SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Hükümetin hataları var onu herkes biliyor ama sen daha iyi yöneteceksen geç koltuğa beceremiyorlar işte saf insanları peşine takıyorlar

faruk_ozk

Asistan
13 Ekim 2010
155
0
16
Burada bir parkın yok edilip yerine avm yapılmasını kabul edilemez ama işin aslı ağaç felan değil bundan bagzı partilerin pay çıkararak etrafa zarar vererek halkı kışkırtması. İşinize geldiği zaman aklınızca duyarlı vatandaş oluyorsunuz, neden Chp Büyükşehir belediyesine bağlı Gaziemir ilçesinde fuar alanı için kesilen binlerce ağaç için bu eylemleri yapmadınız. Neden reyhanlı için bu kadar duyarsızdınız. Yada 1 Mayıs ta ağaçları kırıp söküp polise fırlatan zihniyet şimdi doğa koruyucusu mu oldu dahada ilginci karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı mı sızladı Ömrü hayatı boyunca tek bir fidan bile dikmemiş adamlar kalkmış direngeziparkı diyor polise taş atıyor bu şekilde polisi tahrik edip ortalığı karıştırmakla uğraşıyor. Bu da gösteriyor ki onların derdi ağaç felan değil düpedüz provokasyon yapmak !!!

tambjk

Müdavim
Müdavim
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
@tambjk Sen burada gençliğe hitabe paylaşıyorsun ama olmuyor. hayır açacağım Kur-anı Kerim-i iki Ayet yazacağım ona da laf söylersiniz diye korkuyorum.. :( Hadis yazsam diliniz nerelere uzar kim bilir ? (Kişisel anlama olayın içindeki tğm oyunculara söylüuorum aslında)

İşte din siyasete böyle alet ediliyor, birileri bundan nemalanıyor, kendisine kalkan ediniyor :) Paylaş da 3-5 beğeni alasın.

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Savaşı Call Of Duty'deki gibi sananlar doldurmuş burayı.
Allah'ım sen biz Türkleri koru ve hidayet eyle yarrabbim
Türkiye İSLAM ülkesidir ve sonsuza kadar da öyle kalacaktır

Omerov

Müdavim
Müdavim
1 Aralık 2012
1,046
53
228
şu durumda polisin yaptiklari yalniş.müdahaleler o şekilde kesinliklle olmamali.gerçekten sirf gezipark için oraya gidenlere bir lafim yok.ama bu meselenin bir Gezipark meselesi olmadiği da apaçik ortada.olaylar tamamen provakasyona dönüştü.açikça kaosa sürüklenilmek isteniyor.her kesin kendini bi sorguya çekmesi lazim

fthtsdmr

Müdavim
Müdavim
5 Ocak 2009
2,548
44
228
Türk polisi kadar kendi vatandaşından nefret eden polis var mıdır acaba?Polis gözünü öle karartmış ki askere yolu açmazsan buraya gaz atarım diyebiliyor.Askerde sen gaz atarsan bende bir şeyler atarım diyor.Asker gazdan etkilenenlere yardım ediyor.Polis insanlara zulüm ediyor. Hükumetin polisi ile MİLLETİN askerinin farkı.

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Bu konuya Dini alet ederek demogoji yapmayın..
Oraya alet etme şuraya alet etme din heryere girer kardeşim adı üstünde din bu Allah herşeyi yarattığına göre dini her yere girer bu ne ya yok oraya karıştırma yok buraya karıştırma kafanız yıkanmış sizin
Bu mu sizin anlayışınız
BLs8-XJCEAEBWc3.jpg:large

tatar59

Asistan
10 Ocak 2009
467
7
18
Nedense ortalıkta ağzı burnu patlayan kafası yarılan vatandaşların resmi var polisin yok... Çok sıkıntılı insanlar hiç rahat değiller olaylar çığrından çıktı birileri hala daha tv karsısına geçip ben izin verdim yürüdüler diyor. Alın size demokrasi onu destekleyenleri çok merak ediyorum yaacaba sizi mi umursuyo yoksa kendi çıkarlarınımı. Türkiye için çalışan bi devlet adamı bukadar soguk nasıl kalabiliyor olaylara.

tambjk

Müdavim
Müdavim
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
[video=facebook;551869698185497]https://www.facebook.com/photo.php?v=551869698185497[/video]

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Hayatımda bu saatlere kadar pek kalmamıştım bu olaylar artık dursun yoksa kafayı üşütecem bu nedir ya

XAFER37

Müdavim
Müdavim
17 Kasım 2011
1,331
1
218

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Biz kardeşiz ama bu kardeşlik eylemde değil dış güçlere baş kaldırmada olmalıdır.Birbirinizi yemekle elinize ne geçecek?
Bu son iletim yatmadan önce kendinize iyi bakın.Herkes zaten artık yapılanların çığrından çıktığından hem fikir birbirimizi yemiyelim artık

BERVA

Doçent
24 Nisan 2011
712
8
18
Biz sanmıyoruz kardeşim.. Görüyoruz..
İnandığın herhangi bir tv kanalını aç gör nasıl talan etmişler dükkanları...
Ya da inandığın twitter resimlerinde de görebilirsin..

