SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamun Aleykum
Günaydın
Hoşgeldin @Korpe
Şu an hastahanedeyim.
Çıkınca konuşalım Dostlar.(Eşim rahatsız)

Aleyküm selam
Abi geçmiş olsun yapabileceğim bişi varmi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[h=1]Meireles'in başına gelmeyen kalmadı[/h][h=2]Fenerbahçe'nin Chelsea'den transfer ettiği Meireles'in başına gelmeyen kalmadı.[/h]
fft104mm2178128.jpg
1) Galatasaray derbisinde hayatının ilk kırmızı kartını gören Meireles’in hakeme tükürdüğü iddia edildi, yaptığı savunmayla aksini ispatladı

Chelsea’den alınan Raul Meireles, Fenerbahçe kariyerine çok iyi başlamış, kısa sürede orta sahaya verdiği büyük katkıyla taraftarın vazgeçilmezlerinden biri olmuştu. Taa ki, 16 Aralık’taki Galatasaray derbisine kadar. 82. dakikada çift sarıdan oyundan atılınca adeta çıldıran Meireles, hakem Halis Özkahya’ya büyük tepki göstermişti. Portekizli’yi esas şoka sokansa hakemin raporuydu. Özkahya, Meireles’in kendisine tükürdüğünü yazmış, PFDK da kendisini 11+1 maç cezaya çarptırmıştı. Portekizli ise kesinlikle böyle bir eylemi olmadığını iddia etmişti. Yayıncı kuruluştan temin edilen görüntüler eşliğinde Tahkim Kurulu’na savunmasını yapan yıldız oyuncu haklı bulunmuş ama morali bir hayli bozulmuştu.

2) Gaziantep maçı sonrası Kuyt ile gece kulübüne giden Portekizli’nin fotoğrafına bazı bayanlar montajlanmış, içkili araç kullandığı yazılmıştı

Bursa kupa maçıyla sahalara dönen Meireles, 26 Ocak’ta oynanan ve 2-1 kazanılan Gaziantep karşılaşmasında bir gün sonra izinli olmalarını fırsat bilerek takım arkadaşı Kuyt ile birlikte gece eğlenmeye çıkmıştı. İki oyuncunun da eşleri ve çocukları ülkelerindeydi. Ertesi gün magazin basınında ikilinin boy boy fotoğrafları vardı. Sadece onlar değil, hayatlarında görmedikleri bazı bayanların fotoğrafları da montajlanmış ve sanki birlikteymişler havası yaratılmıştı. Haberlerde Meireles’in içkili araba kullandığı da iddia ediliyordu. Bu asılsız haberler iki oyuncunun moralini bir hayli bozmuştu.

3) BATE maçında gördüğü kırmızı kart sonrası hakem, Meireles’in rakibin hayalarına tekme attığını rapor etti. Ancak bu, gerçek değildi

14 Şubat’ta deplasmanda oynanan BATE Borisov maçının henüz 3. dakikasında Hleb’e yaptığı faul sonrası kırmızı kartla oyun dışında kalınca büyük tepki çeken Portekizli oyuncu, UEFA tarafından 3 maç cezaya çarptırıldı. Gerekçe, maçın İrlandalı hakemin Alan Kelly’nin raporunda yer alan “rakibin hayalarına tekme atma” eylemiydi. Oysa Hleb, bırakın hayalarına vurmasını, Meireles’in kırmızı kartı bile haketmediğini söylemişti. Görüntülerde de Portekizli yıldızın böyle bir eyleminin olmadığı görülüyordu. Türkiye’de haklı çıkan Meireles, şimdi aynı itirazı UEFA’ya yapıp, orada da haklılığını ispatlama çabasında.

Kaynak

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
geçmiş olsun [MENTION=47324]mustang[/MENTION].. yapabileceğimiz birşey var ise buradayız..

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
geçmiş olsun [MENTION=47324]mustang[/MENTION] abi..

BÎLGÎLENDÎRME// Raul Meireles, cezalı olmasına rağmen takımla birlikte Çek Cumhuriyeti'ne gitti.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Antalya maci misafir takim kale arkasi 100.00 TL. Yok mu artiran ?

Reaksiyon puanı
10,327
BÎLGÎLENDÎRME// Raul Meireles, cezalı olmasına rağmen takımla birlikte Çek Cumhuriyeti'ne gitti.

http://haber.stargazete.com/spor/aykut-kocaman-cezali-meirelesi-de-kadroya-aldi/haber-733436

stoch kadroya alınmazken cezalı bir adamın kadroya alınması ya bir meydan okumadır -seyirciye-, ya da artık ne yaptığını iyice şaşırmış olmanın verdiği bir garabettir. ki, her iki durumda da artık bittiğinin bir göstergesidir.

sevgili [MENTION=47324]mustang[/MENTION] geçmiş olsun kıymetli abim, hanım kardeşime yüce Mevladan acil şifalar diliyorum.
ve can [MENTION=74929]Korpe[/MENTION], hoşgeldin, sefalar getirdin, büyük sevinç duydum ismini burada görünce. sensiz olmuyor be aga!:clover::)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm [MENTION=47324]mustang[/MENTION] abi geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] isminin yazmasını çok bekledim hoşgeldin kardeşim

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Geçmiş olsun kardeşim [MENTION=47324]mustang[/MENTION].İnşallah kötü bir şey değildir.Üzüldüm.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
http://haber.stargazete.com/spor/aykut-kocaman-cezali-meirelesi-de-kadroya-aldi/haber-733436

stoch kadroya alınmazken cezalı bir adamın kadroya alınması ya bir meydan okumadır -seyirciye-, ya da artık ne yaptığını iyice şaşırmış olmanın verdiği bir garabettir. ki, her iki durumda da artık bittiğinin bir göstergesidir.

