SDN'ye Katılmak İstiyorum

ThorJ

Profesör
Editör olmak istiyorum. Tabii benimki sadece bir istek. Kabul edilirse en yeni teknolojiyi ve bunu faydalı kullanmayı anlatan içerikler üretmek istiyorum.
Editör olmak için işinizi buradan değil, SDN'nin maili üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öncelikle SDN e-posta adresinize bu talebinizi bildirin. Eğer olumlu olarak dönerlerse size zaten geri dönüş yaparlar herhalde.

ThorJ

Profesör
SDN'ye katılmak için ne yapmam gerekli?
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.
Sizce kabul edilir miyim?
Ve nasıl başvuru yaparım?
Ayrıca burdaki bir önemli detay da editör olmaktan öte, SDN videolarında mı yer almak istiyorsunuz? SDN ofis içi videolarda mı yani?

ThorJ

Profesör
içerik ekibi oluyor değil mi
Hayır, @Didem Ergin ve @Dilara Kaya arkadaşları söylüyorsanız onlar stajyer diye biliyorum ben. Ona bakarsanız bir zamanlar ben de içerik ekibindeydim (Birkaç ay öncesine kadar). Forum yetkileri ile karıştırılmasın bu durum lütfen. Forumda "editör" rankı ile adlandırılan kişiler Shiftdelete.Net'de editörlük yapan kişiler.

Umut Çelik

Profesör
Şu an sitede editör olarak çalışan gruptan en küçüğü 21-22 yaşında. 15 yaşında editör olamazsın demiyorum ancak Webtekno ve SDN gibi yerlerde bildiğim kadarıyla bu yaş grubunda çalışan kişiler yok. 18-19 yaşlar bunun için daha ideal gibi bence.
Mail ile şansımı denemek istedim. Yeni videoda 11 yaşında bir editör alındığını gördüm ve ben neden yapmayayım ki dedim.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Hayır, @Didem Ergin ve @Dilara Kaya arkadaşları söylüyorsanız onlar stajyer diye biliyorum ben. Ona bakarsanız bir zamanlar ben de içerik ekibindeydim (Birkaç ay öncesine kadar). Forum yetkileri ile karıştırılmasın bu durum lütfen. Forumda "editör" rankı ile adlandırılan kişiler Shiftdelete.Net'de editörlük yapan kişiler.
Şu an stajyer editörlük yapıyoruz.

margarin

Asistan
Dostum editör ile normal bir üye arasında ne fark var ki? Ne V.I.P'lik gördün de aşırı derecede editör olmayı arzuluyorsun?

15 yaşındayım. Teknolojiyi yaklaşık 2 senedir yakından takip ediyorum. Diksiyon olarak da iyi olduğumu düşünüyorum. Kendi yaş grubum için ve sorularına cevap arayan kişiler için bilgilendirici ve eğlenceli içerik üretmek istiyorum.
SDN'ye katılmak için ne yapmam gerekli?
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.
Sizce kabul edilir miyim?
Ve nasıl başvuru yaparım?

Gerçekten o 11 yaşındaki çocuğu aldılarsa benide almaları lazım.

Emre Özdoğan

The Master
Editor
Merhaba, Shiftdelete editörü olabilmek için yetkinlik duyduğunuz alanda tecrübeniz olmalı. Genç yaşta bu işi yapmak güzel bir şey ama sizinle birlikte çalışan insanların sizden büyük olması, size bir eksi sağlıyor. Çünkü onların iş kalitesinden geri kalmamalısınız, bu almanız gereken sorumluluklardan sadece bir tanesi. Anlayacağınız direk iş başvurusu yapıp cevap almayı beklemek yerine bu alanda kendinizi geliştirmelisiniz. Video editörü olmak istiyorsanız kendi YouTube kanalınızı açmalı, içerik editörü olmak istiyorsanız sürekli haber okumalı, sonra kendi içeriklerini üretmeye alışmalısınız. Yaş çoğu şirket için sorun olmuştur, Shiftdelete bu konuda daha iyi.

TheLastWarrior

Profesör
Valla bn ilgi çekici bulduğum bütün haberleri forumda kendi yorumumla paylasıyorum konu acarak illa içerik editörü veya sdn ünvanı almama gerek yok kendi haberinizi bilginizi baylasabilirsniz haa illa videolu anlatmak isterseniz bi youtube kanalı kurup bilginizi videolu şekilde burda paylasabilirsin forum kurallarında illa editörler veya içerik üreticileri haber paylasabilir diye bi zorunluluk yok kendi haberinizi paylasarak kendinizi geliştirebilir ve kendinizi kanıtlarsanız forum için kabul görülürsünüz blki içerik ekibinde..

Son düzenleme: