SeçiL İle Röportaj

Bu konuyu okuyanlar

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
bi sonrakini biliyorum da

daha sonra kim var
listen uzun mu

veee ne zamannnn

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Her hafta bir röportaj yapacağım o bildiğinden sonra 3 kişi var aklımdaa bakalımmm :) merak etmeyin herkesle yapmaya çalışacağımmm :) :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
o 3 kişi kim beste

ayyyşşş ben çok meraklı bi insanım.beste lütfen özel hayatları iice kurcala

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
tamam seni yaparken sırf özel hayat konuşacaz :D

o 3 kişiyi söylemeyem yaa azcık merak edin yahuu :)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Benim de bir konuuğum olacak..Size süprüsssss :)

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bu iyi başlangıcınızı daha iyi sürdürmeniz dilekleriyle

tebrik ederim

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Güzel röportaj :) Geleceğin Ayşe Arman'ı :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
röportaj yapmayı öğrenmişsin ama türkçeyi öğrenememişsin. beyenmek değildir o 'BEĞENMEK' TİR.

BAna Türkçe dersi vermek için daha çok erken. Çünkü önce senin öğrenmen sonra bana öğretmen gerek.;)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
:surprised:Beste yi kızdırmışlar:happy:

zafercem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
röportaj beni hiç sarmadı.röportajı okudum hiçbirşey anlamadım.kurbağa,prens,prenses böyle boş şeylerle uğraşmayı hiç sevmem.böyle romantizmden de nefret ederim.çünkü romantizm insanların duygularını,samimiyetini öldürüyor.seçil ile ilgili ne öğrendim derseniz hiçbirşey.insanlar bu tarz röportajlarda kendilerini farklı,gizemli anlatmaya bayılır.insanlara şirin görünmek için elimizden geleni yaparız.ben hariç.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
farklı takılmadığın belli oluyor yorumlarından.. anlama kıtlığın varsa o bizim suçumuz değil...

anlayan anladı sen anlamasan da olur

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
seciL:
Forumdaki tatlı çekişmeleri Komik yazılar kısmında küçük atışmaları Kahvede sabahalara kadar muhabet edip işe gitmeyi Kalabalık diye laf yetiştirmek adına Edit büdüt yapmayı
Forumda eski saygı ortamının oluşmasını Boş konular yerine içeriği dolu ve güldürüürken düşündüürcü konuları İlla son cümleyi ben diyecem demiyen üyeleri
Paylaşımın olduğu ,Buluşulup gülünen,eğlenilen ve forumda bunların paylaşıldığı
Zamnaları özlüyorum Acısıyla tatlısıyla Eski SDN yi özlüyorum. Eskiyi özlediğim için alınanlar çok oldu Eminim forumun eski halini bilselerdi eminim hak verirlerdi
Ah ah...:(

Reaksiyon puanı
10,325
Yahu üstadım, bazen 3-5 yıllık konuları hortlatıyorlar diye kızıyorlar bazılarına da...
Tam 12 senelik konuyu... Kemikleri bile çürümüş bir ölüyü hortlatmışsın yav. :D
Ama röportajı okudum. Severim çünkü.
Birşey dikkatimi çekti... Bu röportajı yapan arkadaş tam 11 yıldır bir daha siteye hiç girmemiş.
Konu içinde yorumları bulunanların da takriben %90'ı on yıldan bu yana buralara bir daha hiç uğramamışlar! :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,629
Yahu üstadım, bazen 3-5 yıllık konuları hortlatıyorlar diye kızıyorlar bazılarına da...
Birşey dikkatimi çekti... Bu röportajı yapan arkadaş tam 11 yıldır bir daha siteye hiç girmemiş.
Konu içinde yorumları bulunanların da takriben %90'ı on yıldan bu yana buralara bir daha hiç uğramamışlar! :)
aynen ya azcık rahat rahat yatsaydı konu :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
1592298220672.png

Çok iyi bir insandır, özellikle konularını severek ve ilgi ile okumaya başladım. Kendisi burdayken ben forum dünyasında yoktum ama çok yakın bir tanıdığımdır. O bu yazdıklarımı mutlaka okur ama zaten son girişi yakın tarihli, tekrar aktif olmasını isterim doğrusu forumda da ... @seciL hanıma da notumu düşeyim burada ?

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Beyler sdn atalarımızı keşfettik. Enkazın altında çürümüşler. Ölüler var. Ayrı bir mezarlık arazisi açtım. Kalan sağlar da mevcut. Onlarda bir gün bu fani dünyadan göçüp giderler. Z kuşağına selam