Daha dün dangozun teki 4 ölü var dediği zaman feryat figan ilan ettin forumda, şimdi ise bunu mu görmezden geliyorsun ha ?

İdeolojinizi felan anladık tamam.
Azıcık dürüst olun yahu..

Biz dürüstüz de siz karşıt görüşlü herkesi yahudi,din düşmanı,anarşist ilan ediyorsunuz.
Kusura bakmayın da oturduğunuz yerden gördüklerinizle konuşuyorsunuz.
Beşiktaş'taydım bulunduğum süre içinde hiçbir dükkana zarar verilmedi net.
Dangoz yada değil.Doktor olan azıcık bile saygınlığı olan bir insanın twitini paylaştım kaynak gösterdim.
Siz hala orada kalmışsınız
Gözlerimle gördüm bayılanları,fenalaşanları.
Kendim polis barikatından 300-400 metre uzaktayken atılan gaz yüzünden gözlerimi açamadım.
Nefes almak çok zordu.Gerçekten kusanlar vardı. Kan mı değil mi görmedim.Zaten tek gözümü açabiliyordum oda suluydu.
Allah büyük bugün görmezden gelseniz bile onları yarın birgün elbet göreceksiniz.
Maalesef o zaman siz pişman olacaksınız.

PetyrBaelish

Müdavim
Müdavim
15 Mayıs 2012
4,001
3
0
[video=youtube;cgCKHMfiV0Y]http://www.youtube.com/watch?v=cgCKHMfiV0Y&feature=youtu.be[/video]

Görüldüğü gibi bir şey olmuyor.

Ve çocuğu görmüyorlar.

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
17 Ocak 2013
5,084
9
0
ya şu konuyu göre göre gına geldi gerçekten dıyorum cacıgını çıkardınız ortada büyütülcek birşey yok

nano6824

Doçent
10 Eylül 2011
554
0
0
Gözlerinize taktığınız maskeleri kulağınıza taktığınız tıkaçlarla uğraşacak halim kalmadı herkese iyi geceler

Ben Kenobi

Müdavim
Müdavim
6 Kasım 2011
7,335
3,155
293
BLs5OyhCYAA_9LL.jpg:large

Dış ülkeler bunu Arap Baharına benzetmek istiyor.
Olayların büyümesini, silahlı isyan ve çatışmalar çıkmasını istiyor.
Provokasyona gelmeyin, oyuna gelmeyin.

tambjk

Müdavim
Müdavim
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
[video=youtube;cgCKHMfiV0Y]http://www.youtube.com/watch?v=cgCKHMfiV0Y&feature=youtu.be[/video]

Görüldüğü gibi bir şey olmuyor.

Ve çocuğu görmüyorlar.

Allah korumuş çocuğu.

Bu polisin yaptığının yanlış olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabikide.

ironicus

Öğrenci
20 Haziran 2011
68
0
0
BLs5OyhCYAA_9LL.jpg:large

bu fotoğrafatan onların olayların büyümesini, silahlı isyan ve çatışmalar çıkmasını istediği manasını nasıl çıkardınız..

BERVA

Doçent
24 Nisan 2011
712
8
18
Bu arada gözlerinizi,kulaklarınızı iyi kapatın iyi.
Hala ağaç diyen var,yazıklar olsun.
Başbakanın açıklamalarını bir daha okuyun,dinleyin ama insan olarak.

Ahbârî

Müdavim
Müdavim
6 Ekim 2009
6,274
346
263
aynen. sanane l*n londra buradan. bir de film izler gibi güle güle... adamlarda yeterince ayaklanma yok buraya bakıyorlar. peh peh...

Ben Kenobi

Müdavim
Müdavim
6 Kasım 2011
7,335
3,155
293
Bir polisin linç edilerek öldürülme girişimi sağduyulu bazı vatandaşlar tarafından son anda engellenmiştir.
[video=youtube;IcgTMVbO3YU]http://www.youtube.com/watch?v=IcgTMVbO3YU&feature=youtu.be[/video]

O polisin de ailesi, eşi ve çocuğu var.
Olaylar kontrolden çıktı.
Oyuna gelmeyin.
Provokasyonlara gelmeyin.

goodtornado

Müdavim
Müdavim
6 Temmuz 2012
1,546
4
0
Nedense ortalıkta ağzı burnu patlayan kafası yarılan vatandaşların resmi var polisin yok... Çok sıkıntılı insanlar hiç rahat değiller olaylar çığrından çıktı birileri hala daha tv karsısına geçip ben izin verdim yürüdüler diyor. Alın size demokrasi onu destekleyenleri çok merak ediyorum yaacaba sizi mi umursuyo yoksa kendi çıkarlarınımı. Türkiye için çalışan bi devlet adamı bukadar soguk nasıl kalabiliyor olaylara.

Soyle de istifa etsin hemen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...