SDN'ye Katılmak İstiyorum

Umut Çelik

Profesör
Yasaklı
15 yaşındayım. Teknolojiyi yaklaşık 2 senedir yakından takip ediyorum. Diksiyon olarak da iyi olduğumu düşünüyorum. Kendi yaş grubum için ve sorularına cevap arayan kişiler için bilgilendirici ve eğlenceli içerik üretmek istiyorum.
SDN'ye katılmak için ne yapmam gerekli?
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.
Sizce kabul edilir miyim?
Ve nasıl başvuru yaparım?

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
15 yaşındayım. Teknolojiyi yaklaşık 2 senedir yakından takip ediyorum. Diksiyon olarak da iyi olduğumu düşünüyorum. Kendi yaş grubum için ve sorularına cevap arayan kişiler için bilgilendirici ve eğlenceli içerik üretmek istiyorum.
Yeni üye olan 11 yaşındaki Kerem arkadaşımızı görünce ben neden yapamam ki dedim.

Forum yönetimine mi katılmak istiyorsunuz yoksa SDN haber girip editör olmak mı?

Ecomanya

Profesör
Bende forum yönetiminde olup faydalı makaleler paylaşım insanların sorunlarına elimden geldiğince resimli ve videolu anlatımlarla çözüm olmak konularla ilgilenmek istiyorum.

margarin

Asistan
Kerem kim? Editör mü?

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör

Bu linkten katılım sağlayabilirsiniz.

Umut Çelik

Profesör
Yasaklı

Bu linkten katılım sağlayabilirsiniz.