Sevgilim Evli Çıktı !!

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
uzun uzun yazmaya gerek yok zaten canım acıyor 2 yıldır birlikte olduğum kız evli çıktı nasıl öğrendin diye sormayın nikah cüzdanına kadar gördüm
mükemmel bir oyuncuuymuş meğer iyi birde senarist bi insan nasıl bu kadar aşağılık adi pislik olabilir hala aklım almıyor deli gibi seviyordum çıldırma noktasındayım onun evli olduğunu öğrendiğimden hala haberi yok gelinlikle gördüm çıldırdım bu kadarda saf salak olunmazki oldum işte aşk gözümü kör etmişti artık uyandım acı bi şekilde yıkıldım bittim öldüm geceler bitmiyor benim için ne yazacağımı ne yapıcağımı bilmiyorum hala arıyor hala mesaj atıyor hiç bir şekilde cevap vermiyorum inanılmaz derecede iğrendim tiksindim ondan hiç bi şeyde demiyorum nasıl olsa rabbim ne çektiğimi nasıl bi halde beni bu hale kimin koyduğunu biliyor ilahi adalete sığınıyorum yazıklar olsun diyorum ( canı yanan sabretsin canı yakan canının yanacağı günü beklesin ) ( Hz Muhammed)​

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hocam kızma ama ne kadar abidik gubidik durum varsa senin başına geliyor..
Yemiyorsun di mi bizi ? :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hocam kızma ama ne kadar abidik gubidik durum varda senin başına geliyor..
Yemiyorsun di mi bizi ? :D

çok ciddiyim nasıl bir hayatım var bende anlamadım şaka gibi ama inanki gerçek abi yalan söylüyorsan sabaha cenazem çıksın

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
index.php

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Eğer ciddiyse geçmiş olsun gerçekten..

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Abi senin hayatını filme çeksek gişe rekortmeni oluruz şerefsizim :D Kimin bedduasını almışsın ki hep böyle kötü şeyler senin başına geliyor anlamış değilim :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Senin başına gelenler Dallasta yoktu ya :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Abi senin hayatını filme çeksek gişe rekortmeni oluruz şerefsizim :D Kimin bedduasını almışsın ki hep böyle kötü şeyler senin başına geliyor anlamış değilim :)

dayanamadım ağzıma ne gelirse söyledim çok ağır konuştum oda itiraf etti mesajı paylaşacam şimdi

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
dostum çok geçmiş olsun, zor bir durum..

allah sabır versin.. bi hamama falan git, 40 tas su dökün, böyle şeyler senin başına mı gelecek hep :laugh:

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
wjjNbn.jpg

inanmayanlara gelsin

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Kendin hakkında yazmaya başla, iyi kitap çıkar gibi. :D

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Abi Filmini Yapsalar Gişe Rekoru Kırar.Bu Arada Ben Bile Üzüldüm.İnsan Onun Yerine Koyunca Kendini,Bayağı Çıldırırdım.Telefonundan Sil Mesajları,Numarasını Hatta Numaranı Taşı Bir Daha Yüzünü Bile Görme.

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha evveliyatta başına ne geldiki onu merak ettim..Arkadaşların yorumundan anlaşılana göre ilk vukuat değil bu demekki ama üzücü bir durum..Allah sabır versin..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bi daha sizinle bi şey paylaşırsam 2 olsun forumdan ayrılıyorum

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
bi daha sizinle bi şey paylaşırsam 2 olsun forumdan ayrılıyorum

Yahu hocam, sen kimseyi inandirmak zorunda degilsin ki. Bu tarz yorumlarla karsilasacagini basta hesaba katman gerekirdi.

Birkac kisiye darilip niye forumu terkediyorsun? Kal, gitme bir yere.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=312196]edox[/MENTION] zaten canım acıyor belki teselli bulurum dedim ama millet alay ediyor yaşantım başıma gelenler şaka gibi geliyor insanlara en çokta canımı acıtan bu oluyor işte yazdığıma paylaştığıma bin pişman ediyolar insanı

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Çok enteresan.Öncelikle geçmiş olsun.Zaman tek ilaçtır.Bundan sonra iletişim kurma.Eğer kocası öğrenirse durumu ve bir boşanma davası açarsa suçlu duruma düşersiniz.

Mazini bilen arkadaşlar hayatından film olur felan diyor.Mazideki hikayelerin nedir merak ettim vallahi.Daha ne tür olaylar geldi başına böyle.Bilen arkadaşlar paylaşabilir mi ?

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@edox zaten canım acıyor belki teselli bulurum dedim ama millet alay ediyor yaşantım başıma gelenler şaka gibi geliyor insanlara en çokta canımı acıtan bu oluyor işte yazdığıma paylaştığıma bin pişman ediyolar insanı

Kardeşim takma kafana hayat bu olabilir böyle şeyler başına bunlar gelmiycek diye bir söz verilmedi ya sana..Sen intikam planı yap bence :yes:

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Bi konu daha açmıştın balkondan bi bayan seni dikizliyodu filan millet o yüzden senin dediklerine pek inanmıyor :)

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama hakikaten 2 yıldır evli biriyle sevgili olup nasıl anlamazsınız yahu?Ve kocası nasıl anlamaz?Acaip işler...Geçmiş olsun.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] gırgır şamata kimisi önemli kimisi değil süpriz yumurtadan çıkmış gibi bir hayatım var tesadüf doğmuş mecburen yaşıyoz misali ama hepside yaşadığım şeyler en acısı bu oldu kocası duysun numrasını öğrendiğimde facedeki bana yazdığı mesajları atıcam onada arşivdekileri cinsellikten her şeye sarmaş dolaş resimlerimizi ne olursa olsun artık umrumda değil

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=156007]djvietnam[/MENTION]

Gercek su ki, bu cektigin acilar ilerde sana tecrübe olarak geri dönecek. Yaptigin hatalar, yedigin tekmeler, kaziklar.. bunlar insani zamanla adam eder. Bu sefer bir sey yapacagin zaman iki kere düsünürsün.

Bu isler böyledir dostum. Sen yazilanlara kizma, kal forumda.