evet haklısın fakat artık bir öğrenci liseye geçmek için karne notuyla değerlendirilecek yani eninde sonunda bir düz liseye ihtiyaç olacak ama hepsini kaldırırlarsa da ki böyle birşey mümkün zaten öyle birşey olursa da ortalama notlarında değişiklik yaparlar.Bu dediğim örnek yeni yönetmelikte de maddeleri var.

fevzi0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam beyler Sakin 10.sınıfa geçtim teşekür aldım iki dönemde en son hortlatılacak konudur herhalde :D :D :D

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Evet haklısın fakat artık bir öğrenci liseye geçmek için karne notuyla değerlendirilecek yani eninde sonunda bir düz liseye ihtiyaç olacak ama hepsini kaldırırlarsa da ki böyle birşey mümkün zaten öyle birşey olursa da ortalama notlarında değişiklik yaparlar.Bu dediğim örnek yeni yönetmelikte de maddeleri var.

Hocam, zaten bunlar beni ilgilendirmiyor.. :) Ben lisemi bitirmişim etmişim. :D Gerisini liseye girecekler düşünsün. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende lise 1 de kaldım hemde 9 zayıfla ama pes etmedim çalışıcam dedim ailemdeki hiç kimse inanmadı umudu kesmişlerdi benden. Sonra okulumu değiştirdik şimdi teşekkür ve onur belgesi alıyorum inşallah. yani pes etme arkadaşım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gidip bilgisayarda takılmak yerine
ders çalış . tek tavsiyem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba lütfen yazdıklarımı biri okusun ve cevap yazsın lütfen (ben bu sene sınıfta kalacağım ne yapacağımı bilmiyorum psikolojik yardım almalı mıyım üzüntüden ne yapacağımı bilemiyorum)
!!!!!!!!!!!!!!!!!LÜTFEN BİRİ BANA GÖRÜŞÜNÜ AÇIKLASIN DESTEĞE ÇOK İHTİYACIM VAR!!!!!!!!!!!!!!!

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba lütfen yazdıklarımı biri okusun ve cevap yazsın lütfen (ben bu sene sınıfta kalacağım ne yapacağımı bilmiyorum psikolojik yardım almalı mıyım üzüntüden ne yapacağımı bilemiyorum)
!!!!!!!!!!!!!!!!!LÜTFEN BİRİ BANA GÖRÜŞÜNÜ AÇIKLASIN DESTEĞE ÇOK İHTİYACIM VAR!!!!!!!!!!!!!!!
Sınıfta kalmak sıkıntı değil geçer önemli olan iyi bir üniversiteyi kazanmak...

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Bir yerden sonra yeğen alışıyor insan demek geldi içimden ama :D abartmana gerek yok binlerce kişi sınıfta kalıyor binlerce kişide derslerine çalışarak sınıfını geçiyor :yes:

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu halde gitte gör bakalım burasımı zormuş orasımı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu yazının üzerinden 2 sene geçmiş siz hala yazıyosunuz 2012 de açmıs konuyu 2014 e kadar devam yakında 2015 olcak :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sınıfta kalmak öyle hafife alıncak bişi deil artık çok geç senin için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu sene sınıfta kaldım 1 senem boşa gitti babam beni dövücek ihtimalini yüksek verebilirim ama bir yandanda düşünüyorum öldürecek değil ya beni ama yine de çok korkuyorum...

M

melike efe

SDN Okuru
Bende 9. snf öğrencisiydim ortalamam 49.98di velimin patronu geldi gececesin dedi. Hocalar da dedi ki sen kurtarmalara gir bos brak ck geciyorsun diye bibde kurtarmaya gireceklerde ismim bile yoktu zorla koydular. Ortalamam 49.98den 49.17ye düstü sonuc snfta kaldm. Hakkımı hocalar yedi. Hepsi allahndan bulsun. Hakkimi helal etmiyodum. Hayırlısı bu evet ama zoruma gidiyor. Haklym ama ben. 49.98di 20 puan icin cırpınırken dier olanaklardan oldum. MEB'in allah belasini versin öğrencileri düsürdükleri duruma bak. Yaa maddi sorunu olan bi cocuk olsa o da kalsa yeniden masraf olmayacak mı onun icin. Nabi Avcı kendi makam koltuğunda diye bizi eziyor 49.98le sorunlu gecebilirdim en azndan. Hep ağlıyorum. Yardm edin sesimi duyurmak istiyorum

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bende 9. snf öğrencisiydim ortalamam 49.98di velimin patronu geldi gececesin dedi. Hocalar da dedi ki sen kurtarmalara gir bos brak ck geciyorsun diye bibde kurtarmaya gireceklerde ismim bile yoktu zorla koydular. Ortalamam 49.98den 49.17ye düstü sonuc snfta kaldm. Hakkımı hocalar yedi. Hepsi allahndan bulsun. Hakkimi helal etmiyodum. Hayırlısı bu evet ama zoruma gidiyor. Haklym ama ben. 49.98di 20 puan icin cırpınırken dier olanaklardan oldum. MEB'in allah belasini versin öğrencileri düsürdükleri duruma bak. Yaa maddi sorunu olan bi cocuk olsa o da kalsa yeniden masraf olmayacak mı onun icin. Nabi Avcı kendi makam koltuğunda diye bizi eziyor 49.98le sorunlu gecebilirdim en azndan. Hep ağlıyorum. Yardm edin sesimi duyurmak istiyorum
Bu şekilde önemli bir şey öğrenmiş oldun. Hiç bir zaman başkasının lafına aldanmayacaksın. Herkes, kendi işini en eyi kendisi bilir. Herkes kendi hakkını en iyi kendisi savunur. Hayatını başkalarınn eline emanet etmeyeceksin. Hayat bir dizi film değil.