Soru Sizce TikTok Türkiye’de de yasaklanır mı ?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
873
Arkadaşlar bazı ülkeler TikTok uygulamasını yasaladı.Sizce Türkiye böyle bir karar alır mı?
Sizin düşünceniz nedir?

Son düzenleyen moderatör:

ydahS milS

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,860
Yapılırsa iyi olur. Fenomenlik uğruna annesinin boğazına b*çak dayayan, çocuğuna ş*ddet uygulayan, medyayı k*rhaneye dönüştüren insanlardan az da olsa kurtulmuş oluruz. Muhtemelen sosyal medya fenomenlerinin çoğu aç kalır. Daha sonra diğer popüler medya uygulamalarına geçilir. Orayı da rezil ederler. Hayatımda hiç Tiktok kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.

NESDelisi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,313
Yapılırsa iyi olur. Fenomenlik uğruna annesinin boğazına b*çak dayayan, çocuğuna ş*ddet uygulayan, medyayı k*rhaneye dönüştüren insanlardan az da olsa kurtulmuş oluruz. Muhtemelen sosyal medya fenomenlerinin çoğu aç kalır. Daha sonra diğer popüler medya uygulamalarına geçilir. Orayı da rezil ederler. Hayatımda hiç Tiktok kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.
Bence yasaklanmasın, onlar orada kalsın.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
873
Bence birşeyi komple yasaklamak yerine
Belli şartlarla kısıtlama getirilmesi daha doğru olur.

Belli bir anlaşma ile işin çözülebileceğine inanıyorum…

Açıkcası yasaklayan ülkelerin Amerikan etkisinde olduğunu düşünüyorum

Kadiroaou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ilk türkiye yasaklasaydı şuan özgürlük mitingleri yapılıyodu ama yasaklayan özgürlüklerin ülkesi amerika olunca kimseden ses çıkmıyor :p herşey algı meselesi ve biz en fazla algıyla yönetilen milletiz, rüzgara göre eğilir bükülürüz,desteklediğimiz siyasi partiler ne derse ona göre şekil alırız :p ben yıllar önce bakmıştım ve burası ne rezil biyermiş diyip uygulamayı sildim bir dahada yüklemedim.

Serkan

Community Manager
Yönetici
Google Çalışanı
Reaksiyon puanı
265
Elbette kısıtlardan yana değiliz ama kullanıcılar çok sorunlu

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
873
Elbette kısıtlardan yana değiliz ama kullanıcılar çok sorunlu
Gerçekten sorunlular
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk türkiye yasaklasaydı şuan özgürlük mitingleri yapılıyodu ama yasaklayan özgürlüklerin ülkesi amerika olunca kimseden ses çıkmıyor :p herşey algı meselesi ve biz en fazla algıyla yönetilen milletiz, rüzgara göre eğilir bükülürüz,desteklediğimiz siyasi partiler ne derse ona göre şekil alırız :p ben yıllar önce bakmıştım ve burası ne rezil biyermiş diyip uygulamayı sildim bir dahada yüklemedim.
Bende çok sevmedim açıkçası bakmıyorum

Exynos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Yasaklanmayla çözülmüyor isler. Yasaklandığında İnstagram, Facebook'a gelecekler. Oraya da aynisini uygularlarsa işin içinden cikamayiz.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Bu ülkede yasaklanır ama yasaklanmasıyla işler çözülmez.

xYavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Yasaklanırsa başka yer bulurlar, Önünü kesmeye çalışmak yerine kontrol altına alınabilir, kısıtlamalar gelebilir, bir dönem kullanıyordum, şuan çivisi çıkmış. Tiktok insanları bozdu diyorlar ama aslında insanların içlerindeki şeyleri tamamen açığa çıkardı.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
873
Bencede kısıtlama getirilmeli