Servisten alınca fark edilmeyen sorun

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Herkese merhaba

Galaxy alpha cihazımı parmak izi sensörü çalışmadığı sebebi ile servise gönderdim Home tuşu değiştirilmiş yaklaşık 1 hafta kaldı. Cihaz bana teslim edilince kontrol ettim fakat güç tasarrufu açık olduğundan fark edemedim evde telefonu sifirlayinca gördüm ki alt pabeldesi geri tuşunun ışığı yanmıyor , bazen tam güç yanıyor bazen hafif bazen ise hiç yanmıyor. Yarın götürdüğüm yetkili servis geri götürmeyi düşünüyorum ama telefon bana acil olarak lazım 1 haftadır bütün işlerim aksadı ve artık vakit kaybetmek istemiyorum , Samsung musteri hizmetlerini arayın da bana servis fişi açılmadan yardım edebileceklerini söylediler sizce cihazını yarın tamir ettirebilirsiniz miyim eğer bana bir aksilik çıkarırlar ise ne yapmalıyım ?

İlgilenen herkese teşekkür ederim

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Flood için kusura bakmayın mesaj düzenleme hakkım yok. Asıl sormak istediğim soru şu fırınlama yöntemi ile açılabilen telefon için bu led ışığın düzeltilmesi telefonda söylebdigi gibi hemen yapılabilir mi ? Eğer sorun çıkarırlar sa ne yapmalıyım

İlk mesajım telefon tarafından çevrilen düzeltmeler yüzünden pek anlaşılır olmamış lütfen kusura bakmayın.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bazı servisler aynı gün içinde cihazı tamir edip gonderebiliyor. Ancak bu gittiğiniz servise ve yoğunluğuna bagli. Gitmeden önce telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
GM telefona sahipseniz TELPA servisine giderseniz aynı gün içinde telefonunuzu alabiliyorsunuz diye biliyorum. Diğer servislerde aynı gün servis garantisini duymadım.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Bazı servisler aynı gün içinde cihazı tamir edip gonderebiliyor. Ancak bu gittiğiniz servise ve yoğunluğuna bagli. Gitmeden önce telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

Öyle yapıcam büyük ihtimal çağrı servisleri bozuktu inşallah duzelmistir

GM telefona sahipseniz TELPA servisine giderseniz aynı gün içinde telefonunuzu alabiliyorsunuz diye biliyorum. Diğer servislerde aynı gün servis garantisini duymadım.
Samsung Türkiye Garantisi var o yüzden Samsung'un kendi servisine götürüyorum

Cihazları sorun donanımsal. Servise vermeden önce 2 ışık ta yanıyor şimdi kafasına göre bazen yanıyor bazen yanmıyor. Çalışan uygulamaları açan butonunu yanarken geri tuşunun ki yanmıyor

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
ARkadaşlar merhaba bir sorum olacak...

Cihazı servie verdim. Ürünüm çok bulunan bir ürün olamdığında parça olmadığı için hemen yapamadılar. Cihazımın garantisi bu gün itibariyle son yani bu günden sonra oluşacak hasarlar garanti kapsamına girmiyor ve benim cihazım hala serviste. Servisten tekrar hasarlı çıkması durumunda tamir ettirebilmek için ücret ödemem mi gerekecek yoksa teknisyen hatası olduğu için ücretsiz yapılır mı ?

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
ARkadaşlar merhaba bir sorum olacak...

Cihazı servie verdim. Ürünüm çok bulunan bir ürün olamdığında parça olmadığı için hemen yapamadılar. Cihazımın garantisi bu gün itibariyle son yani bu günden sonra oluşacak hasarlar garanti kapsamına girmiyor ve benim cihazım hala serviste. Servisten tekrar hasarlı çıkması durumunda tamir ettirebilmek için ücret ödemem mi gerekecek yoksa teknisyen hatası olduğu için ücretsiz yapılır mı ?
cihazın onlardan hasarlı çıkması onların suçu bence yapılır sorun çıkarsa hakkını ara

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
SİLİNMİŞ MESAJ

Son düzenleme:

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
cihazın onlardan hasarlı çıkması onların suçu bence yapılır sorun çıkarsa hakkını ara
Öyle yapacağım, güya 3 gün diye söz verdiler 4 . gün bitti hala ses seda yok sorgulatıyorum arayıp bana hala test aşamasında onarılmadan önce inceleniyor diyorlar insanı sinir etmekten başka bir işe yaramıyor bu *** Elektronik adlı servis...

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Öyle yapacağım, güya 3 gün diye söz verdiler 4 . gün bitti hala ses seda yok sorgulatıyorum arayıp bana hala test aşamasında onarılmadan önce inceleniyor diyorlar insanı sinir etmekten başka bir işe yaramıyor bu *** Elektronik adlı servis...
Eğer düşündüğüm servis ise işiniz allah a kalmış:D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
sanmıyorum 1 hafta olmasına az kaldı hala test aşamasında... bide kalite değerlendirmesi için arıyorlar neyi değerlendiriceksin acaba..
O yüzden samsung türkiye garantisi en iyisi. Ne olursa anında yapıyorlar.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Cihazı elden teslim alabiliyorsan ordan aldığın gibi bir çalışanın gözünün önünde kontrol etmeni tavsiye ederim

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
O yüzden samsung türkiye garantisi en iyisi. Ne olursa anında yapıyorlar.
cihaza parça değişimi bile yapılmamış konfigrasyon yapmışlar cihaz 1 haftaya yakındır bu kadar basit bir şey için bekletilmiş... Samsung pişmanlıktır yaşasın Apple
Cihazı elden teslim alabiliyorsan ordan aldığın gibi bir çalışanın gözünün önünde kontrol etmeni tavsiye ederim
alırken zaten kontrol edicem dedim bir sorun görmedim, parça değişimi yapılmamış bu yüzden ilerde sorun yaparmı bilmem ama yaparsa tekrar götüremeyeceğim kesin

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Tekrardan bir servise görünün derim ben.