SDN Fenerbahçe Kulübü

Reaksiyon puanı
10,327
selamun aleykum,
cümleten hayırlı günler, sevgi ve muhabbetler dilerim.
maalesef ki bu yılımızı kaybettik.

aykut'un çapıyla beraber, uefa'sı, federasyonu, hakemleri...
bu yıl artık olmaz diyor,
hele başınızda aziz varken, hiç şansınız yok diyor.

dua edelim, geçmişte galatasarayın yaşadığı uzun fetret devirlerini kısa atlatabilelim.
çünkü şu an o devirdeyiz.

(fetret: duraklama)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Günaydın dostlar...
Dün akşam fark olacak maçın o şekilde hediye edilmesine rağmen takımda bu teknik ekip, bu yönetim varken hiçbir şeyi haketmiyoruz zaten, kızmıyorum kızamıyorum....

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
selamün aleyküm hayırlı sabahlar. maçta ilk gole kadar fena oynamadık. golden sonra yine geri çekildik. 2. yarı bjknin böyle oynayacağı belliydi caner yerine stoch girmeliydi bence ve daha erken olmalıydı. kısacası hakkımız olan maçı onlar aldı. ne diyeyim bizi yaktılar başkasını yakmasınlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Günaydınlar olsun:)Hani bir laf vardır.Aziz ve Aykut başta olduğu sürede bunlardan bi cacık olmaz.:hammer:

abi avatarın güzelmiş :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hakemlere hata bulmamalıyız bence, ne kadar hatalıda olsalar maç hep bizim elimizdeydi, maçı nereye çeksek oraya gidecekti, gol yemeyi tercih ettik ! bence iyide oynadık. skora çok üzülmüyırum. Tek sorun AYKUT tu dün maçta...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
günaydın 12 Numaram..
umarım bu sene Beşiktaş şampiyon olur.. tek hak eden takım..

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
günaydın 12 Numaram..
umarım bu sene Beşiktaş şampiyon olur.. tek hak eden takım..

Günaydın @angel75 geçen barça-real maçında 3-2 skor tahmini yapmıştım içimden bi ses 3-2 diyip duruyodu meğerse bizim maçı söylüyomuş hain köfte :)

Ligin şu an ki lideri bile oynadığı 24 maçın 11 inde puan kaybetmiş..Hak eden takım diye bir şey mi var allah aşkına..

adammısınız

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Günaydın @angel75 geçen barça-real maçında 3-2 skor tahmini yapmıştım içimden bi ses 3-2 diyip duruyodu meğerse bizim maçı söylüyomuş hain köfte :)

Ligin şu an ki lideri bile oynadığı 24 maçın 11 inde puan kaybetmiş..Hak eden takım diye bir şey mi var allah aşkına..

:):)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm günaydınlar Beşiktaşlıları tebrik ederim

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Selamun Aleykum Renkdaşlarım.
Elimizdeki maçı aykut altın tepside sundu adamlara.
Bu sene öldü artık.
İnşaallah yanılırım şu Plzen maçıda bizim son maçımız olabilir.
Tekerlek tümseği aştı,son hızla dibe gidiyoruz.
Maalesef bu iki a orada durduğu müddetçede işimiz zor.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Selamun Aleykum Renkdaşlarım.
Elimizdeki maçı aykut altın tepside sundu adamlara.
Bu sene öldü artık.
İnşaallah yanılırım şu Plzen maçıda bizim son maçımız olabilir.
Tekerlek tümseği aştı,son hızla dibe gidiyoruz.
Maalesef bu iki a orada durduğu müddetçede işimiz zor.

Aleykum selam abi.. Bu adamların gitmeye niyeti yok.. Önümüzdeki sene de başımıza kalacaklar korkarım..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aleykum selam abi.. Bu adamların gitmeye niyeti yok.. Önümüzdeki sene de başımıza kalacaklar korkarım..
Haklısın [MENTION=70615]erjan[/MENTION]
Bizi bunlar dibe batırmadan gitmeyecekler.

[MENTION=63302]WhiteHawk[/MENTION] Abi Avatarınız çok güzel.
Bu sizmisiniz yoksa?:)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Kocaman yaptığı açıklamada, "Söyleyecek çok fazla bir şey yok. 3-2 Beşiktaş kazandı tebrik ederim.. Bu kadar yeter" dedi..

Bizde beşiktaş kaybetti zannettik

Yayıncı kuruluşu protesto amaçlı olarak böyle kısa bir cümle kurarak ayrılmışlar diye yazıyor. Emre'de aynısını yapmış. Hatta dün gs'liler de aynısını yapmış.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/g-saray-ve-f-bahce-ittifaki-kriz-varSXHBQ317773SXQ

Gerçi uzun uzun açıklama yapsa ne olacak... Hangi bahanelere sığınacak orası ayrı tabii...