sevgili @mustang geçmiş olsun kıymetli abim, hanım kardeşime yüce Mevladan acil şifalar diliyorum.
ve can @Korpe, hoşgeldin, sefalar getirdin, büyük sevinç duydum ismini burada görünce. sensiz olmuyor be aga!:clover::)

Abim SAYGILAR bende sizi gördüm mutlu oldum ALLAH başimizdan eksık etmesin sizi

O ne abi ya yuh..
Hata bizlerde aslında 100 değil 500 yapsalar yine gidiyor bu insanlar..
1 tane seyirci gelmesin bak bir daha ki maça ne oluyor...

aslında bir karar alınmasi lazım yani senelerdir boyle

Selamunaleyküm @mustang abi geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. @Korpe isminin yazmasını çok bekledim hoşgeldin kardeşim

patron =) biraz rotarlısın bak :) takip ettim sizi okur olarak :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Selamun Aleykum.
Bu gün epeyce hastanede tahlil teşhis yapıldı.Şükürler Olsun RABBİME ki hastalığın ilerlemesi durmuş.Şimdilik 6ay kadar ilaçda kullanmayacağız.Agustosda tekrar kontrolumuz var.
İyi dileklerini Yardımlarını Eksik etmeyyen Abilerim,Kardeşlerim,Ablam ve Tüm Renkdaşlarımdan Allah Razı olsun.
Sağolun Varolun.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
2011 temmuz ayından itibaren iptal ettirmemeniz hata :)

Ben temmuzdan da önce iptal ettirmiştim zaten nasıl hissettiysem :p

Selamun Aleykum.
Bu gün epeyce hastanede tahlil teşhis yapıldı.Şükürler Olsun RABBİME ki hastalığın ilerlemesi durmuş.Şimdilik 6ay kadar ilaçda kullanmayacağız.Agustosda tekrar kontrolumuz var.
İyi dileklerini Yardımlarını Eksik etmeyyen Abilerim,Kardeşlerim,Ablam ve Tüm Renkdaşlarımdan Allah Razı olsun.
Sağolun Varolun.

Çok geçmiş olsun abim. Şükürler olsun. Duacıyız her daim..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
aynen benim evde de yok :)

[MENTION=312196]conviction[/MENTION] paşa artık buradayiz :) bizi unutmayasın

Selamun Aleykum.
Sağolun Varolun.

Aleyküm selam abicim hoşgeldin iyi haber :) ALLAH (cc) sağlık huzur mutluluk versın hepimize

[h=1]Plzen kadrosu için Kocaman'dan ilginç karar[/h]
06.03.2013 12:17

Fenerbahçe'nin Viktoria Plzen ile oynayacağı maç öncesi 20 kişilik kafile açıklandı.
Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Milos Krasic ve Miroslav Stoch kadroya dahil edilmedi. Aykut Kocaman'ın, cezalı olan Raul Meireles'i kadroya alması dikkat çekti.

YOLA ÇIKTI

UEFA Avrupa Ligi 3. tur ilk maçında yarın deplasmanda Çek Cumhuriyeti'nin Viktoria Plzen takımıyla karşılaşacak Fenerbahçe, Prag'a gitti.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bugün saat 12.00'de kalkan özel uçakla Prag'a hareket eden sarı lacivertli kafile, Prag'dan ise karayoluyla Plzen'e geçecek.

UEFA'nın 3 maç ceza verdiği Raul Meireles'in de yer aldığı Fenerbahçe'nin 20 kişilik futbolcu kadrosu şu şekilde:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Joseph Yobo, Reto Ziegler, Caner Erkin Salih Uçan, Mehmet Topal, Selçuk Şahin, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Mehmet Topuz, Pierre Webo, Moussa Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek ve Raul Meireles.

Ali DANAŞ/İSTANBUL DHA

http://sporaktif.dha.com.tr/fenerbahce-praga-gitti_437110.html

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
ALLAHA EMANET olun görüşmek üzere

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Vay [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] geldi çok şükür.
Kulüp biraz hareketlendi.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] çok Sagol iyi dilekleriniz için.
RABBİM Sizin gibi Dostların Sayısını attırsın,sizlere Saglıklı Uzun Ömürler versin.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm,hayırlı akşamlar olsun dostlarım,Bu arada hoşgeldin [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] üstad yokluğunda buraların tadı olmuyor haberin olsun. :)
Çok geçmiş olsun güzel abim [MENTION=47324]mustang[/MENTION]

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Beyler ilk duyan siz olun dedim :p

Sonunda aradığım işi buldum. ING Bank çalışanı oldum Mecidiyeköy şubesinde, bol bol kredi verilir. :D

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Beyler ilk duyan siz olun dedim :p

Sonunda aradığım işi buldum. ING Bank çalışanı oldum Mecidiyeköy şubesinde, bol bol kredi verilir. :D

Hayırlı osun [MENTION=59715]muratteas[/MENTION] Allah daim etsin İnşaallah.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hayırlı Ugurlu olsun.
[MENTION=59715]muratteas[/MENTION]

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
ne videoymuş arkadaş :D belgesel filan mı çektin yoksa :D

Hayırlı uğurlu olsun. İlk maaşını ıslatalım. :)

Hayırlı osun @muratteas Allah daim etsin İnşaallah.

Hayırlı Ugurlu olsun.
@muratteas

Oh hadi hayırlı olsun bakalım. Umarım herşey dilediğince olur :)

hayirli olsun.. desene hep gorusecegiz :)

Sağolun arkadaşlar. :)
[MENTION=158637]angel75[/MENTION] nerede ne zaman görüşüyoruz. :D