Senin Gibi Internet Olmaz Olsun Ttnet

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
66
Ya bu arlar her gün netim gidiyor ya ttnet tendir yada ilçede sorun var gidip 4-5 saat sonra geliyor. Zaten bize attığı kazıkla kalmadı nettimde gidiyor. pazartesi gitti, salı gitti bugunde gitti ama 2-3 dk sonra geldi. bakalım yarından gidecek mi?

ne diyim sana ttnet Allah seni bildiği gibi yapsn. Zaten bu gun bir şok daha yaşadım. 1 eylul diye diye kandırdılar:p

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Arkadaşlar çalışma var, diğer konularda da belirttik. Türkiye genelinde çalışma var. Lütfen biraz daha sabır. Bende bıktım ama yapcak birşey yok.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar çalışma var, diğer konularda da belirttik. Türkiye genelinde çalışma var. Lütfen biraz daha sabır. Bende bıktım ama yapcak birşey yok.

Ne çalışması varmış yıllardır bitmedi zaten bu çalışmalar..:)

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Kullanmayın o zaman ttnetı de goreyım sızı
adamlara bela okumayın barı abartmayın...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Ttnet'i aradım müşteri hizmetlerini tivibu için bişey sorcaktım, direk şunu dedi:
"şuanda sistem çalışmıyor, daha sonra bi ara tekrar deneyin"gülesim geldi tamam dedim kapadım. :)

Yenileme çalışması var, sokaklarda görmüşsünüzdür, kanalizasyondan fiber kablo geçiriyorlar. :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Haram zıkkım olsun ödediğim paralar.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ayda indirimli kampanya ile 35 tl ödüyorum şimdilik bişey demiyorum TTnete.:D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Valla TTNet' i hizmetinden memnunum ama fiyat politikasını hiç sevmiyorum. Her geçen ay binlerce kişi internet bağlatıyor ama fiyat yine aynı fiyat. Bi ucuzlatın be adam! :)

ShaLaLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllardır ne çalışması ya..
açıkları olduğunda "türkiye genelinde çalışma var" diyorlar. hayır yalan olduğunu biliyoruz ama artık daha mantıklı daha özgün yalanlar söylesinler.. Allah belalarını versin..

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Valla TTNet' i hizmetinden memnunum ama fiyat politikasını hiç sevmiyorum. Her geçen ay binlerce kişi internet bağlatıyor ama fiyat yine aynı fiyat. Bi ucuzlatın be adam! :)

Özelleştide bu kaliteyi bu fiyata alır olduk. İlk bağlattığımda 512k en yüksek bağlantı idi 90 tl mi ne oduyordum yanlış hatırlamıyosam :D

Eğer bağlantı problemleri gerçekten bizim internetimizi iyileştirmek , fiyatını ucuzlatmak amacıyla yapılan alt çalışmaları ise hiç problem değil benim için. Bir kaç gün sıkıntı çekebilirim.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
İyi ya. Benimde şu iki gündür netim 4 saate yakın bi süre aralıklarla koptu. Bende sıcaktan modem zarar gördü diye korktum. Açıkçası TTNet'i aramaktanda acizdim. Neyseki genel sorunmuş.

Ayrıca TTNet'in hızına laf yok benim açımdan. Gerçekten çok faydalı iyileştirmeler olmuş . En azından benim olduğum bölgede öyle. Hızla ilgili bi problem yaşatmıyorlar sağolsunlar.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
sdelta dedi ki:
Özelleştide bu kaliteyi bu fiyata alır olduk. İlk bağlattığımda 512k en yüksek bağlantı idi 90 tl mi ne oduyordum yanlış hatırlamıyosam :D

Valla o kadar eskiyi bende bilmiyorum ama dış ülkelerle kıyaslayınca acayip kazık yiyoruz :)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Benim 2 haftadır gece 4 buçuk 5 civarlarında kesilmeye başlıyor 2 saati aşkın süreyle gelip gidiyor. Bağlantı hızımı kontrol ettiğimde 320 kbps ile bağlanıyorum. Peki ttnet benim bağlantı hızımı çalışmalarını bitirdikten sonra düşürdüğü gün sayısınca internet hızımı 3 kat düşürdüğü gibi 3 kat artıracak mı?

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
valla ttneti bende sevmem ama her işte olduğu gibi üstüne gidiceksiniz..benim netimde sürekli kopuyordu .taaa ki telefonla ufaktan tehdit edene kadar :D aradım müşteri hizmetlerini bu rezilliklerin böyle devam etmesi sonucunda ben üyeliğimi iptal etmek istiyorum,acaba ne gibi bi prosedür işlemem gerekli dedim :) karşımdaki kadın aynen şöyle dedi."ben siizin netinizin arıza kaydını tekrardan alayım,yarın yetkili kişiler size belirlediğiniz saatlerde gelip ilgilenecekler,eğer sorun çözülmezse tekrar aradığınızda ben sizi yönlendiricem" dedi :D ertesi gün olup geldiler ve telefon ve modeme ait tüm kabloları değiştirdiler,farkedilecek şekilde daha kaliteli kablo taktılar,kolay kolay ezilip kopmuyor ;) ve merkezden de ayarı çektiler ki o günden bugüne kesinlikle netim kopmadı :D 1 mbit netim var ama çoğunlukla bi dosyada hız en az 115-125 kb ile indiriyor ve düşme olmuyor ki netimin hızının artığını söyleyebilirim.eskiden böyle değildi.bence sende bu işin peşini öyle bırakma telefonda azcık sert çıkışlar yap ,ve her kopmada arıza kaydına bilgi bırak emin ol düzeltiyorlar ;)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Aynen.. Yoğun olduğu saatlerde ölüm gibi oluyor..