SDN Ramazan Sohbetleri 2015

goodolddays

Müdavim
Müdavim
30 Ağustos 2010
6,907
202
243
@bt38 Hocam patates susatır mı da? Ben genelde patates salatası yerim sahurda tok tutuyor. (Susattığını fark etmedim. Belki bende terslik var. :D)

Patates feci susatır ya. Biyoloji dersinden hatırlarsın, nişastanın bağlarını parçalamak için her bağa bi su lazım ;)
Hele patatesli ekmek yersen.. Allah kolaylık versin :)

Tuttuğumuz oruçlar, kıldığımız namazlar kabul olur İnşallah, hayırlı ramazanlar :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=52839]Rom.[/MENTION] biz Jiraiya06'yla hazırız. Yavuz'la sen de müsait olunca organize edelim bişeyler. [MENTION=74670]mazruf[/MENTION] hocam da Ankara'da sanırım, güzel bişeyler olur. [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] Selman abi de gelirse tadından yenmez.

Bu kadar mod(ve eski mod) varken üyeler de geri durmasın artık, Ankara ve civar illerde kim varsa bekleriz :)

Halkulvad

Müdavim
Müdavim
20 Mayıs 2014
3,027
53
228
23
Patates feci susatır ya. Biyoloji dersinden hatırlarsın, nişastanın bağlarını parçalamak için her bağa bi su lazım ;)

Tuttuğumuz oruçlar, kıldığımız namazlar kabul olur İnşallah, hayırlı ramazanlar :)
Ramazan boyunca (iftar hariç) patates benden uzak dursun o zaman. :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263

[MENTION=52839]Rom.[/MENTION] biz Jiraiya06'yla hazırız. Yavuz'la sen de müsait olunca organize edelim bişeyler. [MENTION=74670]mazruf[/MENTION] hocam da Ankara'da sanırım, güzel bişeyler olur. [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] Selman abi de gelirse tadından yenmez.

Bu kadar mod(ve eski mod) varken üyeler de geri durmasın artık, Ankara ve civar illerde kim varsa bekleriz :)
Foruma bir konu açmak lazim :) bakalim bu sene organizatör sen mi olsan :p

mr_rain

Müdavim
Müdavim
9 Temmuz 2008
23,956
441
263

@Rom. biz Jiraiya06'yla hazırız. Yavuz'la sen de müsait olunca organize edelim bişeyler. @mazruf hocam da Ankara'da sanırım, güzel bişeyler olur. @mr_rain Selman abi de gelirse tadından yenmez.

Ben uyarım beyler :)

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243

@Rom. biz Jiraiya06'yla hazırız. Yavuz'la sen de müsait olunca organize edelim bişeyler. @mazruf hocam da Ankara'da sanırım, güzel bişeyler olur. @mr_rain Selman abi de gelirse tadından yenmez.

Foruma bir konu açmak lazim :) bakalim bu sene organizatör sen mi olsan :p

Ben uyarım beyler :)
Uzun zaman aradan sonra süper olur gerçekten :)

Hatta gelebilirse SDN ana sayfa yönetimine de bi bilgilendirme yazısı falan yazılabilir.

@ReDo da buralardaydı onu da bi dürtelim :D @bt38 top sende konuyu açıver bi zahmet :)

hüzün_

Dekan
Emektar
14 Nisan 2010
8,786
516
1,293
35
Gaviscon + Lansor kullanıyordum pek etkisini göremedim Lacombi nin görürsün diyorsun yani ? Pazartesi aile hekimine danışayım bakayım ne diyecek ...

onlari bende kullandim.sonra doktora gittim bana dedi ki tam adamina geldim uzmanlik alanim bu ilac cok iyi gelecek falan.dedigi de oldu

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Öyle bir susadim ki anlatamam. Aksama cilginlar gibi su icecegim :drool:

Waddler

Müdavim
Müdavim
5 Mayıs 2014
2,194
612
293
artık çok var [MENTION=105823]bt38[/MENTION] çaktık sınavdan. tek isteğim babam dövmesin. d

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Aclik neysede susuzluk kötü be abi. Dilim damagima yapisti o derece, disarda 35° sicaklik var.

rawkid

Müdavim
Müdavim
9 Ocak 2014
7,252
1,316
293
Normalde evde oturuyorum diye susamam saniyordum ama bugun sabah 7 de evden ciktim 4 saat disarda isim vardi yine susamadim. Ne guzel la :D

Lazzz

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
beklemedeyiz ne sordu? :D

edit: twitter'a düşmüş. :D :D
"Hocam diyor call of duty oynarken zombi öldürmek diyor günah mı diyor yeni nesil beni şaşırtıyor"

Hhahahahahah videoyu bulup izlemek lazim hocanın k yüz ifadesini görmek lazim :)

Halkulvad

Müdavim
Müdavim
20 Mayıs 2014
3,027
53
228
23
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] [MENTION=38650]neet[/MENTION] Kusura bakmayın oruç açıyordum. :) Cevap veremedim. :)

Hoca sakin bir şekilde şöyle dedi;
Günah değil. Eğer sende öldürme hissi uyandırıyorsa oynama. Eğer çok oynamak istiyorsan araba yarışı oyna, zeka oyunu oyna dedi. :D

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
6 Ağustos 2008
20,603
493
263
Allah kabul etsin kardeşim. :)
giderek saçma sapan sorulmaya başlandı zaten, koca koca kadınlar adamların soruları bile bir garip.
adam gibi soru sorsalar bir şey öğrensek bizde nasiplenecez.cevabı belli başlı sorular hep...