SDN'ye Katılmak İstiyorum

Umut Çelik

Profesör
Merhaba, Shiftdelete editörü olabilmek için yetkinlik duyduğunuz alanda tecrübeniz olmalı. Genç yaşta bu işi yapmak güzel bir şey ama sizinle birlikte çalışan insanların sizden büyük olması, size bir eksi sağlıyor. Çünkü onların iş kalitesinden geri kalmamalısınız, bu almanız gereken sorumluluklardan sadece bir tanesi. Anlayacağınız direk iş başvurusu yapıp cevap almayı beklemek yerine bu alanda kendinizi geliştirmelisiniz. Video editörü olmak istiyorsanız kendi YouTube kanalınızı açmalı, içerik editörü olmak istiyorsanız sürekli haber okumalı, sonra kendi içeriklerini üretmeye alışmalısınız. Yaş çoğu şirket için sorun olmuştur, Shiftdelete bu konuda daha iyi.
Ben videoya çıkamam zaten de. İçerik üretmede haber bulup arıştırma yapmada tecrübem var. Dergi bile yazdım.

Emre Özdoğan

The Master
Editor
İçeriğine güveniyorsan ik@shiftdelete.net adresine e-posta gönderebilirsin. İçerik örneği ve kısaca kendini anlatman yeterli. Yönetici editörler değerlendirmeye alacaktır. Bildiğim kadarıyla yaş şartı aranmıyor, ben 15 yaşındayım yüz yüze görüşmeye gittiğim için güven sorunu olmadı. Her neyse, bol şans.

Müptezel Gyn

Profesör
15 yaşındayım. Teknolojiyi yaklaşık 2 senedir yakından takip ediyorum. Diksiyon olarak da iyi olduğumu düşünüyorum. Kendi yaş grubum için ve sorularına cevap arayan kişiler için bilgilendirici ve eğlenceli içerik üretmek istiyorum.
SDN'ye katılmak için ne yapmam gerekli?
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.
Sizce kabul edilir miyim?
Ve nasıl başvuru yaparım?
kerem kim?

İşte şu olay saçmalık. O olduysa ben kesin olurum algısı. Tamam 1 kişiye deneyim için çok güzel bir şans verilmiş fakat bu herkese verilmesi gerek anlamına gelmiyor ki? Siz yine de başvurunuzu yapıp şansınızı deneyin ama ille de ben olmalıyım demeyin. 18-19 yaşlarında şansınızı tekrar denerseniz reddedilirse de üzülmeyin.

İşte şu olay saçmalık. O olduysa ben kesin olurum algısı. Tamam 1 kişiye deneyim için çok güzel bir şans verilmiş fakat bu herkese verilmesi gerek anlamına gelmiyor ki? Siz yine de başvurunuzu yapıp şansınızı deneyin ama ille de ben olmalıyım demeyin. 18-19 yaşlarında şansınızı tekrar denerseniz reddedilirse de üzülmeyin.
İşte bazı kişiler ümitlenmiş ama boşuna ümitlenmemeleri lazım.

defacerGLD

Profesör
15 yaşındayım. Teknolojiyi yaklaşık 2 senedir yakından takip ediyorum. Diksiyon olarak da iyi olduğumu düşünüyorum. Kendi yaş grubum için ve sorularına cevap arayan kişiler için bilgilendirici ve eğlenceli içerik üretmek istiyorum.
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.
Ne hakkında bilgilisin mesela

Strasza

Profesör
Portalda üyelerden makaleler diye bir alanda haftanın seçilen yazıları yer alabilir. Hem gönüllü içerik eklenir hem de editörlük yapabilecek olanlar göze çarpabilir.

Marco Diaz

Doçent
Cezalı
Çoğu kişi videoya çıkmak zor iş demiş.Ben sana bir video atayım bir daha düşün.Yaşın sana engel değil.

Umut Çelik

Profesör
Nasıl bir deneyim yani? 20 yaşında olup deneyimi olmadığı için iş teklifleri reddedilenler var her sektörde de o yüzden sordum.
Elimi alıştırıyorum makale yazmaya. Araştırma yapıp haber yazıları yazmaya alışıyorum yavaş yavaş. Zaten daha önce dergi yazmışlığım belgeler yaptığım var.
Çoğu kişi videoya çıkmak zor iş demiş.Ben sana bir video atayım bir daha düşün.Yaşın sana engel değil.
Benim amacım video değil. O ihtimal bana imkansız geliyor.

Marco Diaz

Doçent
Cezalı
Elimi alıştırıyorum makale yazmaya. Araştırma yapıp haber yazıları yazmaya alışıyorum yavaş yavaş. Zaten daha önce dergi yazmışlığım belgeler yaptığım var.

Benim amacım video değil. O ihtimal bana imkansız geliyor.
Eğer amacınız editörlük ise basit.Haber yazın ve forumun beğenisini alın.