SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Deneyeyim, sağol kral.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi çalışıyor ama çok yavaş hareket ediyor ayarı var mıdır?

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
teşekkür ederim ama şuanda alacak durumum yok seneye inşallah linkini attığım laptop ile aranıza katılacağım
Okul bittiyse çalış ben şuan tekstil'de çalışıyorum sadece hayalim için dayanıyorum zorluklara sende öyle yap imkanın varsa

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Arkadaşlar gece 04:30 gibi PC’yi kapattım fakat yine fan sesi geliyor sinir oldum 40-50 dakikada susmadı en son sustu bir saat sonra sinir etti ne yapacağım

Arkadaşlar 10dk önce PC’yi açtım, Windows yüklenme ekranı geldi ve ekran anında gitti ne olacak ya sizce gitti ve gelmedi ekran tuştan kapattım denedim aynısı oluyor BIOS’a giriyor ama Windows Boot ekranında kalıyor takılıyor açılmıyor tam boot ediyor iken noktalar dönerken ekran bir anda kararıyor. Çözümünü bilmiyorum BIOS sorun yok Windows boot etmiyor

Arkadaşlar shift e basıp boot ettim ekran geldi burada ne yapacağım lütfen yardım eder misiniz?

Çık windows 10 ile devam et bastım mavi ekran verdi

Arkadaşlar gece 04:30 gibi PC’yi kapattım fakat yine fan sesi geliyor sinir oldum 40-50 dakikada susmadı en son sustu bir saat sonra sinir etti ne yapacağım

Arkadaşlar 10dk önce PC’yi açtım, Windows yüklenme ekranı geldi ve ekran anında gitti ne olacak ya sizce gitti ve gelmedi ekran tuştan kapattım denedim aynısı oluyor BIOS’a giriyor ama Windows Boot ekranında kalıyor takılıyor açılmıyor tam boot ediyor iken noktalar dönerken ekran bir anda kararıyor. Çözümünü bilmiyorum BIOS sorun yok Windows boot etmiyor

Arkadaşlar shift e basıp boot ettim ekran geldi burada ne yapacağım lütfen yardım eder misiniz?

Çık windows 10 ile devam et bastım mavi ekran verdi
Arkdaşlar ekran tekrar gitti sürücüyle mi alakalı yoksa donanımsal mı sorun???

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Nereden buldunuz windows'u? Bir de kapatmıyorsunuz. Kapata basınca windows üzerinden ekran siyah olacak, fanlar susacak sonra paneli indireceksiniz.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Nereden buldunuz windows'u? Bir de kapatmıyorsunuz. Kapata basınca windows üzerinden ekran siyah olacak, fanlar susacak sonra paneli indireceksiniz.
Evet hocam kapanıyor ışıklar sönüyor ama fan sesi çıkıyor windows orjinal Microsoft sitesinden

Herhalde çözüm servis olacak, çünkü ben de bilmiyorum

Evet hocam kapanıyor ışıklar sönüyor ama fan sesi çıkıyor windows orjinal Microsoft sitesinden

Şimdi no bootable device diyor. Al işte ne yapabilirim.

Bende Abra 16.1 modeliyle konuya dahil olayım. Hayırlı olsun hepimize.
Aynısı bende var The Commander

The Commander sende de böyle bir sorun var mı?

Son düzenleme:

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

The Commander sende de böyle bir sorun var mı?

Tekrardan temiz kurulum yapın. Bilgisayarı kapatırken Windows'un sol alttaki kapatma yerinden kapatın. Fan seslerinin durmaması normal. Bilgisayar sıcak olduğu için soğutmaya çalışıyor. Bilgisayar tam kapanmadan ekranı kapatmayın.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Arkadaşlar servise sordum donanımsal da yazılımsal de olabilir dediler

Utkuversus bari sen bişey söyle

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Windows'u programlar ile etkinleştirdiyseniz virüs girmiş olabilir.