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Yayıncı kuruluşu protesto amaçlı olarak böyle kısa bir cümle kurarak ayrılmışlar diye yazıyor. Emre'de aynısını yapmış. Hatta dün gs'liler de aynısını yapmış.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/g-saray-ve-f-bahce-ittifaki-kriz-varSXHBQ317773SXQ

Gerçi uzun uzun açıklama yapsa ne olacak... Hangi bahanelere sığınacak orası ayrı tabii...

aykut hocanın bi önceki maç sonu röportajını tekrar yayınlasınlar uzun istiyolarsa illa zaten fark yok arada hep aynı şeyleri söylüor :)

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
S.A kardeşlerim
Sezon başından itibaren Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım için ciddi ve sürekli bir protesto yapılamadı sebebi açık tüm takımların sürekli puan kaybetmesi.Ne zaman sesler yükselmeye başlasa diğer takımların kaybettiği puanlarla fark açılmadı ve içimizde bir ümit doğmasına neden oldu son örneğide dünkü maçtı, Beşiktaşı yenecek farkı 4 e indirecektik sonra Galatasarayı yenip ensesine yerleşecektik.Bu fikirlerle tahammül sınırımız daha geniş hale geldi ve yine o tahammül bitti.

Haftaya Beşiktaş ve Galatasaray puan kaybetse ve biz kasansak yine içimizde bi ümit oluşacak.En kötü sezonlarımızdan birini geçiriyoruz ama hiçbir kıpırdanma ve değişiklik emaresi yok buda normal bir sezon geçirmememizden kaynaklanıyor Aykut hocanın şansı buda.

Neyse boşa konuşuyoruz Şampiyon olursak Aykut hocayla yola devam ve ızdırap dolu bir sezon daha bekliyor bizi bir musibet bin nasihatten hayırlıdır diyelim.

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Teşekkür ederim.Evet bu benim.:)

benim sakal şöyle çıkmıyor ya :( rahmetli dedemin sakalı da böyleydi. böyle sakalım olsun hiç kesmem :D

S.A kardeşlerim
Sezon başından itibaren Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım için ciddi ve sürekli bir protesto yapılamadı sebebi açık tüm takımların sürekli puan kaybetmesi.Ne zaman sesler yükselmeye başlasa diğer takımların kaybettiği puanlarla fark açılmadı ve içimizde bir ümit doğmasına neden oldu son örneğide dünkü maçtı, Beşiktaşı yenecek farkı 4 e indirecektik sonra Galatasarayı yenip ensesine yerleşecektik.Bu fikirlerle tahammül sınırımız daha geniş hale geldi ve yine o tahammül bitti.

Haftaya Beşiktaş ve Galatasaray puan kaybetse ve biz kasansak yine içimizde bi ümit oluşacak.En kötü sezonlarımızdan birini geçiriyoruz ama hiçbir kıpırdanma ve değişiklik emaresi yok buda normal bir sezon geçirmememizden kaynaklanıyor Aykut hocanın şansı buda.

Neyse boşa konuşuyoruz Şampiyon olursak Aykut hocayla yola devam ve ızdırap dolu bir sezon daha bekliyor bizi bir musibet bin nasihatten hayırlıdır diyelim.

haklısın abi. bence şampiyon olamayız şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. benim gönlümden geçen beşiktaşın şampiyon olmasıdır. biz şampiyon olsak bile a ve a gitmelidirler. haddinden fazla zarar verdiler. artık yeter diyoruz ama onların umrunda bile değil.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm,hayırlı günler olsun dostlarım.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
IFFHS Klüp Sıralaması Şubat Ayında Fenerbahçe 14. sıraya yükseldi,

625668_500793506648983_212099300_n.jpg

Kaynak:http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
@aagkn IFFHS Klüp Sıralaması neye göre yapılıyor bilgilendirebilirmisin

uefada cezadan dolayı ümidim kalmadı lig dersen cort, türkiye kupası bilemiyecem ama ne olacak durumumuz merak ediyorum

o değilde yanlışlıkla avrupada başarı olursa bi 10yıl daha kişilerin yerleri sağlamlaşır sanırım

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
KAMUOYUNA DUYURULUR

3 Mart 2013 tarihinde Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda oynadığımız Beşiktaş-Fenerbahçe müsabasında
"hakem kararları doğrultusunda" yaşananlar, tüm kamuoyunun malumudur.

Öncelikle; rakibimiz Beşiktaş’ı aldığı galibiyetten dolayı kutluyor, emeklerine duyduğumuz saygıyı buradan yineliyoruz.

Bununla birlikte; oynadığımız müsabakada hakem kararlarının müsabakaya etki etmesinin ötesinde müsabaka sonucunu ve hatta belki de ligin sonucunu doğrudan etkilediği gerçeği, tartışmasızdır.

