SDN Fenerbahçe Kulübü

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ziegler ve hasanali arasındaki oyun farkı nasıl sizce hangisi iyi ? [MENTION=70615]erjan[/MENTION] abi size katılıyorum ama ilk önce takımı ve taraftarı ateşleycek biri lazım gibi

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ziegler ve hasanali arasındaki oyun farkı nasıl sizce hangisi iyi ? @erjan abi size katılıyorum ama ilk önce takımı ve taraftarı ateşleycek biri lazım gibi

İkisinin arasındaki farka şöyle anlatayım: Ziegler'in ilk kadroya girdiği Sivas maçını hatırlarsın. Sağ ayağıyla orta açıp Webo'ya gol attırmıştı. İşte sol bek Hasan Ali'nin sol ayağıyla bir türlü yapamadığını Ziegler sağ ayağıyla yaptı :mrgreen:

Ha ama bu Ziegler yeterli demek değil. İkisini topla sol bekte bir Ümit Özat etmiyorlar :mrgreen:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
IFFHS Klüp Sıralaması Şubat Ayında Fenerbahçe 14. sıraya yükseldi,

625668_500793506648983_212099300_n.jpg

Kaynak:http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512
İlk 100’de yer alan Galatasaray ise 11 basamak yükselerek 85. sıraya yerleşti. uzun yıllar sessiz kalınca bayağı gerilere düşmüşler.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ooo [MENTION=70615]erjan[/MENTION] Hayırlı olsun.
Bizimki hala gelecek yav.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Fenerium ürünleri havada da satılacak!

Fenerbahçe Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium, SunExpress havayolu şirketiyle ürünlerin uçuşlarda satışıyla ilgili protokol imzaladı..
1362415231-basl%C4%B1ks%C4%B1z-5.jpg

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın 1907 tribün salonunda gerçekleştirilen imza töreninde, Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın protokol imzaladılar.

İmza törenine Fenerbahçe Kulübü Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Hakkı Yılmaz ve Fenerium Genel Koordinatörü Aydın Kirman'ın yanı sıra, Fenerbahçe Futbol Takımı oyuncuları Dirk Kuyt ve Reto Ziegler de katıldı.

Yapılan bu anlaşmayla SunExpress'in uçuşlarında Fenerium ürünlerinin satışı gerçekleştirilecek.

Törende bir konuşma yapan Başkan Vekili Kiğılı, Fenerium'un sektöründe lider olduğunu belirterek, bu anlaşmayla bir ilke daha imza attıklarını söyledi.

Taraftarların artık SunExpress uçuşlarında hem yurt içi hem de yurt dışında uçakta Fenerium ürünlerini satın alabileceklerini kaydeden Kiğılı, ''SunExpres'in bu işte iddialı olduğunu biliyoruz. Fenerium da sektöründe bir numara. Bir iş Fenerium ile doğru gidiyorsa, diğer kulüpler de bu yol haritasını izleyebiliyor''diye konuştu.

Konuşmaların ardından protokol imzalanırken, Abdullah Kiğılı, Server Aydın'a üzerinde ismi yazılı çubuklu forma hediye etti. Aydın da Kiğılı'ya uçak maketleri verdi.

Kaynak

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Dirk Kuyt: Gole çok üzüldüm

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Beşiktaş'a 3-2 yenildikleri derbi maçta kendi kalesine attığı gole çok üzüldüğünü ifade etti.

955407-15700780-640-360.jpg

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü salonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hollandalı futbolcu, şanssız bir an yaşadığını belirterek, ''Benim için çok zor bir durumdu. Kenardan gelen bir frikik vardı. Ben de yükseldim, havaya sıçradım ama topu göremedim.

Top, benim kafama değil de omuzumun yan tarafına doğru çarptı. Çok şanssız bir pozisyondu, yapabileceğiniz de çok fazla bir şey olmuyor'' şeklinde konuştu.

Maçın hakemi Mete Kalkavan ile ilgili bir soru üzerine ise Fenerbahçeli futbolcu, ''Hakemler de insan. Bir karar vermeleri gerekiyor maç sırasında.

Her şeyi de doğru görmek her zaman mümkün olmuyor.

Orada ofsayt yoktu, golü vermeliydi. Bununla ilgili hepimiz üzgünüz. Biz kendimize bakmalıyız. Kendimizi nasıl geliştirmeliyiz, bunu değerlendirmeliyiz. Çok iyi savaştık, çok fazla şans bulduk, daha iyiydik sahada ama kaybettik.

Bundan öğreneceğimiz şeyler var'' ifadelerini kullandı.
Derbi maçta çok fazla çalıştıklarını bu nedenle mağlubiyeti hak etmediklerini kaydeden Kuyt, ''Bundan sonra geriye bakmamamız gerekiyor. İleriye bakmalıyız. Perşembe günü yeni bir final maçımız var'' dedi.

