Soru Sizce TikTok Türkiye’de de yasaklanır mı ?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
17 Mayıs 2017
1,521
1
704
293
32
Arkadaşlar bazı ülkeler TikTok uygulamasını yasaladı.Sizce Türkiye böyle bir karar alır mı?
Sizin düşünceniz nedir?

Son düzenleyen moderatör:

Suzan AŞAN

Müdavim
Müdavim
25 Temmuz 2020
2,267
6,840
708
Yapılırsa iyi olur. Fenomenlik uğruna annesinin boğazına b*çak dayayan, çocuğuna ş*ddet uygulayan, medyayı k*rhaneye dönüştüren insanlardan az da olsa kurtulmuş oluruz. Muhtemelen sosyal medya fenomenlerinin çoğu aç kalır. Daha sonra diğer popüler medya uygulamalarına geçilir. Orayı da rezil ederler. Hayatımda hiç Tiktok kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.

NESDelisi

Müdavim
Müdavim
12 Temmuz 2011
2,704
1,311
358
29
Yapılırsa iyi olur. Fenomenlik uğruna annesinin boğazına b*çak dayayan, çocuğuna ş*ddet uygulayan, medyayı k*rhaneye dönüştüren insanlardan az da olsa kurtulmuş oluruz. Muhtemelen sosyal medya fenomenlerinin çoğu aç kalır. Daha sonra diğer popüler medya uygulamalarına geçilir. Orayı da rezil ederler. Hayatımda hiç Tiktok kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.
Bence yasaklanmasın, onlar orada kalsın.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
17 Mayıs 2017
1,521
1
704
293
32
Bence birşeyi komple yasaklamak yerine
Belli şartlarla kısıtlama getirilmesi daha doğru olur.

Belli bir anlaşma ile işin çözülebileceğine inanıyorum…

Açıkcası yasaklayan ülkelerin Amerikan etkisinde olduğunu düşünüyorum

kartal.trk55

Öğrenci
30 Nisan 2024
14
4
3
ilk türkiye yasaklasaydı şuan özgürlük mitingleri yapılıyodu ama yasaklayan özgürlüklerin ülkesi amerika olunca kimseden ses çıkmıyor :p herşey algı meselesi ve biz en fazla algıyla yönetilen milletiz, rüzgara göre eğilir bükülürüz,desteklediğimiz siyasi partiler ne derse ona göre şekil alırız :p ben yıllar önce bakmıştım ve burası ne rezil biyermiş diyip uygulamayı sildim bir dahada yüklemedim.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
17 Mayıs 2017
1,521
1
704
293
32
Elbette kısıtlardan yana değiliz ama kullanıcılar çok sorunlu
Gerçekten sorunlular
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk türkiye yasaklasaydı şuan özgürlük mitingleri yapılıyodu ama yasaklayan özgürlüklerin ülkesi amerika olunca kimseden ses çıkmıyor :p herşey algı meselesi ve biz en fazla algıyla yönetilen milletiz, rüzgara göre eğilir bükülürüz,desteklediğimiz siyasi partiler ne derse ona göre şekil alırız :p ben yıllar önce bakmıştım ve burası ne rezil biyermiş diyip uygulamayı sildim bir dahada yüklemedim.
Bende çok sevmedim açıkçası bakmıyorum

xYavuz

Müdavim
Müdavim
9 Nisan 2023
1,002
2
1,277
358
Yasaklanırsa başka yer bulurlar, Önünü kesmeye çalışmak yerine kontrol altına alınabilir, kısıtlamalar gelebilir, bir dönem kullanıyordum, şuan çivisi çıkmış. Tiktok insanları bozdu diyorlar ama aslında insanların içlerindeki şeyleri tamamen açığa çıkardı.