Shiftdelete Yenileniyor

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bu konuyla ilgili cevap Hakkı Abi Twitter hesabından vermişti. Şu an tam hatırlamadığım için söyleyemiyorum.

Dediğim mesele de bu girmeden o özel içerikleri bulamazsın zaten. Konu dağılmasın diye daha fazla uzatmayacağım ama merak edersen özelden sana hazırlanan içeriklerden bazılarını atabilirim tabi.
Tabii ki emek vererek hazırlanmış içerikleri görmek isterim.

Siteye girmeden içerikleri bulamam tabii ki ama bir sorun var. Mesela siteye giriyorum. Bill Gates ve Karısının yaşadığı ilişki hakkında haber yapılmış ve direkt olarak ana sayfada. Böyle olunca insanın giresi kalmıyor.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Forumdan son başlıklar var, biraz altlara inmen gerekiyor. Açıkçası benim de bu haliyle kafam karıştı ama hem zamanla gözümüz alışacak hem de bazı optimizasyonlar yapılacak. Eski tema basitti ama teknik anlamda çok sorunluydu. Yazarların da zorlandığı bazı konular vardı artık bunlar çözüldü.
Evet , buldum. Ama sadce anasayfada gözüküyor. Haber sayfalarında gözükmüyor.

Yeni olduğu için optimizasyon sorunları var. Zamanla düzelecektir. Biraz daha basitleştirilebilir diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
3,027
İyi ya da kötü görüş belirten herkese SDN adına teşekkür ederim. Geri bildirimleriniz sayesinde tasarım daha iyi olacak. Görüşlerinizi bu başlık altından belirtmeye devam edebilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hayırlı olsun. Genel olarak güzel duruyor, daha da yenilenecekmiş zaten.
10 haberin yanında Windows 10 haberi konulmuş, oraya farklı bir tür de olabilir mesela. Rehberler veya başka bir şey.

Genel olarak beğendim açıkçası.

alizone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
biraz basitleştirilirse güzel olur ben şahsen bir haber sitesinde çok durmam 3 beş haberi okur çıkarım
böyle karmaşada hangi habere bakıcam kafam karışıyor ...tekno nun sitesi gibi biraz basitleştirilirse güzel olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki çok saçma gelir size ama üst kısımda arama butonunun yanında bir logo var üstüne gelince abone giriş ve abone ol diyor o kısma bunun yerine Giriş yap ve Kayıt Ol daha basit olur benim düşüncem bu yönde

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,937
Birkaç yeri güncellemeye devam ediyoruz. Sizden gelen eleştiri ve önerileri de dikkate alacağız arkadaşlar. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.
ee admin sen anca iphone 14 videosu çek. bizim forum işi ne oldu

Son düzenleme: