Soru Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

misha07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, lise öğrencisiyim ve sınıfım da bir kız var, beni ara ara kestiğini farkediyorum göz göze geliyoruz epey, ama hiç birebir diyaloğumuz olmadı, ona nasıl yaklaşıp nasıl açılabilirim acaba?

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
Merhaba, lise öğrencisiyim ve sınıfım da bir kız var, beni ara ara kestiğini farkediyorum göz göze geliyoruz epey, ama hiç birebir diyaloğumuz olmadı, ona nasıl yaklaşıp nasıl açılabilirim acaba?
ya boşver ders çalış uğraşma böle işlerle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem sana bi site al Kızlar Soruyor Platformunda Herkes Soruyor - KizlarSoruyor al

misha07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
Ders konusun da hiç bir sıkıntım yok, böyle şeyler olası şeyler boşver diyip geçmekle olmuyor maalesef. Yine de derslerimden asla kopan biri değilim şahsen.
knk teknoloji sitesini evlilik sev sitesine çeviriyosunuz

misha07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
knk teknoloji sitesini evlilik sev sitesine çeviriyosunuz
Teknoloji sitesi olduğu için konuları seçmemiz için bir bölüm var sonuç da, ilk kez görüyor olsan gerek ne bu saçma toxiclik? Üzüldüm senin adına.

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
Teknoloji sitesi olduğu için konuları seçmemiz için bir bölüm var sonuç da, ilk kez görüyor olsan gerek ne bu saçma toxiclik? Üzüldüm senin adına.
ya bişey diyicem konu seçme var tamam ama bu bizim sorunumuz deil diyiceğin tek şey sev olalımmı bukadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

biliyorum zor ama biz motive etsek ne yine ayınısı olur bence

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Bu konular bıktırdı artık. Nedense bana bu meseleler cringe geliyor. Bırakın onu bunu arkadaşlarınızla vakit geçirin daha çok mutlu olursunuz.

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Boşver sevgili olucanda ne olucak paranı yiyecek sadece sonra good bye

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Sevgiliye ben de karşıyım. Millet birbiriyle sevgili oluyor sonra ayrılıyor. O kadar seni seviyorumlar hediyeler boşa gidiyor. İkisi de başkasıyla evleniyor. Ne anlamı kaldı. Evlenmeden önce başka insanlara seni seviyorum sensiz yaşayamam VS vs bunlar çok saçma. Evlendikten sonra da içinde kalır unutamazsın. Onla bunu etmiştik şunla şunu etmiştik gibi. Ben şahsen kendim olaraktan karşıyım. Aklım mantığım bunu destekliyor. Napim dersen haklısın. Bu arada kıza normal yaklasabilirsin. Mesela tenefuslerde olur bir yerlerde olur arkadaslar içinde tanışırsın. Devamını getiremiyorum çünkü daha önce böyle bise yaşamadım hayatta örneği yok jdjjd. Hadi kolay gele

khyras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlkten kızla sınıfta kıyıdan kıyıdan konuşmaya başla ( sınıfta bir konuyla alakalı konusma cok olur o aradan bahsediyorum) gerisi gelir sonradan