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bir fikrim var. Siz fanlar çok uzun duruyor diyordunuz. Demek ki sizin işlemci ya da ekran kartı ya da her ikisi de çok ısınıyor. Çok ısındıkları için fanlar soğutmak için çok çalışıyor. Isındıklarında da yanmaması için sigorta gibi bilgisayarı kapatıyorlar. Monster Programından fanların gücünü azaltmadığınıza emin misiniz? Azaltmadıysanız da oyun oynarken turbo mod kullanıyor musunuz? Oyun oynarken çok ısınır turbo mod değil de ofis modunu kullanırsanız çok ısınır. Hem kapandığında fan çalışır soğutmak için hemde çok ısındığı için bilgisyar kapanabilir.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bir fikrim var. Siz fanlar çok uzun duruyor diyordunuz. Demek ki sizin işlemci ya da ekran kartı ya da her ikisi de çok ısınıyor. Çok ısındıkları için fanlar soğutmak için çok çalışıyor. Isındıklarında da yanmaması için sigorta gibi bilgisayarı kapatıyorlar. Monster Programından fanların gücünü azaltmadığınıza emin misiniz? Azaltmadıysanız da oyun oynarken turbo mod kullanıyor musunuz? Oyun oynarken çok ısınır turbo mod değil de ofis modunu kullanırsanız çok ısınır. Hem kapandığında fan çalışır soğutmak için hemde çok ısındığı için bilgisyar kapanabilir.
Fanlar turbo moddaydı

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
O zaman bilmiyorum. Dediğim gibi önce temiz kurulum yapın. Bios menüsünün ayarlarını da sıfırlayın. Sonra yaşamaya devam ederseniz arayın servisi yardımcı olurlar. Tam olarak açıklarsanız böyle oluyordu tekrsr yükledim Windows'u düzelmedi diye.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
O zaman bilmiyorum. Dediğim gibi önce temiz kurulum yapın. Bios menüsünün ayarlarını da sıfırlayın. Sonra yaşamaya devam ederseniz arayın servisi yardımcı olurlar. Tam olarak açıklarsanız böyle oluyordu tekrsr yükledim Windows'u düzelmedi diye.
Tamam denerim.

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hocam kapanmadan önce hiç hata veriyor mu?

Attığınız resimdeki hataya bakarsak ya Fast boot açık ya da driverlarda sorun var. Kapatırken yanlış kapatmadan dolayı olur diyenler de var

Dediğim gibi büyük ihtimal yazılımsal bir sorun. Ya da en kötü ihtimal ssd diskinde sorun vardır. Kapatırken dikkat edin.

Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Hocam kapanmadan önce hiç hata veriyor mu?

Attığınız resimdeki hataya bakarsak ya Fast boot açık ya da driverlarda sorun var. Kapatırken yanlış kapatmadan dolayı olur diyenler de var

Dediğim gibi büyük ihtimal yazılımsal bir sorun. Ya da en kötü ihtimal ssd diskinde sorun vardır. Kapatırken dikkat edin.
Temiz kurulum yaptım. Şu an lık bir sorun yok

Alperen_T

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Tamamdır. Monster'ın önerdiği windows sürümü vardı ona güncelleyin isterseniz.

Düzeldiğine sevindim servislik bir işiniz olmayacak.

Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Tamamdır. Monster'ın önerdiği windows sürümü vardı ona güncelleyin isterseniz.

Düzeldiğine sevindim servislik bir işiniz olmayacak.
Oldu bu sefer sağol adaşım.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Merhaba. 4000TL Değerlinde Gamer sistem ile laptopbunu takas edebilecekler lütfen bana ulaşsın.

Omen gereksiz pahalı değil mi? Bugün Teknosa'da 1050 ti olan modelini 10.000 liraya gördüm.
Teknosa Kazık Atıyor.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Evet hepinize merhaba sayın Monster forumu takipçileri. Ben de bugün oturmuş gamerlık peşinde koşuyordum:). Menümüzde bugün bir adet Monster Abra A5 v16.1.1 ve bir adet 7up gazoz, bir adet kitkat çikolata var :D
Hepinize iyi forumlar ve iyi akşamlar dilerim:D

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Merhaba, hayırlı olsun. Benim bilgisayarda herhangi bir sorun yok.

Son mesajlar