SDN'nin Maskotunu Belirleyin

SDN'nin Maskotu Sizce Hangisi Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    214
  • Anket kapatılmış .

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
B baştan beri favorimdi. (Kazanırsa hediyesi ipad olsun?)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar kusura bakmayın ama yarışmanın kurallarından biri bir yerden alıntı olmucak ama b deki tavşanı ben 3-4 vektör sitesinde gördüm daha yeni gördüm o tavşanın dereceye girmesini.

K. Orçun OKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben D diyorum.

Çün D her olaya giydirilebilecek bir maskot. Sonuçta önemli olan her konsepte uygun olmasıdır. Diğer tasarımlar gibi B de güzel olmuş. Ancak D'de ki tasarıma göre her kılıfa uygun olmayacaktır.

Emek verip uğraşanların ellerine sağlık...

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kusura bakmayın ama yarışmanın kurallarından biri bir yerden alıntı olmucak ama b deki tavşanı ben 3-4 vektör sitesinde gördüm daha yeni gördüm o tavşanın dereceye girmesini.

link verebilirmisin

teşekkürler.

webspider

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
-J- şıkkındaki çalışma güzel ama biraz daha kaliteli çizilse yani 3dmaxla falan yapılsa 3 boyutlu olsa süper olur... transformers robotları gibi :)

sansr

Doçent
Reaksiyon puanı
17
jjawaa.jpg

tepesindeki kral tacı olmasa bana göre bir numara olurdu

ilgicekici

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Alıntı olması hoş değil tabi, ama esas sorun şu. Önceki sayfalarda da belirttim hatta bir arkadaş da benim gibi düşünüyor. Diyelim ki bu tavşan seçildi. Kullanılacağı her yerde, oturan ve elinde ki ekranda bir şey yazan bir tavşan mı olacak? Bazen koşan bir tavşan, bazen zıplayan bir tavşan olması gerekecek ama o nasıl çizilecek.

D numaralı çalışmayı yapan arkadaşımız çok iyi çizim yapabiliyor. Her türlü duruma uygun karakteri çizebilir. Bence bu gibi durumlara bakarak karar verilmeli. Ben o yüzden D diyorum.

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Alıntı olması hoş değil tabi, ama esas sorun şu. Önceki sayfalarda da belirttim hatta bir arkadaş da benim gibi düşünüyor. Diyelim ki bu tavşan seçildi. Kullanılacağı her yerde, oturan ve elinde ki ekranda bir şey yazan bir tavşan mı olacak? Bazen koşan bir tavşan, bazen zıplayan bir tavşan olması gerekecek ama o nasıl çizilecek.

D numaralı çalışmayı yapan arkadaşımız çok iyi çizim yapabiliyor. Her türlü duruma uygun karakteri çizebilir. Bence bu gibi durumlara bakarak karar verilmeli. Ben o yüzden D diyorum.

Sana katılıyorum masko yarışmasını çizim yeteneği iyi olan bir arkadaşın kazanması iyi olur.

dcanlee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence e olmalı gerçekten çok sevimli(tabi çalıntı değilse) g biraz garip duruyor

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar tamam ben tacı değiştiririm sorun değil benim kendi çalışmamdır ama gidip başkaları kimi çalıntı birşeyler yapmıyorum size dedim sağolsun forumdaki arkadaşlarda görümüşler gerçeği teşekkür ederim hepinize

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
c olsun arı gibi çalışalım bizden lemananlara sokalım :D

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Ben oy vermemeyi tercih ediyorum çok acele edildi maskotları yapan arkadaşlar alınmasın ama ortada çalıntı bir maskot var bunun çalıntı olduğunu daha önceden tahmin ettim fakat yönetim araştırır diyerekten söyleme gereği duymadım ancak durum ortada bir çok kişi o maskota oy vermiş yani diğer arkadaşların hakkı yenilmiştir.. bence anket durdurulmalı Süre 3 ay a uzaltılmalı daha evvelden kendi hayal güçlerinden ortaya çıkan maskotları geliştirilmeli ve maskot yapmayan diğer arkadaşların yapacakları maskotlarda eklenerek iyi bir elemeden geçirilerek tekrardan Anket yapılmalı...

Süre neden 3 ay diye soracak olursanız SDN küçük bir site değil binlerce üyesi olan bir site bence 3 ay olamalı ilgili herkes maskotlarını paylaşmalı...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben oy vermemeyi tercih ediyorum çok acele edildi maskotları yapan arkadaşlar alınmasın ama ortada çalıntı bir maskot var bunun çalıntı olduğunu daha önceden tahmin ettim fakat yönetim araştırır diyerekten söyleme gereği duymadım ancak durum ortada bir çok kişi o maskota oy vermiş yani diğer arkadaşların hakkı yenilmiştir.. bence anket durdurulmalı Süre 3 ay a uzaltılmalı daha evvelden kendi hayal güçlerinden ortaya çıkan maskotları geliştirilmeli ve maskot yapmayan diğer arkadaşların yapacakları maskotlarda eklenerek iyi bir elemeden geçirilerek tekrardan Anket yapılmalı...

Süre neden 3 ay diye soracak olursanız SDN küçük bir site değil binlerce üyesi olan bir site bence 3 ay olamalı ilgili herkes maskotlarını paylaşmalı...

Ciddi bir iddia ve yerinde bir öneri.Ben tavşiye oy verdim çünkü en şirini oydu.Fakat bu seçenekler yetenekli arkadaşlar sayesinde dahada artabilir diye düşünüyorum

yunus09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence abartıyorsunuz arkadaşlar ankara belediyesi bile kedi gözünü maskot yapmış insan insana bile benzer maskot neden benzemesin yapan arkadaşın eline sağlık iyi çalışma olmuş tebrik ederim ( B ) Favorim

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bazıları çok güzel ama ben en çok I'yı daha çok begendim.b de güzel ama ı daha sade ve hoş durmuş bence.

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Ciddi bir iddia ve yerinde bir öneri.Ben tavşiye oy verdim çünkü en şirini oydu.Fakat bu seçenekler yetenekli arkadaşlar sayesinde dahada artabilir diye düşünüyorum

İddia demesek daha doğru olur naim :) tamam bir tasarım yaparken belirli bir şeylerden etkilenebilirsin fakat daha evvelden yapılmış hazır bir vektörü içine sdn logosu uygulayıp bunu ben yaptım dersek ne kadar inandırıcı olur bahsettiğim resmi arkadaşlar bu konuda paylaşmış senin tavşi de içide :)

Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Başvurularınızı bugünden (11 Mayıs) itibaren 11 Haziran'a kadar yapabilirsiniz.
  • Din ve siyaseti çağrışımı yapan veya müstehcen tasarımlar dikkate alınmayacaktır.
  • Kesinlikle kendi hazırladığınız maskotlarla katılım göstermelisiniz.
  • Tasarımlar, özgün olmalı. Başka tasarımlardan kopyalanmamalı.
  • Tek kişi birden fazla maskot tasarlayıp katılabilir.

rabbitseastereggicon2.jpg

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Evet yeni gördüm bende onu:)
Konu iletilmiş, sanırım kısa sürede gerekli düzenleme yapılacak:)

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende ''B'' ye oy vermiştim.Ankette oyu geri alamıyoruz malesef
B: -1
D: +1

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hafiyelik görevini bile üyeler yapıyor ;) süper..

Ben kesinlikle D derim. Çünkü değişen tarzlarda aynı karakteri oynatabileceksiniz..