Seda Sayan'ın programında büyük skandal!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Güvendiğimiz dağlara kar yağdı!

681590312500.jpg

Seda Sayan'ın halka yardım ettiği programda tarihe geçecek bir rezalet yaşandı.

Duygularımızla oynadılar

Müge Anlı'nın atv'de ekrana gelen "Tatlı Sert" programındaki başarısından yola çıkan Seda Sayan, "Yalnız Değilsiniz" adlı bir program sunmaya başladı.
"Kayıp sevdiklerinizi bulalım, gizli kalmış cinayetleri çözelim" diyerek vatandaşa yardım edeceğini duyuran Kadırgalı'nın ne yazık ki vatandaşın duygularıyla oynayıp izleyicileri kandırdığı ortaya çıktı! Her fırsatta "En güvenilir ünlüyüm" diyen Seda Sayan'ın düzmece programı 13 Ekim tarihinde ekranlardaydı. Düzmecenin başrolünde ise "Hafize Ana" vardı.

Sahte gözyaşları akıttı
Hafize Ana", oğlunu 8 yıldır görmediğini ve buna gelininin sebep olduğunu söyleyerek gözyaşlarını akıttı. Acılı öyküsüyle herkesi duygulandıran Hafize Ana, programın konuğu dedektifleri de seferber etti. Ve birkaç gün sonra Hafize Ana, canlı yayında 28 yaşındaki oğlu Recep'e 8 yıllık hasretin ardından kavuştu. Yayında gözyaşları sel oldu, Seda Sayan da bu duygusal tablo karşısında ağladı... Ancak ne Hafize Ana, ne Recep ne de yaşanılanlar gerçekti...

8 yıllık hasret tamamen yalan
Asıl adı Sevil Karviç olan "Hafize Ana", herkesi canlı yayında kandırdı. Gerçekte "Recep" isminde 28 yaşında bir oğlu bulunmayan Sevil Karviç, 8 yıllık "sözde" hasretine canlı yayında son vermişti!

Bas parayı kap mağduru
IMC Ajans'ın kadrolu oyuncularından Sevil Karviç, birkaç sene önce yine bu tarz programlarda mağdur olarak ekrana çıkmıştı. "Yalnız Değilsin" de de Hafize Ana rolünü üstlenen 69 yaşındaki oyuncunun gerçek hayatta bir kızı ve 45 yaşlarında bir oğlu var. Sevil Karviç'in oğlu ise Seda Sayan'ın programında bahsettiği gibi İzmir'de kayıp değil annesinin yanına İstanbul'da...

KAYNAK

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Hayatı yalan dedikleri böyle bir şey sanırım. Bunları izleyende kabahat.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Sorsan şimdi haberim yoktu deyip ajansa çamur atar.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
hafize ana da kadrolu mağdurmuş iyimi :D

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hanım bana kızıyor ne buluyon pc de gel tv ye takılalım..ne takılcam tv de..saçma sapan şeyler..salak salak hareketler..midem bulanıyor bu gibi insanlardan...ıyyyyyyyyyyyyyyyy

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
İzleyende kabahat lafına fazlasıyla katılıyorum. Bu tür şeylerle beynimizi öldürmemeliyiz. Daha faydalı şeylere yönelmeliyiz.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sorsan şimdi haberim yoktu deyip ajansa çamur atar.
Şöyle bir olay var. Önceden bu programın adı ve yapımcısı başkaydı. Sonra onlarla anlaşamayınca başka bir yapımcıyla ve başka bir isimle programa devam ettiler.

Sabah başka bir kanalda bunu yapanların eski yapımcı firmanın olduğunu söyledi. O yapımcı da çıkıp biz sözleşmeyi feshettikten 4 gün sonra bu program yayınlandı dedi. Yani şu anki yapımcıyla.

Seda Sayan masum değil bu konuda.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yazıklar olsun. iyi olmuş ortaya çıktığı ama

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Daha çok ev hanımlarının izlediği program türleri..Ev hanımları bu düzmeceden haberdar olsalar bile onlar için farketmez izlemee devam ederler.

50 yıl sonrasının ev kadınlarından ümitliyim:)

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
bide bunu oturup saatlerce izliyolar :)

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
benim de arkamda bir sürü sponsor olsa herkese seda dan daha çok yardım dağıtırım. yardım dağıtırken seda hanımın cebinden kaç kuruş çılmış şimdiye kadar merak ettim? başkasının parasıyla yardım etmek! oh ne ala

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bü Türkiyede her sabah onu izleyen Milyona dayanan aşırı zekalı! vatandaş olduğu sürece senide kandırırlar benide ülkeyide..

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Halkı kandırmaktan başka bişey değil yazıklar olsun bu tür programları izlemeyecem bundan sonra...

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bu bide türkiyenin en güvenilir insanı seçilmedi mi? asıl komedi bu

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Gerçekten Çok İlginç Bir Durum Ama Seda Sayan'ın Bunu Bildiğini Sanmıyorum

Tamamen Programın Yapımcının Tezgahıdır Sanırım Ama İş Afişe Olduğu için Birbirlerini Suçlayacaklardır

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Başkalarının Dertlerini Dinlemeye Bayılırız