Hollandalı futbolcu lider Galatasaray ile aralarındaki 7 puanlık farkla ilgili olarak da, ''Şu anda diğer takımları düşünmek çok önemli değil. Kendimize bakmamız lazım.

Önümüzdeki maçlarımızı kazanabilirsek, kesinlikle farkı kapatmaya çok yakınız. Biz maç kazanmaya ve sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Viktoria Plzen ile iç sahada yapacakları maçın seyircisiz oynanacağının hatırlatılması üzerine de Kuyt, '' Belki UEFA bu kararını yeniden değerlendirebilir veya değiştirebilir.

Futbol tamamen seyirciler için yapılan bir gösteridir. Taraftarımızla beraber olursak Fenerbahçe yenilmesi zor bir takımdır'' diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=65297]ndrshn[/MENTION] selamlar :)

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15

aleyküm selam abi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[h=2]Beko Basketbol Ligi’nde 20. haftanın kapanış mücadelesinde Fenerbahçe Ülker evinde konuk ettiği Pınar Karşıyaka’yı 78-76 mağlup etti ve liderliğini sürdürdü.[/h]
fener600_52CYG.jpg

Beko Basketbol Ligi’nde 20. haftanın kapanışında Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertli ekibin ilk yarısını 32-30 önde kapattığı karşılaşmanın son periyoduna 57-57 eşitlikle girilirken, Fenerbahçe Ülker maçtan 78-76 galip ayrılmayı başardı.
Pınar Karşıyaka’da Robert Dixon attığı 29 sayı ile maçın en skoreri olurken William Thomas da 18 sayı, 10 ribaund ile double-double yaptı. Fenerbahçe Ülker’de ise McCalebb 17 sayı, Bogdanovic de 15 sayı ile maçı tamamladı.
Tempolu başlayan maçın ilk beş dakikalık diliminde Bogdanovic ile etkili olan Sarı Lacivertliler skorda 12-8 üstünlüğü yakaladı. Boş atışlar kaçıran Pınar Karşıyaka karşısında skor farkını koruyan Fenerbahçe Ülker birinci periyodu da 20-12 üstünlükle tamamladı.
Karşılaşmanın ikinci periyoduna 9-2’lik seri ile başlayan İzmir temsilcisi rakibi karşısında skoru 22-21’e getirmeyi başardı. Rakibi karşısında öne geçecek basketi bulamayan Pınar Karşıyaka hücumda top kaybı yapınca Fenerbahçe Ülker, Emir ile son dört buçuk dakikaya 26-23 öne girdi. Dixon’un 3 sayılık basketiyle Pınar Karşıyaka skora dengeyi getirse de (26-26) Oğuz Savaş takımını tekrar öne geçirdi (28-26). Son 30 saniyeye 30-30 eşitlikle girilirken Fenerbahçe Ülker devreyi 32-30 önde kapadı.
Maçın final periyodu oldukça çekişmeli başladı. İki takım birbirine üstünlük kurmaya çalışırken son altı dakikaya 67-64 üstün girdi. Son dört dakikaya girildiğinde Pınar Karşıyaka’da Dixon 3 sayısı ile tekrar eşitliği sağladı (67-67). Müthiş maçta ev sahibi takım son 1 dakikaya 73-70 önde girdi. son bölümleri büyük çekişme içerisinde geçen maçtan Fenerbahçe Ülker 78-76 galip ayrıldı. Hızlı başlayan ikinci yarıda Pınar Karşıyaka Thomas’ın basketiyle maçta ilk defa öne geçmeyi başardı (36-37). Aminu ve Dixon’un basketleriyle İzmir ekibi 24. dakikayı 38-42 üstünlükle geçti. Bogdanovic ve Andersen’in sayılarıyla Sarı Lacivertliler tekrar öne geçse de Pınar Karşıyaka rakibine Dixon ile karşılık verdi (44-45). McCalebb ve Andersen ile öne geçen Sarı Lacivertliler skoru 54-48’e taşıdı. Evren Büker’in son saniye basketiyle final periyoduna 57-57 eşitlikle girildi.

FENERBAHÇE ÜLKER: 78 - PINAR KARŞIYAKA: 76
Salon: Ülker Sports Arena
Hakemler: Mehmet Keseratar, Alper Altuğ Köselerli, Alper Özgök
Fenerbahçe Ülker: McCalebb 17, Bogdanovic 15, Sato 3, Kaya Peker 9, Oğuz Savaş 8, Barış Ermiş 7, Batiste 2, Andersen 5, Ömer Onan, Preldzic 12
Pınar Karşıyaka: Dixon 29, Evren Büker 9, Soner Şentürk 6, Aminu 4, Thomas 18, Ümit Sonkol 10, Serkan Menteşe, Bora Hun Paçun, Deniz Koçak

1. Periyot: 20-12
Devre: 32-30
3. Periyot: 57-57

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şu basket takımı ne zaman toparlanacak ya,halbuki çok iyi bi kadromuz var.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Herkese hayırlı geceler Allah'a emanet olun

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Aleykumselam [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] günaydın dostlar..