Bu sezon, kulüp olarak maruz kaldığımız fahiş hakem hatalarına karşı sadece MHK ve Türkiye Futbol Federasyonu’nu muhatap alacağımıza dair beyan ve açıklamalarımız, spor kamuoyu tarafından bilinmektedir.

Bu nedenlerle; Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na azalarak da olsa sürmekte olan güvenimizin devamı ile birlikte

MHK Başkanı Zekeriya Alp’i istifaya davet ediyoruz.

MHK Başkanı Zekeriya Alp, 25 Şubat 2013’te devlet televizyonunda yayınlanan bir programda dile getirdiği "Benim geçmişteki Beşiktaşlılığım inkar edilemez. Yıllarca futbol oynadım, yöneticilik yaptım. Tüm kulüplere eşitim ama hakem hatalarını ben de görüyorum. Üç büyüklere bakarsak en çok Beşiktaş’a rastlıyor." sözlerini; 3 Mart 2013’te (dün) Beyaz TV’de, maçın hemen ardından yayınlanan bir spor programında "onaylamış" buna ek olarak "Mete Kalkavan’ın maç yönetimini beğendiğini"açıklamıştır.

Ayrıca aynı programda; Beşiktaş-Fenerbahçe derbi maçına atanan hakem Mete Kalkavan’ın, düşük puan aldığı için 22 gün maç yönetmemiş; Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinden önce son olarak geçen hafta, 2.lig maçı yönetmiş olduğu ortaya çıkmıştır.

Zamansız, çelişkili ve işgal ettiği makama yakışmayan açıklamalarının ötesinde Türk Futbolunun en hassas kurumunlarından birinin başındaki bir kişiye yakışmayan ve Türk Futbolunun marka değerini hiçe sayarcasına tarafsızlık ilkesinden bir haber olan bu zatın, acilen ’kendisinin de farkında olduğu üzere’ layık olmadığı bu görevden ivedilikle ayrılmasını ya da gerekli makamlarca ilişiğinin kesilmesini, talep ediyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Kaynak

@aagkn IFFHS Klüp Sıralaması neye göre yapılıyor bilgilendirebilirmisin

uefada cezadan dolayı ümidim kalmadı lig dersen cort, türkiye kupası bilemiyecem ama ne olacak durumumuz merak ediyorum

o değilde yanlışlıkla avrupada başarı olursa bi 10yıl daha kişilerin yerleri sağlamlaşır sanırım

Oynadığı tüm maçlar baz alınarak yapılır ,ama avrupa kupalarında oynadığı maçlar puanlamada daha önemlidir.

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=115926]aagkn[/MENTION] anladım bilgilendirme için sağol birde biz Bjk maçını kazansak diyelim diğer maçlarda kazanacağız ne malum oyunumuz güven veriyormu acaba ?

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Nasılsınız gençler :) [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] nerde gelmedi mi daha?

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hasan Ali ve Yobo sahaya! 4 Mart 2013 16:23 NTV Spor
Derbiden mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe, Victoria Plzen maçıyla yeniden yükselişe geçmeyi hedefliyor. Sarı-Lacivertliler’de teknik direktör Aykut Kocaman'ın Ziegler ve Egemen yerine, Hasan Ali ile Yobo'ya forma vermesi bekleniyor.

MANSET_FB2_CDFYG.jpg

Fenerbahçe, Beşiktaş derbisindeki mağlubiyetin ardından UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı Victoria Plzen maçının hazırlıklarına başladı. Hasan Ali ve Yobo sahaya!

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi 3. turunda Çek ekibi Viktoria Plzen ile 7 Mart Perşembe günü karşı karşıya gelecek. Saat 20:00'de başlayacak karşılaşmada Star TV ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak.

Sarı-Lacivertliler, derbinin ardından izin yapmazken teknik direktör Aykut Kocaman'dan oyuncularına bir dizi uyarı geldi. Kocaman, performansından memnun olmadığı oyuncuları, Victoria Plzen maçında kenara alacak.
Ziegler ve Egemen'in düşüşüyle Kocaman, bir dizi değişikliğe gidecek. Hasan Ali ve Joseph Yobo, yeniden takıma dönecek.
Sarı-Lacivertliler'in Victoria Plzen maçı öncesinde en sorunlu bölgesi orta saha... Meıreles'in cezası, Emre Belözoğlu'nun UEFA Avrupa Ligi'nde forma giyememesi Kocaman'ın alternatiflerini azalttı. Zorlu Çek deplasmanında orta sahanın yükü derbide yedek kalan Mehmet Topal'da olacak.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Yobo dönsün abi defansa nasıl pozitif bir etkisi var apaçık ortada. Bu takımda yabancı kontenjanına takılacak en son oyuncu olmalı....