Soru Shiftdelete'in başındaki video kısmı nasıl kapatılır ?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
547
Arkadaşlar selam. Öncelikler modlardan özür dilerim konuyu nereye açacağımı bilemedim.

Bu anasayfada gözüken video kısmını nasıl kaldırabilirim ? Görmek istemediğim insanlar çıkabiliyor bazen.

Çözümü varsa çözümü sunup direk konuyu kilitleyebilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,378
Kapatamazsınız, anasayfa üzerine entegre olarak duyuru olarak gelmekte.

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
124
Bizim zamanımızda böyle değildi, o değil ben Troyu arıyorum bulamıyorum nerede? yediniz mi benim troyumu. diger uyeleri de yemissiniz sanırım burası en son girdiğimde aktif 12k kullanıcıya sahipti şimdi 24..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,378
Bizim zamanımızda böyle değildi, o değil ben Troyu arıyorum bulamıyorum nerede? yediniz mi benim troyumu. diger uyeleri de yemissiniz sanırım burası en son girdiğimde aktif 12k kullanıcıya sahipti şimdi 24..
Troy hiçbir yere gidemez ki!.. :)

Aktiflik belli oranda düşecektir, malum sosyal medyanın etkileri. Artık insanlar ellerinde ki telefonun altında olan şeyleri seviyorlar. Bunlar Instagram ve X gibi platformlar. Anlık olarak mesajlaşma uygulamaları daha cazip geliyor.

Forumlar hiçbir zaman ölmemesi gereken birer platformdur. Ancak bunu eskiler biliyor. Yeni nesil pek anlayamadı forum mantığını.

SDN Forum'un zamanda bazı yanlış seçimlerinden dolayı aktiflik düştü diyebilirim. Gönül ister ki tekrar eski havalarını alsın. Bu zor bir durum ama olmayacak da değil.

Her zaman bir çıkış yolu vardır.

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
124
vay ufuk, seni gormek de güzel. aktiflik mahvolmuş orası kesin de düzelmez diye bir kaide yok. yönetim kadrosu baştan aşşağı değişmiş yahu.

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
124
İnşallah kan olur diyelim. :)
olur olur... bu seferki kadroyu gözüm tuttu.
smiley2k.gif