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
aleyküm selam abiler [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] [MENTION=70615]erjan[/MENTION]

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
günaydın 12 Numaram..
[MENTION=70615]erjan[/MENTION]; imalarımı bir anlasanız neler olacak ya neyse..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Günaydın gençler ve daima genç kalanlar.Hayırlı sabahlar.:biggrin::clover:

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[h=1]Kocaman'dan büyük iddia![/h]Yenilgiye rağmen Beşiktaş derbisindeki oyun ve mücadeleden memnun kalan Fenerbahçe Teknik Direktörü'nün, oyuncularına, “Bu kadro son 30 yılın en iyi ekibi olacak” dediği belirlendi.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın, Beşiktaş yenilgisine rağmen umutlu olduğu belirlendi. Genç hoca, karşılaşma sonrası derbinin tamamını izledi. Dün Can Bartu Tesisleri’nde oyuncu grubu ile toplantı yapan Kocaman’ın 90 dakikanın genelini beğendiğini vurgulayıp, şunları söylediği öğrenildi: “Beşiktaş yenilgisi hepimizi üzdü bunu biliyorum. Ama oyun, yardımlaşma, mücadele, gol girişimleri ve pozisyon üstünlüğü yönünden iyi işler yaptınız.

Şanssızlıklar yaşadık

Bariz golümüz verilmemesine rağmen bozulmayıp öne geçtik. 2-1 geriye düştükten sonra da beraberliği yakaladık. Bu aralıkta birçok pozisyonu değerlendiremedik. Futbolun içinde olan şanssızlıklar yaşadık. Son saniye golündeki risk bence kazanma hırsının getirdiği bir sonuç. Fenerbahçe’nin bu kadrosu bence son 30 yılın en iyi ekibi olacak. Bu kadroya güveniyorum. Sizden istediğim Plzen maçına kafa olarak iyi hazırlanın. Ayrıca Hızlı oyunu telaş, çabuk düşünmeyi panikle karıştırmayın. Sakin olun ve özgüveninizi hiç terk etmeyin.“

FANATİK

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Selamun Aleykum
Günaydın Kardeşlerim,Abilerim,Ablalarım.:flowers:

[MENTION=65297]ndrshn[/MENTION] bu zaytung haberi mi yahu.
Yok son 50 yılın en iyi takımı.
Şu 40 yıllık Hayatımda Ne FENERBAHÇE Takımları gördüm ben.
Boş versene aykut sen.
Ama şuna katılırım son 30 yılın en başarısız sezonu bu ayrı mesele.
Zira 40 senelik hayatımdada bu kadar kötü olduğumuzuda hatırlamıyorum.

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
dha da ömer abi bulmuş ben de buraya yazayım dedim fanatik'in haberi

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Emre, bugün idman da çıkan kavgayı önlemek isterken, kavgaya karışmış galiba. :) Çıkacak haberlere bakın şimdi. :D

fb%C4%B1dman5.jpg

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[h=1]Fenerbahçe'ye İtalyan hakem[/h][h=2]Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Çek Cumhuriyeti ekibi Viktoria Plzen ile 7 Mart Perşembe günü deplasmanda oynayacağı 3. tur ilk maçında İtalyan hakem Gianluca Rocchi düdük çalacak.[/h]
rocchihaber3_YSQ30.jpg

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe'nin, Çek Cumhuriyeti ekibi Viktoria Plzen ile 7 Mart Perşembe günü deplasmanda oynayacağı 3. tur ilk maçını İtalyan hakem Gianluca Rocchi yönetecek.

Çek Cumhuriyeti'nin Plzen şehrindeki Struncovy Sady Stadı'nda oynanacak ve 20.00'de başlayacak karşılaşma Star ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak. Rocchi'nin yardımcılıklarını Elenito Di Liberatore ve Gianluca Cariolato yapacak.

Massimiliano Grilli'nin dördüncü hakem olarak görev yapacağı müsabakanın ilave yardımcı hakemleri ise Andrea De Marco ve Mauro Bergonzi olacak.

ntvspor

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Perşembe olsun artık :)
Vay be kulübümüzün 16.616. mesajı olmuş bu :mrgreen:

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Olur öyle şeyler.. Sözlü tartışmalar vs.. Biz halı saha maçlarında bile neredeyse birbirimize giriyoruz.. Bu futbolcuların işi daha zor böylesine gergin geçen günlerde...

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm Hayırlı akşamlar dostlarım